Kendime kızıyorum...

icecold

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
220
134
Derdim kendim ettim kendim buldum gibi bisey... o kadar kötü hissediyorum ki buraya yazarak belki bi nebze rahatlarım diye burdayim..
Ayni ortamda bulundugum biri vardı. Aslında aramizda bi etkileşim var gibiydi ama ben pek oralı olmuyordum. Sebebi yaşantısı cok alkol ve laylaylom olmasıydı. Cok ciddiye almiyordum diyelim. Ama hep bi gun beraber biseyler içelim görüşelim diye konuşuyorduk. Bi gün bana mesaj atti bana gel hadi sözün vardı vakit gecirelim dedi. Hic icimden gelmedi atlattim. Bikac gun sonra yine aradi. Yine atlattim. Bikac gün sonra yine aradi artik tamam geliyorum dedim. Bu detaylari özellikle anlatiyorum ki gercekten bi hevesim yoktu anlasilsin diye. Gittim hos sohbet muhabbet bikac saat gecti ve tahmin edersiniz ki aramizda biseyler yasandi. O gün öylece bitti bi problem yoktu. Sonraki günlerde basladi benim anlayamadigim mevzu. Benim icin o gun yaşandı bitti. Devami gibi bi beklentim aklimdan bile gecmedi. Dedigim gibi yapi olarak zaten anlasabilecegim birisi degil diye düşünüyorum zaten. Bu beyefendi ogunden sonra adeta bana aşırı derecede resmi hatta ben yokmuşum gibi davranmalar. Mecburi durumlarda bile iletisimden kacinmaya varacak kadar degisik bi tutum sergilemeye basladi. Bu davranışları beni asiri derecede sinirlendiriyor. Bi yandan da bu kadar düşünüyor olmam da benim canımı sıkıyor. Kendime yediremiyorum arkadaslar. Israr eden kendisi. Ben onu ne aradim ne sordum. Ne öncesinde ne de sonrasinda. Ona herhangi bi imada falanda bulunmadim bulunmam da. Bana bu sekilde nasil davranabiliyor diye kendi kendimi yiyorum.
Nasil bu durumu aşabilirim..

Israr etmiş olsa bile karşılıklı bir eylem var. Kullanılmış gibi düşünmeyin. Siz de istediğinizi aldınız sonuçta. Biri birini görmezden geliyorsa mutlaka görmesi gereken biridir. Siz ondan daha umursamaz davranın. “Ayy ne oldu sana düşman mı olduk hemen insan bir selam verir ayol çok mu etkilendin” diyin alay edin.

Benim anlamadığım hevesli olmadığın bi buluşmada iş nasıl aranızda bi şeyler yaşanmasına geliyor?

Öyle bi girişimim olur yada bi ima bu tripleri anlarim da ben hic bisey demedim ki. Cok ilginç gerçekten.

Aslında etkilendigim birisi ama ciddi bisey düşünülecek birisi degil. Çünkü yaşantısı alkol ve laylaylom. Biliyorum ve tanıyorum...
O zaman kesinlikle cool takılmaya devam et. Bakışlarınla bile bi şey bulamasın. Yaptığı çok çirkin, sanki siz üstüne atlayacakmışsınız gibi resmiyet takınmalar bilmem ne. Kendine ne zannediyosa

hadi bana gel takılalım diyen adamın neyi amaçladığı bellidir. Gitmişsin takılmışsınız ghostlamış. Sadece takıldığınızı ve özel anlam çıkarmamanı söylüyor kendince. Sen de baya etkilenmişsin ama belli. Sil engelle önüne bak.

İçiniz rahat etmiyorsa mesaj atın. Boşuna araya mesafe koymana gerek ciddi düşündüğüm bir insan değilsin korkacak bir durum yok samimiyetini yanlış anlamam minvalinde.
Tabi siz kelimelere daha güzel dökersiniz olabilecek en kibar ve alttan alta laf sokan şekilde.

Aslında etkilendigim birisi ama ciddi bisey düşünülecek birisi degil. Çünkü yaşantısı alkol ve laylaylom. Biliyorum ve tanıyorum...
Ben anlamıyorum hayatı laylaylom olan,her çiçekten bal alan,alkolik birinin buluşma teklifini bir kac kez geri çevirip isteksiz gittiğiniz ilk buluşmada nasıl bir şeyler yaşıyorsunuz??? Böyle bir adamdan hoşlanmak bile kendinize hakaret olmalı,nasıl ya nasıl içiniz aldı gerçekten anlamıyorum..........

Sessiz kaldığın için bu moda giriyor işte
Kendi kendine tribe gireni ilk defa görüyorum. Benim icin öylesine biseydi

Kötü kalpli Sapık hırsız uğursuz demedim. Yaşantısı bana uygun degil daha dogrusu ciddi bisey düşünülecek birisi değil dedim... bunlar olmasa yakışıklı hos sohbet bi eleman

Kötü kalpli Sapık hırsız uğursuz demedim. Yaşantısı bana uygun degil daha dogrusu ciddi bisey düşünülecek birisi değil dedim... bunlar olmasa yakışıklı hos sohbet bi eleman
Tabi ki renkler tercihler tartışılmaz,Ben hayatı ciddiye almayan adamla ne birşey yaşar ne de bir ilişki baslatirdim.Sevmiyorum gel git akilliları,ayağı yere sağlam basan insanlar tercihim......

Hevesini almış işte...

Şaka gibi gerçekten, ne tuhaf hayatlar var , ilk görüşmede hemen bişeyler yaşanıyor falan, adam almış hevesini tabi daha peşine düşmez...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…