Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu?

inanır mısın cicim henuz 8 aylık evlıyım tanısarak ısteyerek seve seve evlendım.ustelık 3., 3,5 yıla yakında flort donemımız oldu ama yok hayır yanı aynı eve gırmeden olmuyomus hıc buısey anlasılmıyomus.okadar cok soyledım kı KESKE die......

bunu kavga ettiğimiz zaman sorarsanız cevabım evet
nerden evlendim nerden sevdim diye çok düşünüyorum
ama iyi olduğumuz zamanlarda ii ki evlenmişim diyorum

pek iderseniz ki hangisini daha çok düşünüyosun
şu ann iyi olduğumuz halde düşünüyorum ki
neden evlendim
keşke evlenmeseydim anlaşamıyoruz dengim değil tam bir ö. diyorum

sonra duruyorum bunun ö. sevmişim ben diyorum
ve gözlerim sevgi doluyor

ama şunu biliyorum ki okul bitmeden söz kesilmeseymiş ben o okulu bitirip gelseydim ailemin çıktığımdan haberi oladan
asla ve asla evlenmezdim
çünkü okurken yalnızsınız bir şehirde en yakınınz oluyor ama evinize döndüğünüzde yeni telaşlar iş güç derken eminim unuturdum
bilmiyorum ki hangisi hayırıl olrudu hakkımda
o zaman hayatım nasıl olurdu çok merak ediyorum ama

selam arkadaşlar bende eşimde kavga ettiğimizde ondan soğuyorum ve keşke hiç evlenmeseydim diyorum evlendiğime çok pişman oluyorum... eşime sinirlendiğimde yüzüne bile bakmak gelmiyo içimden ona neler neler sayıyorum bir duysa

ah düşündkçe sinir oluyorum az önce tartıştık çok sinirliyim keşke................

evet beni büyük hayal kırıklığına uğrattığında demiştim. Ama şimdi öyle değiştiki iyiki benim eşim :asigim:

ALLAH söyletmesin hiç söylemedim daha bu cümleyi.Pişmanlık çok kötü ve sevimsiz bi duygu çünkü.Hele de pişman olduğun bi evliliği sürdürmek daha da kötü.Mutlaka eşimden karşılığını bulamadığım beklentilerim oluyo.Hele evliliğimizin ilk yılında çok gözyaşı dökmüşümdür bu nedenle.Ama bir evliliği evlilik yapan değerler mevcutsa diğer beklentiler gözardı edilebiliyormuş.Başka biriyle evlenseydim de mutlaka başka bir sebeple aradığımı bulamıycaktım çünkü insan her zaman mükemmeli arıyor mükemmel diye bişey olmadığını bile bile...

Bazen keşke evlenmeseydim diyorum ama sonra arada bi anne baba evine bi kaç günlüğüne kalmaya gelince evlendim de bu gerizekalılardan kurtuldum diyorum.Keşke onlar evlenmeseymiş.Evliliğimde Kendi düzenim var, karışanım yok. Çamaşır astığım çamaşırlığı astığım gibi bulacagımı biliyorum, beyinsiz beyinsiz kendi aralarında kavga edip halen 30 sene öncesini düşünüp çocukları da arada maymuna çeviren yok hiç olmazsa kendi evimde. Huzurum da benim, huzursuzluğum da. Kocamı ben seçtim, sevabıyla günahıyla öküzlüğüyle benim tercihim, çekerim.Ama anne babayla tam zıt karakterlerseniz, acil çıkış planı kapsamında yaptığım evlilikte her keşke dediğimde ardından iyi ki diyorum.

ooyyy oyy oyyy :1shok:

çok dertlisin sen, hakikaten koyuyosun :1closedeyes:

mutlaka çok sıkıntılı şeyler yaşadın ama keşke annene babana öyle demeseydin
hiç hoş olmamış

mutlaka çok sıkıntılı şeyler yaşadın ama keşke annene babana öyle demeseydin
hiç hoş olmamış

Konuyla ilgili yazacak yorumun varsa yaz arkadaşım, sana ne benden? Benden alıntı yapıp da hoşluğu bana öğretecek sen misin? Kes sesini otur yerine.Hadi bakim.

Konuyla ilgili yazacak yorumun varsa yaz arkadaşım, sana ne benden? Benden alıntı yapıp da hoşluğu bana öğretecek sen misin? Kes sesini otur yerine.Hadi bakim.
ayyyy hemen oturdum canım hiç üzülme
sana da bu yorum yakışırdı zaten ne diyim

Size ne sevgili ahlak zabıtaları? ? Konu başlığı ne? Keşke evlenmeseydim dediğiniz anlar oldu mu? varsa fikriniz yazın .Yoksa toz olun.

arkadaşım senin üslubun hep böyle mi? biraz kaba değil mi sencede?

ayrıca hakaret ettiğiniz için kötü içeriğe bastım bilginize..

burda herkes istediği yere istediğini yazar
içinde senin gibi küfür hakaret aşağılama olmadığı sürece

bencede toz ol falan olmadı sizmi kovacaksınız bizi..

uslup hoş olmadı.herkes istedigi yere yazar..

koyuyorum burda böyle racon keser gibi konuştuğunuz için ben de kötü içerik butonuna bastım, gerçekten konu sizin anne babanız da değil ona bakarsanız, herkesi sustururken kendi anlattıklarınızı da düşünün.

keşke evlenmeseydim değil de, keşke herşey ilk evlendiğimizdeki gibi olabilseydi dediğim çoook oldu...özellikle çocuktan sonra çok çok değişti herşey...ne aşk ne romantizm ne de kendimize ayrıracak 5 dakikamız var artık...işin kötüsü zaman geçtikçe bu duruma alışıyoruz da, oysaki böyl eevlilik olmaz...ooof of aslında bu konuda ayrı bir topik varsa oraya yazayım ben, dertliyim gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…