Kendime kızıyorum...

Şaka gibi gerçekten, ne tuhaf hayatlar var , ilk görüşmede hemen bişeyler yaşanıyor falan, adam almış hevesini tabi daha peşine düşmez...
Herkesin deger yargılarına olaylara ve ilişkilerine bakış açısına saygı duyuyorum o ayrı da heves işiyse mesele bende aldım hevesimi. Ikinciye heves bile edemeyecegim duzeydeydi. Teşekkürler

İstediğini elde etmiş gibi davranıyor öküz

Hiç hevesli değilken bir şeyler yaşamışsınız. Hevesli olsanız ilk buluşmada nikah kıyacaktınız herhalde.
Karşılıklı, olmayan hevesler alınmış. Siz de umursamayın on

Sizin de dediğiniz gibi, karşılıklı olarak beklentisiz olarak yaşanmış ve bitmiş. Hevesimi aldim bitti olarak bakın artık.
Bu tarz erkeklerin klasigidir, o hevesi alana kadar ilgi alaka özen ihtimam göstermek ve sonrasında hiç yokmuşsunuz gibi davranmak.
Burada eleştiren arkadaşlara gösterdiğiniz o umursamaz tavrı icsellestirdiginiz an siniriniz falan kalmamış olacak.

Off neden herkes görüşmenize taktı anlamadım. Evlenmeye gitmemişsiniz başta haliniz yokmuş görüşmemişsiniz, haliniz olmuş siz de hevesinizi almışsınız dönmüşsünüz hevesinize sağlık. O salağın yaptığı da aman benden beklentiye girmesin yüz vermeyim modunda da içten içe bekliyordur şimdi biz neyiz demenizi. Öyle alıştırmışlardır bu salağı. Siz de yok sayın hatta o kadar yok sayın ki varlığından şüphe etsin. Bak o zaman nasıl egosu yerlerde kezban beyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…