Kese içinde kanama yaşayanlar yardım

Kokrmayin dedigim gibi ayni durumda olub sag salim bebeklerini kucaklarina alanlar var.Bende ilaclarimi kullaniyorum bekliyorum.Amin

Kokrmayin dedigim gibi ayni durumda olub sag salim bebeklerini kucaklarina alanlar var.Bende ilaclarimi kullaniyorum bekliyorum.Amin
Kendiliğindem geçer miymiş peki bi şey dedi mi acaba, kanama alanlarım vsr parçalı onlar bi büyüyor bi küçülüyor ama kesede ilk kez yaşayınca deneyimimde yok bilgimde yok

Kendiliğindem geçer miymiş peki bi şey dedi mi acaba, kanama alanlarım vsr parçalı onlar bi büyüyor bi küçülüyor ama kesede ilk kez yaşayınca deneyimimde yok bilgimde yok
Ilacla gecermis.Ancaq fazla agir kaldirmak ve bazilari artiriyormus kanamayi.Yani dikkat isteyen bir surec.Bol bol dinlenin

Bende o durumdayim malasef.Size ilac yazdimi peki doktor
Hamilelik başından beri pruloton vuruluyordum ancak karaciğerde birikme yaptı. O yüzden onu bıraktım. Progestan kullanıyorum 2 adet günde fitil olarak bir tanesi de iğne olarak olarak kullanıyorum

Hamilelik başından beri pruloton vuruluyordum ancak karaciğerde birikme yaptı. O yüzden onu bıraktım. Progestan kullanıyorum 2 adet günde fitil olarak bir tanesi de iğne olarak olarak kullanıyorum
Bende gunde 2 adet kullaniyorum.Bakalim her sey guzel olur insAllah❤

Benim 2 aydır full yatıyorum evde ama Hamileliğimin başından beri kanamam çok çok fazla. Şükür sizinki durmuş. İnşallah benimde her şey normalde döner
Nasıl oldunuz? benim de alan görünmemesine ragmen en başından beri kanamam var, ikiz. 15. Hafta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…