Kese ve Kalp Atışı Acil Kızlar !!!

Çok sağ olun inşallah öyledir hepimizin
Merhabalar bende tüp bebekle hamile kaldım dün kese için gittim transfer tarihime göre 6+0 olmam gerekiyırdu doktor 5+4 ultrasonda gözüküyır dedi yani geri oluyor alttan keseyi gördü sorun yok dedi biraz moralim bozuldu neden geri kalmış ki bu arada kalp atışı görülmedi bebek yeni oluşuyor dendi

Bende bekunis siz tuvalete çıkamadım artık o bile fayda etmiyor.Demkki erken ogrenmissiniz bende bugün kan verdim 1900lerde çıktı haftaya muayene gideyim diyorum yoksa beklesem mi biraz daha kese için bilmiyorum.

Yaa minicik maşallah sağlıkla büyüsün

Gebelik haftası transfer gününe göre hesaplanmaz ki son adet tarihinin ilk gününe göre hesaplanır. Benim son adetim 8 temmuzdu. Transfer günün 25 Temmuz.
8 Temmuz baz alınarak 6+2 deyim.
Gerilik varsa bile 2-3 günlük oynamalar olması normal değil mi yanlış bilgi vermek de istemem iyiyi güzeli düşün öyle olsun canım. Sağlıkla kucağımiza alalım inşallah

Seninle günümüz tamı tamına aynı benim de son adetim sekiz temmuzdu ayın yirmi beşi transfer tarihi benim üçüncü gün embriyosu benimde bugün 6+2 olmam gerekiyordu sen kalp atışını gördün mü ultrasonda kese görüntümü aldım ama büyüklüğünü vs anlamadım

Aaa nasıl da denk geldik böyle
Evet dün kalp atışını gördüm ve kısa dinletti doktorum. 3 hafta sonra tekrar gel dedi. Kese görüntüsü olan ultrason fotosunu at istersen büyüklüğünü söyleyeyim sana. Ya da atmak istemezsen kenardaki sebillerde CRL yazar, onun karşısındaki rakam kese boyutunu gösterir bi incele bakalım

Hayırlı olsun bence erken bile duymuşsun herşey yolunda gözüküyor Allahın izniyle dur atıyorum terimleri anlamadım daha acemiyim seninkiyle kıyasla bakalım nasılım acaba:))

Eklentiler

• IMG_4823.jpeg
    139,6 KB · Görüntüleme: 87
Bu benimki.
Başka hastanede GS imiş bak kesenin üzerinde yaziyo hem de sağ alt köşede yaziyo boyu

Eklentiler

• 20240809_123712.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 84
Hastaneye özgü bir harfleme sistemi var sanırım da ben kese boyu olabilecek bir rakam goremedim henuz
Galiba bende baktım baktım bir bilgiye ulaşamadım kendi merkezim normal dedi ama kalbi görebilirdim göremedim 6+0 da üç gün gerideymişiz iki hafta sonra kendi doktoruma gidicem çok da ilaç alıyorum bakalım gelişimi iyi olacak mı ilk haftalarda geriden gelenler pek iyi olmuyor benim çok değil yine de bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…