Kendimi çıkmazda hissediyorum.

unutuyomben

Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2024
65
118
31
Arkadaşlar selamlar. Benim bi bebeğim var ve ücretsiz izindeyim. Mümkün olduğunca kaliteli vakit geçirmeye çalışıyorum bebeğimle. Oyun oynama kitap okuma vs. Ancak bu yıl öyle kötü geçti ki ben ve ailem adına. Ben eşim ve bebeğimle birlikte ailemden farklı bi şehirde yaşıyorum. Bu yıl bir sürü sıkıntı çıktı. Ablam boşandı annem hastalandı vs. Biri biter gibi oluyo diğeri başlıyor. Şimdi de diğer ablam hastalandı. Ve aylarca sürecek bi tedavi sürecinde şu an. Annem tabi bunun üzerine iyice kötü oldu. Yanlarına gidip geliyorum sık sık ama neticede uzaktayım. Buradayken aklım sürekli orda. Kendimi teskin etmeye çalışıyorum orda olsan da elinden bi şey gelmez diye. Dua ediyorum teslim olmaya çalışıyorum ama yok. Geceleri uyuyamıyorum. Sabah erkenden de bebeğim uyanıyo doğal olarak. Son birkaç gündür yine biraz sıkıntılar vardı canım çok sıkkın içimden hiçbi şey gelmiyor. Normalde tv açmam kaç gündür çizgi film açıyorum çocuğa. Resmen eridim bittim. Hayatıma odaklanamıyorum. Bebeğime üzülüyorum bi yandan da. Yazık yani o eski neşem yok. Konuyu neden açtım onu da bilmiyorum. Dua edin lütfen. Allah hepimizi feraha kavuştursun.

Allah yardımcınız olsun öncelikle.

Allah şifalar versin hastalarınıza.

Gitseniz de bir şey yapamazsınız ki.

Bebeğinizin en güzel zamanlarından çalmayın derim.

Çekirdek ailenize odaklanın.

Kendinizi kötü hissetmeyin keşke yapılabilse ama ebeveynlerin çoğu çocuğunu ekran karşısında büyüyorlar. Yoksa YouTube’da bu kadar izlenen çocuk kanalları olmazdı.

Allah yardımcınız olsun öncelikle.

Allah şifalar versin hastalarınıza.

Gitseniz de bir şey yapamazsınız ki.

Bebeğinizin en güzel zamanlarından çalmayın derim.

Çekirdek ailenize odaklanın.

Kendinizi kötü hissetmeyin keşke yapılabilse ama ebeveynlerin çoğu çocuğunu ekran karşısında büyüyorlar. Yoksa YouTube’da bu kadar izlenen çocuk kanalları olmazdı.
Amin Allah razı olsun. Öyle yapmaya çalışıyorum. Çocuğumla aynı şekilde ilgilenmeye devam etmek için elimden gelen her şeyi yapıyorum. Ama resmen yemeden içmeden kesildim. Son günlerde biraz sıkıntılar çıktı yine. Sürekli aklım orda. Rabbim kimseyi sınamasın böyle hastalıklarla. İlk defa uzakta olmak beni bu kadar yaraladı. Çok teşekkür ederim yorumunuz için.

Sizin huzursuzluğunuzu çocuğunuzda hisseder. Elinizden bir şey gelmiyor şu an. Kendinizi yıpratmanın bir faydası yok, sizde biliyorsunuz. Bol bol dua edin, iyi düşünün. Hayat böyle, her zaman sorunlar, hastalıklar oluyor. Keşke olmasa ama yaşanacak olan yaşanıyor. Dirayetli kalmaya çalışın. Kafanızı dağıtacak şeyler yapmaya, düşüncelerinizi farklı yönlere çekmeye çalışın.

Sizin huzursuzluğunuzu çocuğunuzda hisseder. Elinizden bir şey gelmiyor şu an. Kendinizi yıpratmanın bir faydası yok, sizde biliyorsunuz. Bol bol dua edin, iyi düşünün. Hayat böyle, her zaman sorunlar, hastalıklar oluyor. Keşke olmasa ama yaşanacak olan yaşanıyor. Dirayetli kalmaya çalışın. Kafanızı dağıtacak şeyler yapmaya, düşüncelerinizi farklı yönlere çekmeye çalışın.
Çok teşekkür ederim. Evet bebeğim zaten çok zor ama son günlerde o da hissetmiş olacak ki iyice zorlaştı. Kendime gelmem lazım.

X