Kese ve kalp atışı ?

Eşinizle ilişkiye girmiyormusunuz? Vajinal ultrason zararlı kim dedi? Bilip bilmeden yorum yazıp burada insanları yanlış yönlendirmeyin!

Eşinizle ilişkiye girmiyormusunuz? Vajinal ultrason zararlı kim dedi? Bilip bilmeden yorum yazıp burada insanları yanlış yönlendirmeyin!

Dusuk riskini karsi ilk 3 ay iliski azaltilmali veya hic olmamali. Hamilelik durumuna gore degisen doktorun karar verecegi bir sey. Ama normal zamanlardaki gibi iliski olmaz. Ve vajinal ultrason bir risk olmadigi surece onerilmiyor hamilelikte. Bunu doktorlar ve de kendi doktorum da soyluyor. Bence sen rahatsin arastirmamissin da yanlis yonlendirmesen daha dogru

Hangi doktor söylüyor senin doktorun maalesef cahil diyeceğim ama doktor...dusuk riski her ay var hanfendi ilk 3 ay değil sadece gebelik riskli bir durumdur 8 ayında doğan bebek yaşamaz örneğin yasayan varmı nadirde olsa var bunun gibi zaten düşecek bir bebek vajinal ultrason veya cinsel ilişki sadece bahanedir kolunu yukarı kaldırma bebeğin düşer bir kişinin olmuştur dedikodu yayılmıştır ben eminim vajinal ultrason ve eş ile ilişki düşük sebebi değildir!

su00 izle yeni genesin bu kadını takip et takıntılarla gebelik ilerlemez sağlığın bozulur kocanı kaybetme çocuk doğacam diye ilişki olur olmaz diye birşey yok milletin koca karı laflarına bakma

Eklentiler

• 20191002_181005.jpg
    212,6 KB · Görüntüleme: 97
Oncelikle terbiyeli olmanizi tavsiye ediyorum. Cok bilgiliymissiniz ama terbiyeli degilmissiniz. Sonra ilk 3 ay cinsel iliski konusunda dikkatli olunmali. Doktordan da iyi biliyosun aferin sana. Ve risk gorulmedigi surece vajinal ultrason onerilmiyor diye soyluyor butun doktorlar. Mantiken de dusunursen karindan bakmak varken neden oyle bakilsin

su00 izle yeni genesin bu kadını takip et takıntılarla gebelik ilerlemez sağlığın bozulur kocanı kaybetme çocuk doğacam diye ilişki olur olmaz diye birşey yok milletin koca karı laflarına bakma

Benim doktorum su an cinsel iliski yasak dedi. Bu doktoru takip ediyorum uygulamasini da indirdim. Ama senin anlama promlemin var galiba. Ben seni ya da YouTube yayinlarindaki doktor onerilerini degil kendi doktorumu dinlemek zorundayim. Isine bak

Ayrica doktor degilsin insanlara onu yapabilirsin serbest deme hakkin yok senin. Bi doktora bile gitsem kontrol etmeden bir sey demez. Bana du an yuruyus yasak dusuk riskim var ve gelmis iliski yasayabilirsin diyosun. Insanlar sana inanip basina bir sey geldiginde vicdan azabin olur mu ?sanmiyorum

Benim doktorum su an cinsel iliski yasak dedi. Bu doktoru takip ediyorum uygulamasini da indirdim. Ama senin anlama promlemin var galiba. Ben seni ya da YouTube yayinlarindaki doktor onerilerini degil kendi doktorumu dinlemek zorundayim. Isine bak
O halde senin düşük riskin var böyle anlatsan anlaşılır genelleme yapma senin doktorun sana öyle demişse sende düşük riski görmüş ve 3 ay ilişki yasak demiştir Banu Ciftci benim şahsi doktorum takip ettiğim doktor değil cinsel ilişkide vajinal usg de hurafe deyip gülüyor o videoyu izlersen zaten asla sakıncalı değil dediğini duyarsın senin riskin herkese genelleme olamaz.. milleti burada endiselendirme

Merhaba herkese,

Sizin kese ne zaman görünmüştü ve kalp atışı ne zaman duyulmuştu? Beta hcg ile alakalı bir şey mi Bunlar?
Ben 6+1 Ken hem kese hem kalp atışını duydum beta HCG takılma çünkü bana artış güzel değil boş gebelik dedi gerizekalı doktor ama 2 gün sonra başka bir doktora gittim herşey çok güzel dedi ve kalp atışını duydum çok şükür

Ayrıca hemsireyim ben zaten saglikciyim sen benim vicdanımı boş ver sana yapma denilen şey sana özeldir genelleyip milleti sen yanlış yönlendirme hanfendi daha ilk gebeligin ve daha 8 hafta şahsına ait troid tansiyon diabet kan verilerin alınır öneriler bu değerlere göre verilir yürüme diyen bir doktor varsa bu çok riskli bir geceliktir kanama görülmüştür kese zayıftır haftaya uygun ölçüde değildir vs ama bu kişiye özel bir durumdur genel olarak birşey değildir peki size birşey soracağım çok bilmiş hanfendi madem vajinal ultrason tehlikeli gebeliğin ilerdeki haftalarında smear vereceksin bu nasıl olacak ?

Sana burda kendimi mi anlatiyorum benim mi konum ki sana dusuk riskim var diyecekmism? Ben genelleme yapmayacakmisim ama sen onune gelene istedigini yapabilirsin aklini verecekmissinn hadi ordan

1.si ben vajinal ultrason tehlikeli demedim asil bilmis olan hanimefendi. Ben riskli durumlar gorulmedikce bugune kadar duydugum hicbir doktor onermiyor dedim. Yapilmasi gereken seyler yapilir. Ama durup dururken ne gerek var diyorum.
2.si saglikci olman kadin dogum uzmani olman anlamina gelmiyor. Kadin dogum uzmani haric diger doktorlar bile bir sey demezken hemsire mi att misin neysen artik sana hic kalmamis. Insanlara onu yapabilirsiniz bunu yapabilirsiniz onerisi yapmak sana dusmez. Ben sadece riskli durumlar haric onermiyorlar dedim. Onermiyorum demedim senin gibi.
3.su bu benim konum degil ki sana riskimi soyleyeyim. Evet rahimde kanamam var. Ama sen daha benim durumumu bile bilmeden yorum yapiyosun bu da cahilligini gosterir.
4.su artik muhattap olmak istemiyorum arkadasin konusunu da mahvetmek istemiyorum. Kendi yorumunu yap cik

Benim kesen gözüktü yolk saçta gözüktü Ogun hatta doktor çok iyi dedi cumartesi de bebeğimi görmeye gidicem kalk atışını için

ah ah hamile kalmak ayrı dertmiş, kaldıktan sonra doktor kontrolünü beklemek ayrı dert. 7+1 deyim geçen hafta kalp atışını gösterdi ama dinletmedi doktor ona zarar verebilir çok küçük haftaya gel dinleyelim dedi. O kadar stres yapıyorum ki acaba kalbi atıyor mu her şey yolunda mu diye. Karnımda en ufak ağrı hissedeyim koşa koşa tuvalete gidiyorum. Kanama falan olur diye korkuyorum. Bebeğim iyimi gelişiyor mu diye hep bi meraktayım. Size de oluyor mu?

Ben de haftaya Perşembe gideceğim 5+5 olacağım inşallah görürüm keseyi çok heyecanlıyım

6+5'te kese ve bebeği görmüş, kalp atışını duymuştuk. 5.gün embriyosuydu. 10.gün değeri yüksekti, 333'tü..

Ben 4 haftalikken gordm keseyi karindan ultrasondan. 7 haftalikken de gel kalp sesine bakalim dedi doktorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…