Keten Tohumlu Kür

beyza 25

Nirvana
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
291
11
merhaba kızlar bugün bir akrabama gittim bana öyle bir formül verdiki onun görümcesi bu formülle süper zayıflamış işte formüllll 3 yemek kaşığı yoğurt 1 tatlı kaşığı tarçın 1 tatlı kaşığından biraz daha fazla keten tohumu öğütülmüş ama taze olcak 2 yemek kaşığı kara kepek aktarlarda bulunuyormuş hepsini karıştırıp her sabah aç karna yiyilecek ve mutlaka günde 2 litre su içilcek ben hemen başlıcam çünkü panik atak tedavisi görüyordum vee 60 kilodan 80 kiloya çıktım :KK1:

valla bilmiyorum tatlım ama kadın iddalı konuştu zaten kepek tokluk hissi veriyo zararlı bişey yok denemeye değer

tarçın, yoğurt, keten tohumu ve kepek. bunlar hep diyetlerde tüketilmesi gereken yağ yakıcı yardımcılar olarak söyleniyor. ben gün içinde ayrı ayrı tüketiyorum zaten bunları. keşke sadece sabahları bu karışımdan yiyerek zayıflamak mümkün olsa. hiç spor ya da diyet yapmamış mı bunu uygulayan kişi?

benim anlamadığım şimdi bunu yapıp sonrada isdediğinimi yiyorsun??? zaten yoğurt ve tarçın bütün diyet listelerinde var keten tohumuda bence yinede diyet yaparak desteklemek gerekir benim düşüncem böyle
saygılar......

merhaba kızlar bugün bir akrabama gittim bana öyle bir formül verdiki onun görümcesi bu formülle süper zayıflamış işte formüllll 3 yemek kaşığı yoğurt 1 tatlı kaşığı tarçın 1 tatlı kaşığından biraz daha fazla keten tohumu öğütülmüş ama taze olcak 2 yemek kaşığı kara kepek aktarlarda bulunuyormuş hepsini karıştırıp her sabah aç karna yiyilecek ve mutlaka günde 2 litre su içilcek ben hemen başlıcam çünkü panik atak tedavisi görüyordum vee 60 kilodan 80 kiloya çıktım :KK1:

sadece bu şekilde zayıflanır mı ya başka bişey yapmamış mı?

kızlar zahmetsiz rahmet olmaz tabiki yediklerimize dikkat etmek lazım ben kısmetse çarşamba gününe diyetisyenden radevu aldım bismillah deyip başlıcam gidenler çok memnun diyetisyene arkadaşım manken gibi oldu ona bakmaktan gözlerim şeş beş oldu valla bugün çarşıdan bu malzemeleride alıcam onada başlıcam gelişmeleri yazarım size hepinizi öpüyorum :KK52:

bence denemede fayda var yemekleride kısacaksın öğünlerde ekmek yemiceksin birazda spor işte bu kadar...sonuç fit bi vücut

kızlar zahmetsiz rahmet olmaz tabiki yediklerimize dikkat etmek lazım ben kısmetse çarşamba gününe diyetisyenden radevu aldım bismillah deyip başlıcam gidenler çok memnun diyetisyene arkadaşım manken gibi oldu ona bakmaktan gözlerim şeş beş oldu valla bugün çarşıdan bu malzemeleride alıcam onada başlıcam gelişmeleri yazarım size hepinizi öpüyorum :KK52:

arkadaşınız hangi şehirde ve hangi dr.a gitti

ben de denicem ama tam olarak aynısını yapmicam yoğurda keten tohumu ve tarçın tek koyum yicem bakalım nasıl olcak

X