kezbancan ve minikleri içinn

KIZLARR DAYANAMADIM, KEZBANI ARADIM
MASALLAH DIYIM SESI COOOOK GÜZEL GELIYORDU. SANCILARI HALA DEVAM EDIYORMUS AMA DAYANICAM DEDI CANIM BENIM..
BUGÜN USG YE GIRCEKLERDI, ONU MERAK EDIP ARAMISTIM. AMA VAZGECMISLER, GIRMICEKMIS.
SEZERYANDAN ÖNCE ZATEN BAKCAKLAR DEDI USG YE...
KILOLARI 1800 OLMUSTUR KESIN DEDI, EE OKADAR ILACTAN SONRA..MASALLAH BENIM MINNOSLARIMA
ISTE HAFTAYA BUGÜNE KADAR DAYANMAK ISTIYORUM DEDI. HERSEY VÜCUDUMN ELINDE DEDI. BAKALIM INSALLAH ALLAHIM SANA GÜC VERIRDE DAYANIRSIN BITANEM.
YANI HAFTAYA KADAR 2 KILOYUDA GECERLER INSALLAH, ZATEN OZAMAN KÜVEZEDE GEREK KALMAYA BILIR..
COK OLUMLU KONUSTU, COK POSITIV DI, COK GÜZELDI YANI. SIZE COK SLM SÖYLEDI... AHH DEDIM BIRDE YAZILANLARI OKUSAN SENDE SANCI MANCI KALMAZ DEDIM, EVET YA ZATEN COK MERAK EDIYORUM DEDI:roflol:
SIMDILIK BUKADAR ARKADASLAR...GÜNDÜZ HABERLERININ SONUNA GELMIS BULUNUYORUZZZ..
HABER SPIKERINIZ NERI YINE IS BASINDA:roflol::roflol:
KENIDNIZE IYI BAKIN BOL BOL KIPIRTI YASAYIN INS.

Kezbancıgımın sesinin iyi olmasına sevindim.Allah dayanma gücü versin arkadaşımıza.. azkaldı biraz daha dayansınlar...hepsi sagsalim atlatacaklar inşallah bu dönemi...seni ve bebişleri çok öpüyorum allah yardımccın olsun canım arkadaşım...

Çok sevindim Kezbanın moralinin yüksek olmasına, canım benim bugüne kadar dayandı, inanıyorumki bundan sonrada dayanacak canım arkadaşım. Dualarım onlarla, ufaklıklar çok güçlü doğacaklar inşallah...

Deryacim Kezban 2 Kere Kortizon Iğnesi Vuruldu Inş. Bebişlerin Ciğerleri Ile Ilgili Gelişme Sorunu Olmayacak Ama Biraz Daha Anneleri Ile Kalabilirseler Inaniyorumki Anneleri Ile Hast. çikacaklar Küveze Girmelerine Gerek Kalmayacak Inş.........

bana doktorum o igneden yapamdı söledim ... agır gelir dedii sana o yüsdenyapmayalım dedii... sadece dikkat et sen dedi.. inşallahh bi sorun olmas..

Sehercim Kezbanin Erken Dogma Ihtimali Baştan Belliydi Ondan Vurmuşlardir Benimde Erken Dogabilir Die Vurdurdu Dr Benim Dr Riskli Bütün Hastalarina Vurduruyomuş. Ama Senin Dr Gerek Duymadi Demekki O Senin Durumunu Daha Ii Bilir.. Inş Zamaninda Dogar Senin Biciriklar Sorun Yaşamadan Evinize Gidersiniz....

NERİCİM ben de akşam olsunda öle msg atıyım diyodum.aslı ve en haber verdiniz içim rahatladı. ama çok yoruldu kezbanım yahuu..afacanlar sağlıkla gelsinler inş

NERİCİM ben de akşam olsunda öle msg atıyım diyodum.aslı ve en haber verdiniz içim rahatladı. ama çok yoruldu kezbanım yahuu..afacanlar sağlıkla gelsinler inş

amiiiin canim amiiiinn... ya aslinda bende msj atmistim ama cvp gelmeyince merak ettim aradim. megersem kizcagiz kontöru bitmis, yurtdisina baya kontör yiyo ya. bu secenek hic aklima gelmemistiiiikafamçokkarıştı ama olsun böylece sesini duymus oldum icim rahatladi....öptümŞeniz

kezbancım dayan cnm ...moralinin yuksek olması çok guzel...hepimiz senin için dua ediyoruz...KIZIM VE BENDEN SEVGİLER

Maşallah 1800gr mı olmuşlar....1 hafta daha sabretse minikler inşallah sağlıkla dünyaya gelirler...Kezbanın iyi olması bizide mutlu ediyor..
sağol canım habersiz bırakmadığın için bizi...

merhaba kızlar az önce kezbanla konuştum.iyiydi sancıları 10 dakikada bir geliyormuş.doktor kasıklara vurmadıkça bir tehlike olmayacağını söylemiş.iki gün daha dayanayım diyordu.aklımdayken ege tıp üniversitesinde yatıyor.merak eden arkadaşlarım sesi iyi geliyordu.biraz yorgundu ama olsun.korktuğunu söyledi.bende bebişler toparlamış gayet sağlıklı doğacaklar merak etme ama doğururken birazcık canın acıyacak ama bebişlerinin yüzünü görünce hiçbişeyin kalmayacak dedim.keyfi biraz yerine geldi.allah yardımcısı olsun.

Canim Bebeklerini Alarak Hastaneden çikmasi Için 2 Kilo Ve 34 Haftayi Geçmişmi Olmalari Lazim Allahim Bugüne Kadar Dayanma Kuvveti Verdin Benim Canim Arkadaşima Daha Da Ver Allahim Inş. Aklim Hep Onda

inşallah arkadaşlar kezbancıgımz atlatıcak bunalrıı bebişleriyle sag sgalim gelicek ler evlerine... inşallah..

barzeycimm sagol canim. yani tam 1800 gram oldularmi bilmiyorum ama kezban bence ancak okadar olmustur dedi. öptüm

arkadaşlar anlayamadım da ben, kezbanın yattığı hastanenein ultrason cihazı bebeklerin kilosunu ölçemiyor mu kezban tahminen söylüyor yoksa ben mi yanlış anladım bilgisi olan arkadaşlar bana söyleyebilir mi?

inşallah kezbanın bebkleri az daha sabreder.dualarımız onlar için

kezban arkadasımı tanımıyorum ama okuyunca ıcımden bırseyler koptu
Rabbım kımselerı evladıyla sınamasın
acil sifalar dılıyorum kezbancım dualarımızdasın guclu ol canım

slm canim, hastanede ultrason cihazi tabiki var. kezban dün gircekti ama vazgecmisler.
dogumdan önce nasil olsa bakilcak diye. o da tahmin yürüttü, hani bence okadar olmuslardir diye...öptüm..

arkadaslar bugün kezbanla görüsmedim. SIK SIK arayip rahatsiz etmek istemiyorum, cünkü cok yoruluyo. aksama dogru bi msj atarim. yada aksam esim esini arar..öptüm

teşekkürederim canım beni bilgilendirdiğin için.Bende zaten hastaneye gıcık oldum iyice kendi kendime sinirleniyordum.Şimdi tamam.Aradığında lütfen bizlerden selam söyle hepimiz bekliyoruz onu inşallah sağ salim geçecek bu günler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…