Kese içinde kanama yaşayanlar yardım

gncc099

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2022
144
51
28
Merhaba, hamileliğimin başından beri kanama yaşıyorum.12 haftalık hamileyim. Kanama alamlarım hep var ne yazık ki. Ancak ağrımdan ötürü doktora gittim bugün ve kesede de kanama olduğunu söyledi. Çok korktum çok üzüldüm. Bu durumu yaşayanlar oldu mu acaba

Hematomadanmi bahs ediyorsunuz?

Merhaba bende kese dışında kanama alanı var.8 haftalık hamileyim.hergun iki tane progestan iğne ve 3 adet fitil kullanıyorum.ayni zamanda folik asit kullanıyorum.doktor zamanla düzeleceğini söyledi.korkmayin progestan ilacı vermiştir doktorunuz düzenli kullanın.Allahin izniyle düzelecektir

Kese dışı kanamaya artık alışmıştım ama kesede oluşu beni çok korkuttu. İnşallah hepimizin düzelir

Kese içinde kanama varsa hastanede yatmaniz gerekiyor

Doktorunuz neler dedi peki geçer dedi mi
Evet merak etmeyin zaten cogu hamilelikde oliyormus korkmayin.Kanamanin gecmesi icin ilac yazdi.Zamaninda iciyorum ilaci.10 gun sonra tekrar gel bakalim dedi.Geldikden sonra sizinlede paylasirim durumu.Burda okumusdum bir hanim efendide bizimle ayni durumdaymis saglikla almis kucagina.Icinizi ferah tutun.Stress yapmayinSizin doktor ne dedi peki ilac yazdimi?

Galiba sizin kanama alanınız var ama kesenin içinde kanama yok anladığım kadarıyla. Benimde aynı süreçler oldu ama bu sefer kesenin içinde kan gözüktü

Ama korkuyorum çok
Benim kanama alanım vardı günde 2 progesteron verdi doktorum hala kullanıyorum ama 1 ay sonra geçmişti. Ama dışarıya leke kanama vb olmadı. Eğer olursa hastanede yatacaksin demislerdri

Ama korkuyorum çok
Kusmak için zorlamak çok kusmak ağır kaldırmak cinsel ilişki çok ayakta kalmak yükseğe uzanmak merdiven çıkmak vb daha da artırıyor. Ben de 11+3 günluk hamileyim kanama alanı 6. Haftada vardu

Kusmak için zorlamak çok kusmak ağır kaldırmak cinsel ilişki çok ayakta kalmak yükseğe uzanmak merdiven çıkmak vb daha da artırıyor. Ben de 11+3 günluk hamileyim kanama alanı 6. Haftada vardu
Benim 2 aydır full yatıyorum evde ama Hamileliğimin başından beri kanamam çok çok fazla. Şükür sizinki durmuş. İnşallah benimde her şey normalde döner

Benim 2 aydır full yatıyorum evde ama Hamileliğimin başından beri kanamam çok çok fazla. Şükür sizinki durmuş. İnşallah benimde her şey normalde döner
İnşallah rabbim hepimize sağlıkla hayırla doğurup büyütmeyi nasip etsin

Bendede kesenin icinde canim
Ciddi misiniz beni çok korkuttular. Yerde miyim gökte miyim bilmiyorum sonra kendi doktoruma gittim. O da hastanede yatmama gerek olmadığını söyledi. Bekleyeceğiz dedi. İlaçlarımı kullanıyorum ben de ama bebeğimiz iyi olsun büyüsün sağlıklı olsun istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…