Keseyi görebilir miyiz yardım!!

Ferhannnnnnnnnnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2023
31
7
26
Merhabalar. 1 ağustos 224 beta hcg ile gebe olduğumu öğrendim. Ondan sonra kan testi vermek istemedim öğrendim artık nasıl olsa dedim ama dış gebelik ve kimyasal gebelikten de korkuyordum açıkcası. Sonra aile hekime gitmek istedim ama ilk değerin cok düşük dedi cok korktum ilk gebeliğimdi ve isteyerek olmuştu. Tekrar kan verdim idrar testi hormonlar vs. Bakıldı. Cıkan sonuçları aşağıya yazacağım doktorum cıkan sonuçlar için cok olumlu seyler söyledi acıkcası içim rahatlamıştı. Ama keseyi filan hiç görmedik daha ilk cıkan sonuçla gitmiştim ve cok kücük oldugu için göremedik sizce bu degerlerle gitsek kese be bebeği görebilir miyiz gebelik takibime göre 6+1 haftalık olarak hesaplandı
1 ağustos: 224
7 ağustos: 2295
9 ağustos: 5180
Tekrar kan vermek istemedim degerlerim bu şekilde sizce görebilir miyiz yardımcı olur musunuz?

Alttan bakmakla kese görülür Hatta bence şuan normal ustrasonla da görülebilir kalp atışı da duyulabilir
Eğer konrtola giderseniz tekrar bilgilendirir misiniz bende sizinle neredeyse aynıyım gün olarak

Alttan bakmakla kese görülür Hatta bence şuan normal ustrasonla da görülebilir kalp atışı da duyulabilir
Eğer konrtola giderseniz tekrar bilgilendirir misiniz bende sizinle neredeyse aynıyım gün olarak
Kalp atışı için çok erken kese görülebilir ama kalp atışı için adetten 20 gün kadar geçmesi lazım 6+2 de falan duyuluyor genelde

Beta vermenize gerek yok doktora gidin

Merhabalar bilgi vermemi istemiştiniz bugün gittim doktora normalde son adet tarihinin ilk güne göre 6+6 olmam lazımdı ama ultrasonda 5+6 olarak cıktı 1 hafta geriden geliyomuş ama doktor hiç Bi sıkıntı yok dedi keseyi ve bebeği gördük cok şükür kalp atışı karından cok az duyuluyor dedi doktor vajinadan baktı orda cok rahat duyduk kalp atışını cok şükür herşey yolunda dedi

Biliyor musunuz ben de ani bir kararla doktora gittim bugun ve bana da aynı şeyleri söyledi birebir cok mutlu oldum Rabbım sağlıkla kucağımıza aldirsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…