kezbancan ve minikleri içinn

Ayyy Canim Benim Bende Temmuz Annesiyim Inşallah Herşey Yolunda Giderde Alirsin Yavrularini Kucağina Allah Tüm Hamişleri Ve Yavvrularini Korusun Anne Ve Babalarina Bağişlasinnnnn

CANLARIM NASILSINIZ?
BEN BUGÜN YINE KEZBANLA GÖRÜSTÜM, DURUMLAR HALA AYNI..BEKLEMEKTELER ISTE
AMAAAAAA YENI HABERLERIMDE YOK DEGIL YANI naniknanik
ÖGLEN KEZBANIN ESIYLE GÖRÜSTÜK, ESIMLE BANA, HAZIRLADIGI MINNOSLARIMIN ODALARINI GÖSTERDIII...COK GÜZEL OLMUS KIZLAR YA, BI GÖRSENIZ NE TATLI HAZIRLAMIS, HERSEYLERI HAZIR BIR TEK KENDILERI EKSIK, INSALLAH SAG SAGLIM GELIRLER DE MISIL MISIL UYURLAR YATAKLARINDA.
MASALLAH EKSIKLERI KALMAMIS, HERSEYLERI ALINMIS, CARSAMBADA BESIKLERI GELCEKMIS. KAMERADAN GÖSTERDI BIZE, BIZDE AGZIMIZ ACIK IZLEDIK sırnaşık şeysırnaşık şey
ALLAHIM HEPIMIZE NASIP ETSIN.
KEZBANIM HELE BIR EVINE GELSIN, BEBISLERLE BIRLIKTE ODANIN FOTOGRAFLARINI CEKER GÖSTERIR SIZE...COK FAZLA ANLATMIYAYIM SÜPRIZ OLSUN SIZE.a.s
DOLAP COK ILGIMI CEKTI, DEMEDEN EDEMICEM, IKEANIN STOLMEN SERISINDEN, COK HOS OLMUS, COK ORJINAL GÖZÜKÜYO. BENDE COK IKEA YA GIDERIM AMA HIC DIKKAT ETMEMISIM.
OF ADIM POSTA GÜVERCINI OLDU, ESIM BENIMLE DALGA GECIYO
KEZBANIN ESI DE DEDI, BEBEKLERIN KILOSUNU YAZMAK ICIN GIRMIS, AMA BEN ONDAN ÖNCE DAVRANMISIM
NEYSE FISTIKLAR SIZI VE BEBISLERINIZI ÖPTÜM OKSAYIN ONLARI BENIM YERIME, YIR ONLAR TEYZELERI YIIIRRRŞeniz

neriman çok teşekkürler valla send eolmasan haberleri kimden alıcaz canım....Desene sadece kendileri yok bebişlerin ne güzel herşey yolunda demekki az kaldı zaten şurda ne kaldıki...
Kezbana çok selam söyle lütfen unutma ama kendine iyi baksın çıkınca burdan bebeklerinin fotolarını istiyoruz canım

sagol zeynepcim, evet cok sükürki hersey yolunda. tamam tatlim birdahaki görüsmemizde slm ini söylerim. kendine iyi bak öptüm

ayyyy nerimancığımmm, çok duygulandım, gözümün önünde hayalettim bir taraftan. minoşlar, akıllı yeğenlerim benim . çok uslular bak anneciklerinide üzmediler, sabırla bekliyorlar, canlarım benim.
Haberlerin için çok çoooook teşekkür ederimmm
posta güvercimimizzzzz

neriiiiiiiiiiiiii cnm çok saol haber verdiğin için.kezboşla konuştuğumda eşi için odayı bitirince resimleri koycak demişti ama demek ki kezbanımı beklemek istedi.hayırlısı ile gelsinler artık miniklerim yahuu :)

nerimancım çok saol güzel haberlerin için canım.herşey daha güzel olur inşallah

Ya Canim 2 Hafta önce Dogum Yaptigim Için Cok Sik Giremiyorum Yani Gördüm
Allah Onlara Güç Versin Ve Bir An önce Annelerini Ve Babalarinin Yüzünü Güldürsünler Uzun ömürlü Olurlar Inşallah
Kezbancim Sabret Canim Hepimiz Bi Sinavdan Geciyoruz Ve Sen Bu Sinavi Allahin Izniyle Kazanacaksin Umutlu Ve Güçlü Ol Canim

çok Sevindim Kezbanciğimin Iyi Olmasina Zaman Git Gide Az Kaldi Sabirli Arkadaşim Benim Biraz Daha Sik Dişini Kezban Başi Alsin Arkadan Biz Gidicez Içime öyle Doğuyor Bizde Doğurmak Için Kezbanimi Bekliyoruz :) Hepimize Kolay Sağlikli Sağ Sağlim Doğumlar Diliyorum Rabbim Yanimizda Olsun

bende kezbanın ii olmasına çok sevindimmmm:)kezbancım sende olmasan ne yapıcaz verdiğin bilgiler için teşekkürlerrrrr................:)allah arkadaşımıza kolaylık versinnn..

teşekkürler neriiicimmm .. kezboşumuza ve bebişlerine maşaallah bide sudenaza yaramaz dioduk bakın oda uslandı anneciğini üzmüyo artık .inş. bi süre daha anneleriyle kalırlar annelride onları tombik tombik kucagına alır....

kzılarr dün gece rüyamda kezboşu gördüm.. dogum yapmıştı bebekleri çok şekerdii böle beyaz tenlii siyah saçlılardıı .. çok şirinlerdii... kezbanda çok mutluydu bebişlerii kucagındaysı:))) sankkii bi an herşey gerçek gibiydi:)) gözlerii siyahtı bebişlerin:) kezboşun kucagında :)) allahım inşallah gerçeginide nasip eder ona ... darısıda bizlere inşallah :)

inş.kezbanın bebekleri sağlıklı bir şekilde dünyaya gözlerini açacaklar.ben buna canı gönülden inanıyorum.allah kezbanın yardımcısı olsun.dualaım hep onunla.

canım Kezbanım, minnoşlarınla beraber inşallah iyisinizdir, iyiliğin ve sağlığınız için hepimiz Dua etmeye devam ediyoruz, ne güzel evdeki hazırlıklarda tamamlanmış, merakla resimlerini bekliyrouz.
bebişlerede maşallah kilo almaya devam ediyorlar.. tombişlerrrr, uslu yeğenlerim benim....

kezbancıma geçmiş olsun haberlerini getirendende allah razı olsun inşallah başlarından geçen en kötü şey bu olur bundan sonra herşey gönüllerince olması dilegimle

kızlar merhaba...
kezbancımdan haberler var...
bugün kendisiyle mesajlaştım..
haftaya hayırlısıyla yeğenlerimizi dünyaya getircekmiş inşallah... sancıları 6-7 dk'ya inmiş... bikaç günümüz kaldı teyze olmaya...suan yeğenlerimiz 2250 gram olmuşlar çok şükür hersey yolundaymış...dualarımızı eksik etmememizi istiyor...
dularımız seninle kezbancım....

ayy az kalmışşş inş sağlıkla doğarlar...
dualarımız onlarla

kızlar anca girebildim sitede sorun vardı sanırım.bugün bana da msg attı kezboşumuz havvanın dediği gibi durumu iyi sancılar 5 dk ve altına düşünce miniklerimiz gelecekler dünyaya şükür,eğer bu hafta içinde olursa teyze olmamıza çok az var kızlar :)))) yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Kezbancan dualarimiz seninle,sohbetimiz olmadi ama sen gercekten guclu bir kadinsin yoksa bu zamana kadar daha farkli seylerle karsilasabilirdin,minik bebeklerinde savasci ruha sahipler masallah inat ettiler ve sonunda basardilar... anneleride bebekleride cok sansli.... bu arada arkanda o kadar buyuk bir ordu varki dualari hep seninle... allah bozmasin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…