kesemde su kalmamış bebegım gözukımedi yapışmış krıtık olabılırmış benım için

sibelcim bencede kötü bir durum olsa doktorun seni mutlaka kontrol altında tutarr
üzülmeee çınarıma bişey olmuycakkk ne olurr ağlarsan daha kötü olursunj morelini yüksek tutmaya çalış inan aklım hep sende ve dua ediyorum sürekli sana ve çınara haberdar et bizi sürekli

canım benimm biliyorum çok zor ama lütfen üzme kendini bebişin de içerde etkileniyo unutmabenneyaptımki bence önümüzdeki haftaya kadar bol bol sıvı tüket.. doktorun hiç bi tavsiyede bulunmadımı ya? neden böyle olumsuz düşünüyosun!! allah sağlıkla kollarına almayı nasip eder elbet,ama tabiiki sen onu istersen.. Unutma Allah istediklerimizi verir.. Hamişlerin duası kabul olurmuş tüm iyi dileklerim seninle lütfewn yıpratma kendini canım arkadaşımm..a.s.

sibelcim bencede kötü bir durum olsa doktorun seni mutlaka kontrol altında tutarr
üzülmeee çınarıma bişey olmuycakkk ne olurr ağlarsan daha kötü olursunj morelini yüksek tutmaya çalış inan aklım hep sende ve dua ediyorum sürekli sana ve çınara haberdar et bizi sürekli

ana kızın mı ouoyr oy yesin onu teyzesi severim ben onu ama sana dedim demi kızın olacak senin diye hadi hayırlısı bakalım

arkadaşalar gerekli tavsiyelerde bulunmuşlar canım çok çok geçmiş olsun en önemlisi moral lütfen ama lütfen yüksek tutmaya çalış neyi düşünürsen onu yaşıyorsun çünki

allah'a emanet olun dualrımız sizlerle

Cnm çok geçmiş olsun Allahın izniyle bebişine birşey olmaz inşallah. Dualarımız seninle ve bebeğinle olacak. Birde bütün aksilikler beni buluyor yazmışsınya inan sadece seni değil zaman zaman hepimizi buluyor. Lütfen karamsar olma arkadaşım dua et, Allaha sığın.

ts kılıç çok geçmiş olsun canım,hiç vakit kaybetmeden başka bir dr. a muhakkak gıt,lutfen kotu dusunme,ALLAH ın izni ile bebegıne hiç bırsey olmayacak,senın için dua edıcem,ALLAH ım herkesi,tum hamılelerı ve bebeklerını korusun,hepımıze hayırlı dogumlar nasıp etsın inşaallah.bu arada kotu bırsey olsaydı bebegın hıç hareket etmezdı bundan emın ol.

Sibelcim mutlaaka haberdar et bizi. Insallah bebisine sag saglim saglikla kavusursun. Stres yapma. Internette kotu seyleri okumamaya calis. Dualarimiz seninle. Insallah bunlarin hepsi gececek.

canım benim üzme kendini herşey yoluna girecek ve sen buraya bebişinlen geleceksin tamam mı sadece bunu düşün dualarım seninle

canım benim çok geçmiş olsun kendine çok dikkat et diğer arkadaşlarımında dediği gibi bol bol su iç inşallah problem çabuk düzelir hamileliğinin geri kalan kısmını huzur içerisinde geçirirsin kendine ve bebişimize dikkat et dualarım seninle

canım duydum cok gecmıs olsun ınsallah en kısa zamanda guzel haberlerı alırız bol su iç ve pozıtıf düşün bıtanem herzaman senın yanındayız sıbelcımmmm

X