Keseyi ilk gördüğünüzde ne boyu ne kadar dı ?

*SeA*

30.11.2012Kızıma Kavuştum
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2007
2.015
5
Kızlar ben ptesi günü keseyi gormek ıcın gıttım 7 mm usg kac haftalık oldugu gostermıyor kucuk oldugu ıcın dedı doktor.bu normal mı sızler ılk gordugunzde boyu ne kadardı bılgı verırsenız cok sevınırım...

Benim 5 haftalıkken 7.3 mm di yolk sacta oluşmuş oda 2.9 mm

bu kese olayına hiç takılmayın bence
benim ilk gördüğümde 20 mm idi ve bebeği göremedik içinde
yolk saçtan da bahsetmemişti
eve gelip araştırınca boş gebelik olabileceğini öğrendim
başka doktora gittim hemen
vajinal baktı bebeği de kalp atışını da gördü
bunlarla canınızı sıkmayın

ozaman bnm drum dgrumu solemıs 7mm kese tahmını 4 haftalık dıye hımm demekkı bebegm daha cok kcukk saoll canım

Evet canım MAŞALLAH kesenin durumu çok iyi
bana 10 gün sonra gel bebeği görürüz demişti
bebeğimiz gördüm ama kalp atışı yoktu kürtaj oldum
sen 15 sonra falan gitsen görürsün inşallah

ıns gorurum cnm sanda allah en kısa zamanda cok fazla bekletmedn tekrar bır bebıs nasıp etsın

ıns gorurum cnm sanda allah en kısa zamanda cok fazla bekletmedn tekrar bır bebıs nasıp etsın

8 mm idi.Daha erken bebek kalp atışı falan sakın stres yapma.Ben 7+5 te kalp atışını duydum.

güzelim ben ilk keseyi gördüğümde 4 mm idi 1 hafta sonra kese 12 mm idi içinde yolk sacı da gördük. 1 hafta sonrada kalp atışını gördük.kese günde 1 mm büyürmüş. yani 1 hafta sonra gidersen yolk sac ı görebilirsin canım

8 mm idi.daha erken bebek kalp atışı falan sakın stres yapma.ben 7+5 te kalp atışını duydum.

inş cnm stres yapmıorum fazla ama ınsan yınede merak edıyor ıste sonucta ıcımde buyumeye calısan bebegım

ayyy ıns cnm ptesi tekrar gtcem kesın sorcm dr yolk kesesınıde ıns gorur ve gosterır cok saolun

bende kasık ağrısı için gitmiştimmm 4+2 günlük yada 4+3 günlük olduğu için kese falan görünmedi kanıma bakıldı artış düzenli şekilde olmuştu... 4 - 5 gün sonra gel kese görünür demişti....

ben 10 gün sonra gidicem belki kalp atışınıda görürüm bir aksılik olmazsaa....

bende ilk gittiğimde doktora keseyi görmüştük dr 2-3 haftalık fln dedi ama sata göre 5-6haftalık olmam geekiyordu. bende bi moral bozukluğu 15 gün sonra kontrole gittiğimde dr a dedimki keseyi görünce cok düşük dediniz acaba bebek gelişmiyormu dedim normal değilmidir dedim baktı ultrasonda, bak bebek oluşmuş kalp atışı var dedi dinledik, sonra baktı bak 8 haftalık olmuş normal herşey keseye göre yapılan yorumlar hata verir dedi. o yüzden bebeği göüp kalp atışını duyana dek hiçbişeye kafanızı takmayın.

bende henuz bebegmn kalp atısı nı duymadm hyrlısıyla ıns beraber duyarız cnm bebeklerımzı goruruz

ıste banada kese 7 mm tahmını 4 haftalk dedı ama bnm hesabıma gore 6 yada 7 haftalık bakalım kalp atısını bır duyım baska ne ısterım allahtan cok merak edıorum hyrlısıyla bakalım cok heyecanlıyım:18:

ben adet gecikmemin 5. günü gittim kese 9 mm di hatta doktor çok küçük dedi korkuttu beni şimdi bu pazartesii tekrar gidicem bakalım hayırlısı

ben adet gecikmemin 5. Günü gittim kese 9 mm di hatta doktor çok küçük dedi korkuttu beni şimdi bu pazartesii tekrar gidicem bakalım hayırlısı

ya cnm o dogum tarıhınde bır sıkıntı var bence bnde 6 haftalık hamıleyım suan ama kasım ayına gelir senın tarıh aralık bır yanlslk var ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…