kezbancan ve minikleri içinn

kezboşumuz az kaldı artık kollarının dolmasına allahın izniyle.kuzular 2,5 kilo olucaklar galiba bu gidişle allah çok yardımcıları olsun dualarım onlarla.haber güvercinlerimize de ayrıca teşekkürler.

kezbancım tabiki dualarımız sen ve yavruların için bunu merak etme.Maşallah yavrularımıza nasılda kilo almışlar anneyi üzmeyecek bunlar teyzeleri.

FISTIKLAR NABERSINIZ BAKALIM? UMARIM HERKES IYIDIR...TABI BEBISLERDE :nazar::nazar:
BEN BAYADIR YAZAMADIM KUSURA BAKMAYIN, MAGLUM ANNISIMDE BEL FITIGI AMELIYATI OLDU BUGÜN.AMA IYI GECTI COK SÜKÜR. MERAK EDEN ARKADASLARIMDA OLMUS, SAGOLSUNLAR..
KEZBANLA GÖRÜSMÜSTÜM BUGÜN:
DOGUM HAFTAYA KALMIS, BUGÜN KENDI ÖZEL DR U YANINA GITMI, 34. HAFTAYI BEKLEYELIM, CIGERLERI GELISSIN, PAZARTESI SERUMU CIKARIRIZ, BEKLERIZ DEMIS....YANI BENIM CANIM ARKADASIMIN MORALINI YINE BOZMUS GIRIZIKAAALIII HERIIFFF :eek:klava::eek:klava:
YA GERCEKTEN AKLIM ALMADI, ARANIZDA ANLAYAN OLURSA BANA ACIKLASIN LÜTFEN.
MINNOSLARIN CIGERLERI GELISSIN DIYE IGNE YAPILMADIMI ? YAPILDIII
BU HAFTA ALCAZ DEMEDIMI? DEDIII
SERUM OLDUGU HALDE SANCILARI SIDDETLI DEGILMI? SIDDETLIIII
ALLAHIM YA, NE DEMEK CIKARIPDA BEKLEYELIM? SANKI NORMAL DOGUM YAPCAKMIS GIBI? 2-3 GÜNDEN NE OLCAK KI? HEM HERSEY YOLUNDA DIYORLAR, HEM BÖYLE GELIYORLAR, CIDDEN AKLIM AL-MA-DIIII
O SANCILARI CEKMEYEN BILMEZ TABIII... BEN "SADECE" 2-5 GÜN CEKTIM ÜSTELIK SUNI SANCI VERMEK ZORUNDA KALDILAR ZEHIRLENMIYEYIM DIYE, VEE KEZBOSUMU COOOK IYI ANLIYORUM...CANIM BENIM, SENI COK SEVIYORUM, OKADAR GÜCLÜ, O KADAR DIRAYETLISINKI...MASALLAH SANA:nazar::nazar:
COK KISA BIR ZAMAN SONRA MÜKAFAATINI DUBLE OLARAK ALACAKSIN INSALLAH KUCAGINA BITANESIII...HADI YINE DR LARIN DEDIGI OLSUN, AZCIK DAHA SABIR BAK BU GECE SENIN ICIN, HAMISLER ICIN ÖZELLIKLE DUA EDICEM...ALLAHIM SEN KABUL ET...AMIIIN:nazar::nazar:

teşekkür ederiz nerimancım benimde aklım kezboşdaydı... bende o iğnelerden yaptırdım ama doktorum en az 34. haftaya kadar dogmazsa ii olur demişti 34 den önce dogunca küvez gerekebiliomuş demekki iğnelerde tamamen ciğerleri geliştimio 34. haftanın sonunda normal seviye ye gelebiliomuş... tamam bu yönden doktorların bi bildigi var demekkii herkes 34 . hafta dio gerçi annelerinin karınında geçirdikleri her gün onların saglık durumları olumlu yönde etkileniodur kilolarıda artıyodur. ama serumu çıkarıp beklemeleri çok saçma dediğin gibi normal yapmayacakki.. hem ne zamandan beri sancı çekio bu kız .peki dogumu kendi doktorumu yaptırıcak yoksa üniv. de mi yapılıcak? üniv.dekiler ne dio bu duruma?

Kızlar,

Boyle bir durumda doktora güvenmekten başka çaremiz yok.
Unutmayalım belki Kezban ve biz boyle b,r durumu ilk kez yaşıyoruz ama doktorunun buna benzer pek çok hastası olmustur.

Bebek ne kadar bizimle kalırsa o kadar iyi. Kezbanın çektiği sancıları tabiii ki anlamak mumkun değil ama bizler anne adayları olarak bebeğimiz için nelere katlanmıyoruz ki inşallah doğduklarında sağlıkla onları büyütürüz ve daha fazla katlanacak sorunlarımız olmaz arkadaşlar.

Hepinizi opuyorum
Sakin olalım ki Kezbana da sakinlik yollayalım

Canim benim ya aci çektiriyorlar resmen arkadaşima nericim gerçekten çekmeyen anlamiyor baksana bide bekleyelim demiş kizcağiz orda bekleye bekleye sabri tükendi artik akşam bol bol dua ettim hepimize inş. önce kezbanciğimi sonra sirasi ile hepimizi bir avazda kurtarir inş.rabbim bekleyenlere yada isteyenlere de biran önce kavuşturur inş.

kızlar doktorlara melek ablanın dediği gibi güvenmektenm başka çare yok.bebeğin anne karnında geçirdiği bir gün dışarıda geçirdiği 1 hafftaya bedelmiş.
allah kezboşa sabırlar versin sağlıkla kucağına alır inşallah bebeklerini:nazar:

nerimancığım aslında çok haklısın ama bu ciğer geliştirici iğneler zaten tam anlamıyla yeterli değil sadece daha iyi olsun gelişim diye vurulan iğneler yani bir nevi ek ürün.Tabiki annesinin karnında ne kadar çok kalırlarsa o kadar iyi ama şugün bugün deyip ertelemesi çok saçma hayır kız mahvoldu yani.dediğin gibi nericiğim sanki normal doğum yapacakda bekliyor.Allah'ım bazen doktorlarda bir garip davranıyor anlamak mümkün değil?Ama bu durumda yapacak birşeyde yok mecbur beklenicek.Allah kezbana dayanma gücü versin.Az kaldı ama oda bitti yani.

Nerimancım teşekürler verdiğin haberlere canım. İnşallah Kezboşum dayanacak biraz daha, çok yıprandı canım benim. Allah tez zamanda kurtulmasını ve bebeklerine sağsalim sağlıklı kavuşmasını nasip etsin inşallah.
Nericim bu arada anneciğine de çok geçmiş olsun tatlım. Umarım iyidir şimdi. Öpüyorum.

KEZBOŞUM içimizde en kıdemlimiz oldu 1 aydır hastanede,çok güçlü cnm arkadaşım benim,hayırlısı ile gelecek haftaya miniklerimiz kezboşumda bir ohh diyecek :) dualarım seninle kezboşum

Nerimancığım ,
Geçmiş olsun tekrar annen için Allah dilerim bir an önce şifasını verir.
Kezbancığım ile ilgili dr. Yaptıkları sinir bozucu ama dr. Lrada güvenmesekte teslim olmak zorunda kalıyoruz . Allahım biar an önce kurtar arkadaşımızı

canim benim persembe görüstüm iste en son, bugün ararim yine, dogum tarihini bekliyolar iste hala ayniydi durumlari. sagol tatlim, annem daha iyi ameliyat cok sükür daha iyi gecti, persembe cikicaz insallah hastaneden...cok cok öptüm..ben aksam yazarim yine.

Nerimancığım sanada çok geçmiş olsun arkadaşım inşallh tez zamanda sağlığına kavuşur annen...
Kezbanında çoğu gitti azı kaldı artık bebişler koccaman olmuştur..sağlıkla alır inşallah kucağına......

nerimancığım, Annen daha iyimi? yürümesine falan engel teşkil etmiyor inşalllahhh ameliyatı . selam söyle anneciğine
mucksssssssssss

FISTUKLAR NE EDEYSINUZ?? IYISINIZDIR UMARIM.
BUGÜN KEZBANLA GÖRÜSTÜK, DURUM HALA AYNI ARKADASLAR. YARIN DR U GITCEKMIS YANINA, SALI SABAHTAN ALIN DIYCEKMIS BIZIMKI, BAKALIM DR NE DIYCEK?? INSALLAH EVET DER YAAA... :nazar::nazar:
GELSIN TEYZELERININ MINNOSLARII BEN ONLARII GIDIP YICEM YICEEMM :icecream:
HERSEYIN HAYIRLISI OLSUN ARKADASLAR. MASALLAH BAYA DIRENDILER, KOCAMAN OLDULAR YAA, VALLAHA DOGRUYU SÖYLIYEYIM HIC BUKADAR BEKLEMIYORDUM, ERKEN GELCEK LER DIYE COK KORKUYORDUM. AMA YÜZÜPDE SONUNA GELDI KEZBANCIM.. EN GÜZEL GÜNLER SIZLERIN OLUR INSALLAH...SIMDILIK BUKADAR..:dance:

BU ARADA ANNISIMI MERAK EDEN ARKADASLAR, COK TESEKKÜR EDERIM. COK DAHA IYI MASALLAH:nazar:, BUGÜN FILDIR FILDIR DI :sm_cool:

HEPINIZI ÖPÜYORUM CANLARIM TABIIKI YAVRULARINIZIDAŞeniz

merhaba fıstık anneler ve anne adayları..
kezbancım msj attı şimdi hemen yazıyorum ne yazdıysa..yerimseniben
''benim dr daha gelmedi burdaki dr muayene etti açılmam yok halen 1cm imiş.daha tutarız seni dedi of yaa kafam öyle bozuluyor ki 35'İ bitirip 36ya girince kendi hastaneme gitsem diiyorumburda sezeryan olmak bile çok stresli geceden aç susuz bekliyorsun ameliyat sonrası12 saat yoğun bakımda aç susuz bekliyorsun gözüm korktu vallahi iyice.ayy doğurmayacağım bu gidişle.sizleri de boşuna telaşlandırıp duruyorum.allah sonumuzu hayır etsin..''
demiş canım arkadaşım..allah yardımcısı olsun valla..zor şeyler yaşıyor.hastanede yaşamak bile yterince zor zaten bir de böyle o gün bugün doğum diye beklemek daha da zor..herkese allah hayırlısını versin ama yapacak bişey de yok malesef..az kaldı diye bekleyeceğiz.:sm_confused:
nericimmmmmmm geçmiş olsun yeni görüyourm annen mi rahatsız canım?nesi vardı geçmiş olsun..ben bu ara yine pek forumla ilgilenemedim..
herkese iyi günler canlarım..Şeniz:nazar:

X