kendimi üzmeye gerek varmi? çikolata kisti

hic bilmiyorum napsam etsem ama doktor zaten bakicakmis ilk once dosya tamamlanmasi gerek ondan sonra birseylere baslariz heralda o neyse artik

aa öylemi.ben histerkopi rahim filmi diye biliyordum . gittigim doktorlarin hic biri histerkopi yapilsin felan demedi bi kac kes altdan muane oldum ozm histerkopi yapildimi bilmiyorum normal muanelerdi heralda bi kesde papsmear yapildi. aynen sürec yorucu ama bir sonuc almak istiyorsak devam etmemiz gerek . ben simdi dosyamin tamamlanmasini (acilmasini) bekliyorum düşüğündum kadariyla galina benim testler bitti eşimin testleri kaldi.

Histereskopi anestezi altinda ameliyathanede yapiliyor canim

hiç bilmiyordum peki histerkopide neler gözüküyor, nasıl bişey. ben bidasefer hastane gittiğimde soryum doktara bi merak ettim şimdi
Rahimde herhangi bir sorun varmi diye kamera ile bakiyolar perde polip veya sekil bozuklugu iste gebelige engel veya dusuge sebep olabilecek bir durum varsa o anda mudahale edip duzeltiyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…