Kendini yalnız hissedenler, Yeni Arkadaşlık dostluk kurmak isteyenler Çalışanlar ,Buyrun Topiğme :)

haklısın bencede bir kız 25 e kadar beklemeli kişiliği oturması açısından sende pek geç kalmamılsın ki 27 de genç ideal bir yaş evlilik için
tam zamanımdı sanırım. 25 sonrası bence tehlikeli falan degil aslında ya.
cok ideal yaşalr grubu mevcut yani.
kendini biliyo. ne istediginden emin. kimsenin baskısı altında kalmıo.
evlilik denen şeyi dahada ayırt edebiliyo. vs.vs.

evliyim canım yaş 24 1,5 yıl oldu evleneli:)
Ayrıca çalışıyorum , babamın yanında
ne güzel
bebiş yok dimi.
2yıl bebiş yapmayanlara hayranlıkla bakıyorum ben ya.
darısıda bana diyorum. 1-2yıl evlilik için ideal bi zaman cünkü.
korkuom hamile kalırım diye

ne güzel
bebiş yok dimi.
2yıl bebiş yapmayanlara hayranlıkla bakıyorum ben ya.
darısıda bana diyorum. 1-2yıl evlilik için ideal bi zaman cünkü.
korkuom hamile kalırım diye
Ah canım ah ben çok istiyorum bebiş ama vajinismusum ben gerçi yenmeme az kaldı ama inşallah bir yeneyim direk bebek yapıcam
sen daha yenimi evlendin.

yok hani arayıp niye teli açmadın diye hesap sorup hakaret ediyor du ya zırt pırt o konudan bahsediyoruz
Tamam okonu işte ikisinin arkadaşlıktaki düşünce yapısının farklı olması biri arkadaşımsa hertürlü kahrımı cekicek diye düşünürken diger kişi arkadaş olduysak okadarda degil tarzında.,,

acıdan dolayımı?
hiç okumadıgım için soruyorum kusura bakma lütfen.
est. canım neden kusura bakayım..
Yani beynin kendisi şartlandırması diyelim..
İlk başlarda hem acı hem yanma hissi oldu ondan sonrada hep öyle olacak diye düşünmekten olaylar buraya kadar geldi..
Şimdi çok şükür gayet iyiyim..
Bu arada okumadığın iyi olmuş Allah korusun sende korkabilirdin

aynı fikirdeyim..birde orta halli bir aile isen..eşin memur örneğin kiradasın vs..ev geçindirmek zor iş..

maddiyattan çok manevi olarak zor abla bide üstüne bebek bu gencecik yaşında ağır sorumluklar oluyor,

ama çok şükür 18 inde evlenmeme rağmen bazı 30 unda evlenenlere taş çıkartırım evvel allah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…