kezbancan ve minikleri içinn

slm arkadaşlar kezban hangi hastanede bilen varmı netten googla girdim izmirde küvez yazdım sadece konak doğum hastanesinde 15 tane küvez var yeşilyurt devlet hastanesindede var biliyorum yiğenimi küveze koymuşlardı tepecikte bile var kezbancım özeldeydi dimi hangisinde gelçi ona söylemiştir doktorlar yakınlarda var küvezdiye (belki psikolojisi daha çok bozulmasın diye söylememişte olabilirler)izmir küçük biryer zaten en uzunyer 30dk sürüyor allahın izniyle üçüde ii olucak inşallah

İnşalah canım bu haftayıda atlatırsa ondan sonrası kolay...İnşallah kısa zamanda bulunur küvez...Dualarımız onunla az kaldı kezvab sabır canımcım..kucağında çıkıcaksın hastahaneden allahın izni ile...

slm arkadaşlar kezban hangi hastanede bilen varmı netten googla girdim izmirde küvez yazdım sadece konak doğum hastanesinde 15 tane küvez var yeşilyurt devlet hastanesindede var biliyorum yiğenimi küveze koymuşlardı tepecikte bile var kezbancım özeldeydi dimi hangisinde gelçi ona söylemiştir doktorlar yakınlarda var küvezdiye (belki psikolojisi daha çok bozulmasın diye söylememişte olabilirler)izmir küçük biryer zaten en uzunyer 30dk sürüyor allahın izniyle üçüde ii olucak inşallah
ege üniversitesi hastanesinde canim. bornovaydi galiba..insallah baharcim insallah. herseyin hayirlisi olsun...:nazar:

merhaba kızlar ben burda bir link oluşturulduğundan yeni haber aldım..nihan bahsetmişti bir yazısında..ya ben hep sık kullanılanlardan girdiğimden diğer linkleri görmüyordum..çok iyi olmuş elinize sağlık..kezbancımın haberlerini burdan almak ve vermek daha kolay..biraz önce aradım ama meşgule verdi sanırım konuşacak durumda değildi..bazen midesinden ya da sancılarından konuşamıyor..umarım yine öyledir..başka ihtimali hiç düşünmemiştim ama şimdi acaba dedim?allah yardımcıları olsun inşallah herşey yolunda gidecek ve iyi sağlıklı bir doğum yaşayacaklar..ben inanıyorum..hep dua ediyorum..aklım sürekli onda zaten..ama işte o kadar yaoğun ki günler her an haber de alamıyorum..allahtan sizlerde arıyorsunuz da ben de bazen sizden öğreniyorum son durumu..çok sağolun canlarım...çok öptüm..

kizlarr Kezbani Bende Aradim Ama Sanirim Bu Aralar Pek Konusacak Durumda Degil, Canim Benim Ya. Sonra Msj Atti Ama Bende Sevindim Tabi. Hemen Insanin Aklina Bir Acaba Giriyo.durum Hala Ayniymis Bir Degisiklik Yok.amaaaaaaaaaaaaa Yarin Cok Sükür Usg Ye Gircekler .. Bakalim Hayirlisi Olur Insallah. Ben Minnoslarimin Cok Iyi Kilo Aldiklarini Düsünüyorum, Ve Inaniyorum. Allahin Izniyle Cok Saglikli Cok Sihhatli Bir Sekilde Dünyaya Gelecekelr. Vee Anne Babalari Gibi Cok Neseli Birer Bebek Olurlar Insallah.. Bende Onlari Yemege Giderim Artik :))))
Simdilik Bukadar Kizlar..artik Yarina Kadar Aramam Canimi. Cok Bitkin Düsmüs...kolaymi Okadar Ilac Dan Sonra Yaa...ama Cok Güclüdür Benim Arkadasim...

Allah yardımcın olsun canım...ikizlerin seni bırakmayacak bundan emin ol seninde mutlu bir şekilde aramızda olduğun günleri hep birlikte göreceğiz...ve diyeceğizkii hepimiz...bakınnn ne kadar büyüdüler ne güzel oldular..tıpkı anneleri gibi...Kezban bir an önce dönmen dileği ile herzaman dualarım seninle...

kızlar dünden beri kezbandan ve bebişlerinden haber yokmu telini bilen bana özelden mesaj atarsa çok sevinirim.

kızlar, kezban tam olarak hangi hastanede yatıyor..bir ege deniyor bir konak
ben izmirliyim ve ona yardımcı olacagım durumlar olur belki..
tam olarak yattıgı servisi falan biliyor musunuz..bir de adı soyadı falan..özelden atarsanız sevinirim

KIZLAR 2 saat önce kezban msg attı,durum aynı.sancılar 7 dk da bir geliyormuş. doğuma girme ihtimaline karşı 2 ünite kan istemişler,ilacını arttırmıyorlarmış artık,minik afacanlar durmuyormuş :) hepinize çok slmı var

sancılar 7 dk ya birmi geliyormuş dogumu yakınmı yani ..Dogsalarda saglıklı dogarlar Allahın izniyle inşallah..Kezbanımız dualarımız seninle canım benim..Allah yardımcın olsun.

KIZLAR 2 saat önce kezban msg attı,durum aynı.sancılar 7 dk da bir geliyormuş. doğuma girme ihtimaline karşı 2 ünite kan istemişler,ilacını arttırmıyorlarmış artık,minik afacanlar durmuyormuş :) hepinize çok slmı var

ay allah yardımcısı olsun canımın artık çok yoruldu ne yapsın.allahın izniyle doğsun kuzular.küvez bulundumu acaba.

ikizler cnm eğer 2 kg oldularsa küveze gerek yokmuş.doğum bugün olmayabilir sadece önlem alıyorlar, drlarda şaşırmışlar artık kezbanın durumuna,kezbanda inat ediyorum bebeklerim biraz daha benle olsunlar diye dedi :) hayırlısı inşallah

canim arkadasim benim, bitanem allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin.. cok az kaldi birazcik daha dayanin minnoslarim ...hakkinizda hayirlisi olsun..
ben bugün daha görüsemedim, msj attim bekliyorum bakalim. bugün usg ye girecekti,biraz daha zaman gecsin bir ararim. 7dk da birde cok sIk ya..allahim sen yardim et..arkadaslar kezbanimin dogum hikayesi artik kac sayfa olur bilmiyorum.. merakla bekliyoruz..öptüm

kezbanla haftalarımız aynıydı .. e ikizleri kç kilo almışlar peki..2 kg kesin olmuşlardır bu haftalarda ama degilmi..

ikizler cnm eğer 2 kg oldularsa küveze gerek yokmuş.doğum bugün olmayabilir sadece önlem alıyorlar, drlarda şaşırmışlar artık kezbanın durumuna,kezbanda inat ediyorum bebeklerim biraz daha benle olsunlar diye dedi :) hayırlısı inşallah

canım arkadaşım benim dayanma gücünü sonuna kadar kullanıyor işte bebişleri hayırlısı ile 2 kg olsunlarda herşey yoluna girsin walla rüyalarımda hep kezbancığım varr hamiş olmasam atlayacağım arabaya gideceğim kezbanın yanına, hadi be bitanem biraz daha dayan şu yaramazlara allahım sen dayanma gücünü eksik etmee

evet banada doktorum öle demiştii 34 haftayıı geçmemiz ve 2000 olmamıs alsım kii çocuklar ii bi şekilde dogsunlar demilştii.. inşşallah yüce rabbim kezbanın yar ve yardımcısı olurda rahatlıkla kuşlarını alır kucagına.. hep aklım onda valla... ne çok zorlanıyodur.. allahım yardım etsin ona yaa..bende inşallah şuu temmuzu atlatırım.. artıık nefes bile alamıyorum basen sıkıntıdan artık aglıyasım gelio... çok kötüü oluyorum... allahım sen bizlere yardım et yarabbim...

arkadaşlar kilo önemli tabi ama daha da önemlisi ciğerler ve organlar yani sağlık problemi olmasında küveze gerek kalmasın.Benim oğlanların kiloları iyiydi ama sağlık sorunları olduğu için sağlık problerimiz olduğu çin 1 ay kaldık küvezde .Aman Allah kimseye yaşatmasın .Zor ya.Allah'ım kezbanın yardımcı olsun.Kezbanın yavruları bildiğim kadarıyla 31. haftadaydı ikiz gebelik için yeterli bir gelişme süreci.Zaten çoğu doktorlar gebenin ve bebeğin sağlık durumuna 30 ve 32. haftalar arası alma taraftarı bebekleri.İnşallah hiçbir sorun yaşamadan kavuşur bebeklerine.

arkadaşlarr kezbanla msjlaştımm yazdıklarını aktarıyorum. sancıları devam ediyormuş drlar bekliyormuş eger sancılar çok artarsa yada başka dogum belirtisi olursa alıcaklarmış hemen çünkü ilacın en yüksek düzeydeymiş daha fazla yükseltmeyeceklermiş. galiba az kaldı bebişlerime kavuşmama demiş canım arkadaşımm. sizleri çok özledimm diyor az kaldı aranızda olucamm herkese çook selamı varr. bizdde seni çok özledik arkadaşımm seni ve bebişlerii çook öpüyor ve çook seviyoruzz.

X