Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

ben 54 den aşağıya düşmemiştim hiç ergenlikte 60 kiloyu görmüş biriyim :KK9: ama yanaklarım çöktü koca burnum iyice büyüdü ama onun dışında pek bi sıkıntım yok zaten vücudum hep dengeli ve eşitti hani öyle çok kilolu biri değildim şimdide çok zayıf bi görüntüm yok ama ben sevmedim ya bu halimi biraz kilo alsam iyi olucak :KK1:
Göğüs önemli duruşuda çok etkiliyo o bende olmayan göğüs :KK9:

Kızlar benimde bir çok kadın gibi iki göğsüm arasında boyut farkı var biri daha büyük o yüzden bugün çemen maskesini tek küçük olana sürdüm :KK9:

ama eskiden kalbur duruyordum bunlar küçülünce dik yürümeye başladım :KK9:
Canım acaba ben 60 kilo olsam göğüslerim büyür mü gerçi ben 4kilo aldığımda 1cm bile büyümemişti ama :/ senle boyumuz aynı ya acaba biraz büyür mü 60 olsam

Buarada bugün bende afilli gibi cınıl cıbıl bekledim maskeyi sürünce :KK9: ama yarım saat bekledim yeterlidir umarım yarım saat :/

gözle aslında çok fark görmüyorum ama mesela yüz üstü yattığımda bir tuhaf hissettim :KK9:

daha çemende 3.cü günüm zaten pek bir şey beklemiyorum

En azından bi ışık görebiliyosun ben hergün bakıyorum aynı ölçüyorum aynı benimki bide gıcık inat yapıp küçülüyo :KK9:

En azından bi ışık görebiliyosun ben hergün bakıyorum aynı ölçüyorum aynı benimki bide gıcık inat yapıp küçülüyo :KK9:

bu çemene daha ne kadar dayanabilirim bilemiyorum ama şerbetçi otu deneyeceğim sabrımın tükendiği noktada :KK70:

bu çemene daha ne kadar dayanabilirim bilemiyorum ama şerbetçi otu deneyeceğim sabrımın tükendiği noktada :KK70:

Hoş kokulu bir yağ bulsaydın hallederdin bak benimki çok acı berbat keskin kokuyodu ilk yaptığımda ama bu yağdan ekledim ekledim kokladım hala biraz geliyodu çemen kokusu sonra yağdan biraz daha ekledim çemen kokusu gitti seninde gitse rahatlicaksında o yağ yanlış olmuş demek senin

Hoş kokulu bir yağ bulsaydın hallederdin bak benimki çok acı berbat keskin kokuyodu ilk yaptığımda ama bu yağdan ekledim ekledim kokladım hala biraz geliyodu çemen kokusu sonra yağdan biraz daha ekledim çemen kokusu gitti seninde gitse rahatlicaksında o yağ yanlış olmuş demek senin

valla yaaa daha fresh kokulu bir çiçek kokusu olaydı

valla odam kokmasa yine tahammül ederim de odam koktu :KK31:

Hanımlaâaaaar gelin benim yarişmama daha çok kişi oluruz hem eğlenerek büyür fındıklar hadii cabuk olun ha =)

Kızlar ben yine başladım uğraşlara. Yeni yıla yeni umutlarla girdim:)
Şerbetçi otu yaptım yine ama bu kez biraz zenginleştirdim. İçine hayıt, adaçayı, rezene, keten tohumu da ekledim. Artık adaçayı ve rezeneyi poşet çay olarak içmiyorum. Kendim demliyorum. Keten tohumu midemi bulandırdı, ona katlanamadım, yapamıyorum:/. Bi de kilo almaya çalışıyorum ama kilom dengeli dağılsın, sağlık olsun hem belki memişlere de yarar diye tibete başladım. Ayrıca artık hiç ölçmemeye karar verdim. Olduğu kadar uğraşıcam:)

Şerbetçi otu yaptım yine ama bu kez biraz zenginleştirdim. İçine hayıt, adaçayı, rezene, keten tohumu da ekledim. Artık adaçayı ve rezeneyi poşet çay olarak içmiyorum. Kendim demliyorum. Keten tohumu midemi bulandırdı, ona katlanamadım, yapamıyorum:/. Bi de kilo almaya çalışıyorum ama kilom dengeli dağılsın, sağlık olsun hem belki memişlere de yarar diye tibete başladım. Ayrıca artık hiç ölçmemeye karar verdim. Olduğu kadar uğraşıcam:)

Tatlım hemen pes etmiyeceğiz wowomla afillimle olann konumuza buyur gel eğlenerek kilo alalım hem ben dümdüzken başladım 70 takıyordum sonra ara sıra yaptım endi kendine büyüdü bikaç haftadır 75 takıyorum tam dolmuyo Ama olacak pes etmek yok teytey :KK64:

Tatlım hemen pes etmiyeceğiz wowomla afillimle olann konumuza buyur gel eğlenerek kilo alalım hem ben dümdüzken başladım 70 takıyordum sonra ara sıra yaptım endi kendine büyüdü bikaç haftadır 75 takıyorum tam dolmuyo Ama olacak pes etmek yok teytey :KK64:

Canım valla gelmesine gelirim de ben pek yarış yapmak istemiyorum:). Herkesin vücudu bu yapılanlara farklı tepkiler veriyor, benim elimde olan bir durum olsa koşa koşa gelirim. Aksatma konusunda bir eksiğim olmamasına rağmen aylardır düzgün bir ilerleme kaydedemedim. O yüzden de moralim baya bozuk aslında. Bir süredir tamamen bırakmıştım, şimdi olmazsa yine üzülürüm diye zamana bıraktım. Ben uğraşıcam ama olursa olur.
Çörekotu tüylenme yaptığı için ben onu yiyorum. Biraz sizden farklıyım ama böyle de olur derseniz katılabilirim fakat söylediğim gibi, yarış yapmam:)

Keten tohumunda östrojen var canım nasıl yedin sen mideni bulandırdı? Yoğurda ekleyip bidr şeker ekleyip yiyebilirsin farkedilmiyo o zaman

X