Kendimi cok kotu hissediyorum

Iletisim problemimiz oldugu kesindi. O yuzden bitti zaten. Bu kizda onun ana dilinden olan bir ulkeden (adindan anladim)

Konunun seninle ilgisi var ama sandığın gibi yetersiz, değersiz olmanla vs. İlgisi yok. Kendi ilişkimden biliyorum. Eski ilşkilerinde atmadığı bazı adımları atmasının sebebinin aşırı şahane bir sevgili olmam olduğunu zannetmiştim başta. Sonra birgün sohbet ederken ağzından bu adımlarla ilgili bu sefer de bu ilişkiyi mahvetmemeliyim diye düşündüm tarzı birşey kaçırdı. Yani muhtemelen senin bahsettiğin adam da ilişkinizin bitme sebebinin senin beklentilerini karşılayamaması olduğunun farkında. Bu nedenle bir sonraki ilişkisinde otomatik olarak bu yetersiz olduğu konularda ekstra çaba harcamaya çalışıyor. Bunda seni değersiz kılan birşey yok aksine karşı taraf ilişkiniz bittiği için hayal kırıklığına uğramış ve bi daha benzer hayal kırıklığını yaşamamak için kendini upgrade etmiş.

Cok mantikli dedikleriniz. Tesekkurler yorumunuz icin. Birkac gun oldu. Ben stalklamayi birakamadim. 6 aydir gormedigim bakmadigim istemedigim adam. Birden geldi beynimin orta yerine oturdu. Onlarin tatil fotograflari beni kotu etkiliyor, yine de kendimi tutamayip yeni foto var mi diye acip bakip daha kotu hissetmeye devam ediyorum. Bir gun kendimi tutsam obur gun tutamiyorum. Sinir oluyorum Nasil kendimi rahatlatabilirim bilmiyorum.

doğru insan siz değildiniz belki, bazen insan bunu geç farkedebiliyor,sonuçta sizi aldatmamış,ilişki de bitmiş,bunları takmayın,biz kadınlar kaybetmeyi sevmiyoruz,ama bu da doğal bir şey. ben geçmişe dönünce iyiki de kaybetmişim diyorum ,doğru insanı sonunda bulmuşum.

Evet, birazda kaybetmektende ote; cunku ben bitirmeyi sectim mutlu olmadigim icin, yeni ile yaptigi seyler bende yapilsayi bitmezdi demekki olabiliyomus, bu adamin karakteri degilmis dusuncesi

Evet, birazda kaybetmektende ote; cunku ben bitirmeyi sectim mutlu olmadigim icin, yeni ile yaptigi seyler bende yapilsayi bitmezdi demekki olabiliyomus, bu adamin karakteri degilmis dusuncesi
ozaman adamı neden suçluyorsunuz sizin seçiminiz bitirmek olmuş, ona yaptıpını size yapsa da bence biterdi,kotası dolmuş,şuan sadece hazımsızlık yaşıyorsunuz

Böyle bjr çevren varsa bence de diktir. Ve bir daha böyle bir soru ile karşılaştığın vakit daha neler bana böyle soru sorabiliyorsan ayrılalım falan dersin üste çıkarsın. Belli ki doğulu değilsin ama modern bir çevren de yok. Kimseye hesap vermek zorunda değilsin. Dürüstlük falan boş hikaye. Adını unuttum televizyonda ramazan programı yapan bir hocaya bu konu soruldu yani bakir değilim eşim olacak kişiye bu durumu aciklamadim günahı var mı dedi o da açıklamak zorunda değilsin günah zaten Allahla kul arasında kalmalı demişti. Sen günah dediğin için böyle bir açıklama yapmak istedim. Dini tartisma açmak değil amacım böyle bir alıntı yapan olursa da cevap vermeyeceğim bilginiz olsun

Ayrıca ayrıldığınız iyi olmuş. Zira sürekli bu muhabbeti açan kişi ataerkilligini belli etmis zaten. Benim eşim de dogulu hatta en dibinden ama bir kere bu soruyu sormadı. Böyle tipler seni zorla kapatır da. Hatta ona diyorlardir ki ( eşime de demişler kardeşleri ) batılı kızlara güven olmaz bak namus bilmez onlar falan deyip sevgilini gazlamislardir o da ondan sürekli soruyordur. Buradan da ailesinin ya da etrafın lafi ile hareket eden biri olduğu sonucu çıkar zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…