☎ Kendini Bilen Zeki ve Elit Hanimlarla Kaliteli Geyik ♫ ♬ ♪

otobüs bekliyorlarsa iyi hakikaten uzay mekiği bekliyorlarsa yandik:-)

Duragi degistirelim. :KK70:

beklemek-ile-ilgili-sozler-3.jpg

Eskiden cok banlaniyodum canim yaaa, kurallari iyi bilmiyodum ve sinirlenince sayiyordum :KK47: Ama artik kurdu oldum, caktirmadan laf sokuyom pacayi kurtariyorum, karsidaki bani yiyor:KK53:

Kurallar biraz esnedi sanki. :KK51: Yalniz itiraf ettigin bolum de geyik bolum okumasalar bari.:KK70:

-------------

Karnim acikti benim, daha karpuz kesicem. :KK70: Bugunluk cikayim ben iyi geceler kizlar. :KK60:

Duragi degistirelim. :KK70:

beklemek-ile-ilgili-sozler-3.jpg

Kurallar biraz esnedi sanki. :KK51: Yalniz itiraf ettigin bolum de geyik bolum okumasalar bari.:KK70:

-------------

Karnim acikti benim, daha karpuz kesicem. :KK70: Bugunluk cikayim ben iyi geceler kizlar. :KK60:
lucky iyi yiyorsun dikkat :-) kendine iyi bak bende cikarim dilayla iki muhabbet edip:-)

evet canım bekarim daha 25 olmadım da az kaldı ışte bir nisana ne kaldı:-) kac yaşında çocuklar senin yaşını sorcamda simdi aynı yaşta cikariz falan:-) geçen birisine sordum 21 yaşında 2 çocuğu vardı :-)

Hahahaha yok yaaa gectim ben o yillari, her nekadar o yaslarda hissetsemde:KK37:
Biri yedi yakinda sekiz olacak biri 2 yakinda 3 olacak allahin izniyle insallah... Benim yasta yakinda (offf yazmak istemiyorum ama:KK70:) 35cik :KK30:
Bir nisan sakasisin demekki sen :KK48:

Kizlar merhaba, benim de ufacik bir kizim var eger konu bu ise su an:KK69::KK69:
Merhaba :KK25: Yok öyle konu konuyu aciyor iste :KK69:

Hahahaha yok yaaa gectim ben o yillari, her nekadar o yaslarda hissetsemde:KK37:
Biri yedi yakinda sekiz olacak biri 2 yakinda 3 olacak allahin izniyle insallah... Benim yasta yakinda (offf yazmak istemiyorum ama:KK70:) 35cik :KK30:
Bir nisan sakasisin demekki sen :KK48:

Merhaba :KK25: Yok öyle konu konuyu aciyor iste :KK69:
cok büyük degilsin ya masallah kocaman bir oğlun var kucugu yerim ben en sevimli yaş ya çat pat konusuyordur tam yaşı ama iyide yoruyordur seni:-)

cok büyük degilsin ya masallah kocaman bir oğlun var kucugu yerim ben en sevimli yaş ya çat pat konusuyordur tam yaşı ama iyide yoruyordur seni:-)
Gencim dimi? Evet evet :KK70: Vallah evlendigim gibi yapsaydim simdi ohoooo boyumca olacakti büyük :KK48: Vallah yoruyorlar hele kücük cok degisik bi tarz, hasta bile olsa yerinde durmuyor, kurtmu var popoda ne :KK53: Ama tatli yorgunluk bunlar yaaa, arada kafayi yesemde dünyalar degismem:emir_bebek::nazar:

Gencim dimi? Evet evet :KK70: Vallah evlendigim gibi yapsaydim simdi ohoooo boyumca olacakti büyük :KK48: Vallah yoruyorlar hele kücük cok degisik bi tarz, hasta bile olsa yerinde durmuyor, kurtmu var popoda ne :KK53: Ama tatli yorgunluk bunlar yaaa, arada kafayi yesemde dünyalar degismem:emir_bebek::nazar:
gencsin tabi ne var yaşında tam anne olmuşsun ne güzel böyle soylemissin :-) cocuklardaki enerji kimsede yok ondandir o :-)

daha şimdiden dur bi oho daha ne saçların beyazlayacak hem tatlı yorgunluk derler büyüdükçe dertleri bitmez bak bizim bitiyor mu altından kalkarsin sen:-)
Ben bir dinlenmek istiyorum.Hatta sabah kalkayim giyinip disari cikip alisveris yapayim, kuaföre gideyim, sevdigim dergiyi alip bir pastanede eklerimi yiyip aci bir kahve iceyim istiyorum. Basit gözükse de benim icin mümkün olan seyler degil. Hadi gelin de bir gezelim ayol söyle bir :KK8:

Ben bir dinlenmek istiyorum.Hatta sabah kalkayim giyinip disari cikip alisveris yapayim, kuaföre gideyim, sevdigim dergiyi alip bir pastanede eklerimi yiyip aci bir kahve iceyim istiyorum. Basit gözükse de benim icin mümkün olan seyler degil. Hadi gelin de bir gezelim ayol söyle bir :KK8:

azicik sabret biraz büyüyüp okula gidince sende kendini atarsin dışarı hatta okula gerek yok azicik büyüyünce babasına bırakıp kuaföre falan gidersin arada ıstersen herşey mümkün şu anda olmaz tabi birazcık sabret:-)

Belinsi Belinsi bizde cikalim mi kimse kalmadı topikte ay ben hasta oluyorum galiba sabahtan beri halsiZlik baş agrisi şimdide hapsirmaya basladim kaptım sifayi iyi mi dinleyeyim azicik:-) senin kız uyudu mu yorulmussundur sende dinlen hem haklısın küçükken cok zor :-)

X