Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

Kızlar ben yarın olcam genel anezteziyle birgünde yatıcam.. ama adetliyim.. adetliyken girilirmi bişey olurmu.. bilen arkadaşlar cevap verin lütfen...

bu arada sigorta karşılıyor. devlet hastanesi plastik cerrah bölümüne gidin.. ücretsiz yapılıyor... kbb yada başka bişeye değil direk plastik cerraha gidin..

cnm meraba ya ksra bkma ıs yognlgmdan bakamdm buraya saclarım hep toplu 29hazıranda amlyt oldum 7 gnden sonra hep topldm ama sankı sol kulgmda bıraz kepcelk var gıbı geldı bana arksndakı ızler bn baknca bellı ama sacım toplu oldgu halde kmse anlamdı bıde bu dıkıs ıplerı ne zaman erıo ya

cnm bn 3 hfta once oldum her detyına kadar yazmstım ama ıstersen aklına takln hersyı yantlyblrm.ınan amalyttan 7gn snra saclrm hep toplu kndme guvenm gldı

Cnm sen İstanbulda mısın? Mesela hangi hastaneler biliyor musun?

cnm bn 3 hfta once oldum her detyına kadar yazmstım ama ıstersen aklına takln hersyı yantlyblrm.ınan amalyttan 7gn snra saclrm hep toplu kndme guvenm gldı
Cnm ameliyata dair bi korkum, endişem yok. Doktorunu bulsam hemen olacağım. O kadar çok okudum ki bu forum olsun, başka yerler olsun.. Tamamen haberim var bütün aşamalardan yani. Hatta senin yazdıklarını da kesin okumuşumdur.

İREMKAYA banada yardımcı olurmusun doktor konusunda bnde ankarada olucam eğer gerçekten memnun kaldıysan bnde aynı doktordan olmak isterim . Başkent hastanesinde ozan doktor demişsin , hastanenin int sitesinde öyle bir doktor yok acaba doktorun tam olarak soyadı ne ?? ve sende acaba numarası var mı ? LÜTFEN ACİL OLARAK YARDIM ET :))

canım bende ankarada oldum.. fatih devlet hastanesinde oldum üstelik hiçbir ücret ödemedim.. sigorta karşılıyor zaten.. doktorun ismi esabil.. adam çok tatlı çok iyi bir doktor..

kızlar.. ben Dün oldum.. üstelik adetliydim.. önce bana bi oda ayarladılar sonra ameliyat saatini bekledip.. üstümü tamamen çıkarıp ameliyat kıyafeti giydim. 12 de başladı 13:30 da bitti.. iğneyle yada uyutularak olmadım.. serüm taktılar serümün içine bişeyle daha katıp o belgemin uyuşmasını sağladılar.. eriyen dikiş atıldı.. çok rahat oldum ben ameliyatı.. kulaklarıma tampon koyarak sargıya alındı.. sonra odaya götürdüler 6 saat odada kaldım.. ama çok rahatttım 2 serumla durdum.. sonra ayağada kalkdım gezdimde :) saar 20:00 a doğru eve geldim.. yattım. ama benim hiç ağrım olmadı..bügünde sargıyı çıkardılar .. tenis bandı yada normal bandanada olur dedi doktor tabi biraz geniş olacak. ben normal bandana aldım.. sargıyı çıkarınca o bandanayı taktı.. dünde bugünde hiçbişekilde ağrım sızım olmadı benim..
haftaya çarşamba kontrole gidicem.. Ben ankarada oturuyorum.. fatih devlet hastanesi plastik cerrah ESABİL EKER'e oldum ben.. .hiçbir ücret edemedim ..sigorta karşılıyo.. inanın kızlar adam çok iyi.. yaklaşık 1 ay öncede aynı adama benlerimi aldırdım. :) Esabil doktoru tavsiye ederim size.. daha dün oldum ama ne ağrım var ne sızım..

Cnm sen İstanbulda mısın? Mesela hangi hastaneler biliyor musun?

tatlım ben ankaradayım dün oldum ameliyatımı.. gayet güzel ve rahat oldu.. üstelik hiç ağrım sızım olmadı.. ve büdünde sargım çıkarıldı.. bandana takıldı.. tenisçi bandıda takılabilir ama ben bandana aldım.. daha rahat eetim.. ben ankara fatih devlet hastanesinde oldum.. inan doktor çok iyi

Senin adına çok sevdim , beni bilgilendirdiğin içn çok teşekkür ederim :)) Ama ben epeydir araştırıyorum genelde sargılar 1 hafta felan kalıyormuş , çabuk çıkaranlarda kanama felan oluyormuş tabi sende olcak diye bişey yok ama genelde böyle oluyormuş acaba doktorun sana bu konuda bişey söyledimi birz erken çıkarmış sanki ,ayrıca fatih hastanesi nerde tam olarak

cnm benim kulaklarım tam kepçe değildi çok hafif bi kepçelik vardı.. yani öle kıkırdakla falan oynanmadı.. zaten normal sargı yapmıyor tampon falan koyuyor. internettende araştırmıştım 1 ya 2 gün sargıda durması gerekiyomuş.. sargıyı çıkarır çıkarmaz tabi tamponlar kulakta kalır bant takılır... haftaya tekrar gidicem heralde tamponlar çıkarılcak.. benimki basit olduğu için böle oldu.. :) gerçekten hiç ağrım sızım olmadı.. bu kadar rahat olcağını hiç zannetmiyodum.. üstelik bende morluk falanda yok.. :)

sincan fatih harikalar diyarının orda.. fatih devlet hastanesi.. sana tavsiyem Plastik Cerrah Esabil doktora kesinlikle gel .. çok şeker adam ya..

Hımm , belkide sende hafif bi kepçelik old. içn ağrı , morluk felan olmamıştır bnmki normal kepçe yani .d bnde kıkırdakla oynaması gerekir büyük ihtimalle ama tabiki doktora zormak gerekiyor. Sen randevu aldıktan bi kaç gün sonra mı ameliyat oldun ? bide geri eski haline dönme ihtimali felan var mı öyle bişey dedimi doktorun

canım ilk başta hastaneye gittim plastik cerrah bölümüne giriş yaptım sıramı aldım .. sıra bana gelince doktorla konuştum ben kulaklarımı yaptırmak istiyorum dedim.. tmm dedi önce kağıda bişeyler yazdı bu testleri yaptır dedi tesleride aneztezi için yaptırıyorsun ameliyat sırasında herhangi bi sorun olmasın diye herşeyi önceden hazırlıyorlar.. sonra testleri yaptırıp sonuçlarını doktora verdim 2 hafta sonraya gün verdi.. cnm eski haline dönme gibi sorun kesinlikle yok sadece ilk 3 ay dikkat etmen gerek hepsi bu.. sen normal kepçeysen yada kıkırdak fazlağı varsa yada görünüm için kıkırdakla oynaması gerekiyosa ozaman yapar.. ama inan benimki çok iyi oldu..

tek anlamadığım ben lokal yada genel aneztezi olmadım yanı iğne yapmadı uyutmadı.. ameliyat masasına yattım aletleti falan taktılar serum bağlatılar seruma iğne sıktılar ve sadece o bölgem uyuştu kesinlikle hiç bir ağrım olmadı.. galibe buyüzden çok iyi oldu.. ameliyat bittikten sonra beni odama götürdüler 2 serum bittikten sonra kalçama ağrı kesici iğne yaptılar 6 saat hastanede yattım .. bugün 3. günüm gayet iyiyim.. bende morluk yada ağrı yok.. zaten doktor çok iyi.. bence git konuş.. zaten kulaklarımdan öncede benlerimi aldırmışdım daha 1ay oldu ama izleri bile çok az
.. yani doktor süper...

Anladım , bir kaç yerede bakıcam öyle karar vericem. Anlatığın kadarıyla iyi bir doktora benziyor tabi bnmde şahsen görmem gerekiyor . Para vermemişsin sanırm ssklı felan mısn bnm farklı çünkü bide çok soru sordum ama kusura bakma , ne gibi testler yaptırdın ?

ben emekli sandığıyım..devlet hastanesi olduğu için hangi sigortan varsa o karşılıyor herşeyi... testlerde kan, kalp, aneztezi herhangi bi kalp sorunun varmı alerjin varmı herşeyine bakıyolar .. bence gitmeyi düşündüğün hastanelere bak doktorlarıyla konuş.. hangisi içine yatarsa ona git.. çünkü psikolojik olarak iyi olman herşeyden daha önemli :)

kızlar bu kulgan arksndakı ıızler ne zmaan gecıo bu arada bnde regl donmndykn olmstum bı sorun olmadı kımse anlmamstı kulklrımı ama bgn erkk arkdsm frkkettı senn kulgnn arksna ne oldu dıe o ızler ne fln dıe dedım sıgıl oluştu yuuru doktra gdlm cok kotu fln dedı bı seklde salladım bısyler odum kptu ya ya kızlr bu ızler ne zamn gecıo ozel bı sey verdı mı doktor ızler ıcın contrubex fln vr acaba kullnsak mı bu ızlerı acıl yok etmm lazm benm baana akıl verın kızlrrr:::/

Tamam , çok teşekkür ederim bilgiler için :)) bide ameliyat old. beri hiç bir sorunun yok dimi ?

Tamam , çok teşekkür ederim bilgiler için :)) bide ameliyat old. beri hiç bir sorunun yok dimi ?

hyr hiçbir sorunum yok.. az önce dayanamayıp saç bandını çıkarıp kulaklarıma baktım.. moralim çok bozuldu.. sol kulağım normal ama sağ kulağım çok tuhaf duruyo kıvrımı yok gibi .. çok moralim bozul.. çarşamba günü hastaneye gidecem zaten ozaman doktora sorcam.. yaa çokk moralim bozuldu..

kıvrımı derken anlayamdm , ama çok bozma moralini :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…