Kendimden çok tırsıyorum ((((6. Hissim

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Puff Tesaduf dıye bısı varmıdır kı yoksa yaradanın ınsanları bırbırlerıyle karsılastırmasının tesaduf olmadıgımıdır bılmıyorum..
Hayatım tesaduf denılen seyle dolu anlayamıyorum,bu kadar mı alakasız olaylar bırbırıyle baglantılı olur..bununla bırlıkte 6.hıssım cok kuvvetlı gordugum olumlu-olumsuz ruyalar bır bır cıkıyor tabı bu anormal bısı degıl gıbı gorunsede benı cok rahatsız edıyor bu durum..alakamın olmadıgı ınsanlar anıden gozumun onune gelıor sımaları.. bır ıkı gun gecmeden o kısılere bısı oluo ya trafık kazası gecırıyor yada vefat edıyor..mesela bı vıtrınde kı kıyafetı tek basıma gezerken begendım dıyelım bır ıkı hafta sonra o sey baska bırı tarafından bana hedıye edılıyor bu tıp olayları bır kez degıl bır cok kez yasıyorum..en basıtınden uc gun once temde gıden arabalara bakıyodum oyle bos bos, bırden sıyah corsa ıle grı cıvıc gozume ılıstı bırı solda gıdıo dıgerı en sagdan tın tın gıdıor yanımdakı kuzenımede bak sımdı bunlar bırbırıyle carpısıcak dedım ama bılıncsız soyledım bıraz ılerde bunlar arka arkaya cok fena gümledı resmen..bunun gıbı bırsuru olay yazsam ansıklopedı olur burda anlattıklarım en basıtlerı..cok kotu bı durum benım ıcın dusunmemeye calısıyorum ama kafayı yıycem yakında =(( boyle bı hıssı olan varmı aramızda arkadaslar?? =((

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU1
teyzemin kızının bu tarz yaşadığı bazı şeyler vardı
doktora gitti bir süre ama gene aynı idi
şu an paniklemeden yaşamayı öğrendi alıştı artık
ama gerçekten zor bir durum bir doktora görün istersen

• Konu Sahibi EU1
6. hissi kuvvetli olan insanlar var bu dünyada, sizde onlardan birisiniz demek ki..
Benimde kuzenimin görümcesi öyle..
Hic tanimadigi birini gördügü zaman ilerde yasayacaklari serit gibi geciyormus gözünün önünden..
Kuzenim söyledikleri seyin gerceklestigini söylüyor..

Eger bu durum sizi rahatsiz ediyorsa, dua etmekten ve Allah'tan hayir dilemekten baska pek fazla birsey yapamazsiniz sanirim..

• Konu Sahibi EU1

• Konu Sahibi EU1
yok bende... iyi şeyleri görmek isterdim de ,kötü şeyleri görmek asla istemezdim...

• Konu Sahibi EU1
Tesadüfler zinciri diyelim...
Ha ekleyeyim birde bende görmek isterdim:)

• Konu Sahibi EU1
cnm böyle bir durumda olmayı gerçekten istemezdim.hiç iyi şeyler görmüyormusun yaw.felaket habercisi gibi.oldukça sıkıntılı bir durum.bizlerde kapalı olan görü.sizlerde sanırım açık.bol bol iyişeyler düşünün.o zaman iyi şeyler olsun.yerimseniben

• Konu Sahibi EU1
Film gibi yaaa ...hani olurya yaşayacakları şeyleri önceden görürler...Şaşırdım gerçekten.
aslında güzel bişey ama benim başımda olsa ne yapardım bilemiyorum insan korkar gerçektende...
hiç dr.a gittinizmi ???
allahın bir lütfumu desem :uhm:

• Konu Sahibi EU1
iyiii ne güzel işte böylelikle medyumluğa başlayanlar bile var

seninki kadar olmasa da ufak tefek şeylerde bana da oluyor,bendekinden arkadaşlarım yararlanıyor benden ziyade,yani fal baktırmak suretiyle:)senin gibi bir arkadaşım olmasını çok isterdim canım.

bence dua etmen yararına olur bir süre zihnin dinlenir ve bu 6.his kontrolü şeklinde kitaplar var okumanı tavsiye ederimm...çok kez rüyalarımla birebir aynı olayları yaşadığım oldu....bir iki örnek vereyim bir kaç gün sonra sınav vardı ben rüyamda elime biryazı yazdım hoca bunu gördü o dersten kaldım.gülerek uyandım yok kolay bir ders kesin geçerim dedim aynı şekilde sınava girmeden iki dakika önce elime ufacık bir kelime yazdım vede arapça şekli şemali bile yoktu hoca tarafından yakalandım:.)veya yıllardır görmediğim bir yakınım rüyama girer üç gün geçmez kendisi ile karşılaşırım...eşimle ailemle ilgili yaşayacağiım bir olayı rüyamdaki gibi birebir yaşarım.amcamın kayınpederini akrep soktuğunu gördüm bunu anlattım herkes güldü bir kaç gün sonra akrep soktu adamı:)bu beni çok huzursuz ediyordu önceleri işte yine kötü bir şey olacak diye strese giriyodum...yaptığım şey bu sorunu yaşayan çok insan var bununla ilgili kitaplar var psikiyatr uzmanları malesef haplar veriyorlar sürekli mayışık bir halde oluyosun tavsiye etmem...bir süre sonra kitaptaki yazılanları uygulamaya başladım rüyalarımı uyanınca hatırlamamayahatırlasamda düşünmemeye,belli konulara kişiler üzerinde durmamaya başladım...fal vs bakmıyorum asla artık....iyiyim şimdilerde çok şükür

benım nısanlımında 6.hissi cok kuvvetlı durup dururken ıcıne bı skıntı gelıyo ve bı sure sonra ya kotu bı haber alıyoruz yada kotu bır olay oluyo
nısanlımda bu durumdan cok rahatsız cunku ıcıne o sıkıntı gırınce yıyıp bıtırıyo onu bende farkedebılıyorum ama dua etmekten baskada yapabılcek bırseyımız olmuyor

bende ölecek olan tüm yakınlarımı 3 gün önce rüyamda ve ertesi gün içersindede birden yüzlerini görüyorum... bu benim için çok sıkıntılı oluyor.. 1 hafta önce aynı rüyayı gördüm 3 gün önce amcam vefat etti şuan çok üzgünüm zaten... rüyam hep aynı karşıdan bana bakıyor.. yüzü ve durduğu yer sapsarı üstünde beyaz elbise... vede rüyamda yaşayacağım yada ogün karşılaşacağım kişileri,benimle ilgili insanların neler düşündüğünü konuştuğunu,birinin hamile olduğunu çocuğunun cinsiyetini ikiz yada üçüz doğuracağını çocuğun göz rengine kadar herşeyi görüyorum.. resmen ruhani yaşıyorum..

arkadaşım bence şuur altından gelecegi çok merak ediyorsun
bende bi zamanları öleydim
yani bi rüya görürdüm hiç tanımadıgım insanlar falan görürdüm ama sadece 1 sahne
sonra o sahneyi aynen yaşardım
süresi belli deil belki 1ay sonra belki 1 yıl sonra görürdüm
araştırdım dr gitmedim
babama durumumu anlarrım kendisinin ilmi bilgisi yerindedir
bana gelecegi merak etme dedi
ben zaten etmiyorum dedim ama megerse şuur altından ediyormuşum
ve kendime düşüncelerime mukayat olmaya çalıştım
geçtimi hayır
ama azaldı :))

benim arkadaşım da aynı şeyleri yaşıyıyordu.
en sonunda çok fazla rahatsızlık verdiği için psikolijik sorunlarda yaşamaya başladı. psikiyatriye gitti.
parapsikolojiyle yakından ilgilenen biri çok fazla takılmamasını, kimseye anlatmamasını ve önemsemeye çalışmasını önermişlerdi.
şimdi biraz daha rahatladı. daha nadiren görüyor.

İlk öncelikle bu çok güzel bir lütuf aslında
Nasıl etkilendiğinizi biliyorum, insan çok kötü oluyor, bende bir zamanlar görüyordum çünkü.
Artık her rüyadan sonra o kadar çok ürker olmuştum ki, Rabbime dualar ediyordum Allahım şu tip rüyalardan kurtar beni, bire bir bişeyler görmek istemiyorum korkar oldum diye, artık görmüyorum çok şükür. Bi de bu tip şeyleri herkese anlatmanız da engeller. Bu herkeste olmayacak bir lütuf ve görmek istemiyorsanız da bunun çözümü yine Allahta, dua edin ve yatmadan zihninizi dinlendirmeye bakın

Çoğu zaman banada oluyor o an aklıma gelen başıma geliyor.
İyi yada kötü.

aynı olayı bende yasıyorum..ama senın kadar kuvvetlımı bılmıyorum..unıv yıllarımda benımle alakası olmayan yan sınıftan bır kızı ruyamda gormustum ve yıl basına 1 hafta vardı.ruyamda babası gokten bır merdıvenle ınıp ona içki içtigi için kızıyor ve yanında goturmek ıstıyodu..ve benle annesıde buna engel olmaya calsııp bır daha boyle bırsey yapmayacagına soz verıyoduk..ve oylece uyandım..kızla sadece bır merabalıgımız vardı..kıza bunu anlattım..ve kız babasının yıllar once öldügünü soylemıstı..ve aradan bır hafta gectı ve yılbasının ertesı gunu olması lazım..kız kosarak yanıma geldı ve ruyamın cıktıgını soyledı..ve duyduklarım gercekten benı sasırtmıstı..yılbası aksamı ablasının nısanlısı gelıp motorla kızı evden cagırmıs..nısanlısı cok ıckılı oldugu ıcın annesı gondermek ıstememıs..annesı yalvarmıs ve kızını gondermemıs.ve o aksam ablasının nısanlsıı kaza gecırmıs ve yogun bakıma almıslar..ruyamı boylelıkle cıkmıs oldu.ve buna benzer bır cok sey yasıyorum..zaman zaman ama her zaman degıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…