Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
4356.jpg

Bende ilk defa ekledim dudaklarımı:)

ilk defa bu kadar güzel dudak görüyorum :1shok::nazar:

mafoldumben mafoldumben :dilcikar::a015:

seninkileri gördüğümüz mü var kuzim? valahi bayıldım kızın dudaklara ne kadar karekteristik üst dudak alt dudak öyle be anam.. köşeli dudağı çok seviyom yaaa

ilarzucum cnm tskr ederım . Ah bir de makyaj konusunda senin yarın kadar olabılsem ne hoş olucak vıdeolarını ızlıyorum bıseyler kapabılmek adına:) öpüyorum .

bu dudaklarılan fazla göz makyajı yapmana gerenk yok zaten çiçekim az az takıl dudaklara yoğunluk ver sen, tabi gösleri görmedim bilemicem şimdi bak:))) belki gözler ondan da güzelaklinialirimsmile

ama dudakların gerçekten etkileyici renk renk ruj görmek istiim o dudaklarda olmaa mıı?

kontesim cidden hafif tonlar inanilmaz yakisiyor sana birde pembeler, yves rocher rujunu ilk bakista cok begenmedim ama baktikca birden gözüme güzel gelmeye basladi belki bu tonlari kendime yakistiramadigim icindir, ya zaten bana ruj pek yakismiyor malesef

islandim birinci ve ikinci resimde rujlar harika cok yakismis

donutum ilk resimdeki tonu hic sevmem kontesimde bu tarz bisi sürmüs begenmedim :) ama 3 numara birde 4 numara harika ya masallah

nur_bozkurt pembe tonu cok güzel yakismis kirmizidan daha fazla ilk resimdeki cok güzelmis

Thetis
opuyorumnanaktan

cafelatte
hangi birine yorum yapayim sasirdim genel anlamda pek güzeel

deren rujun rengi cok yakismis dudak kalemi gibi duruyor, bu tonlari cok begeniyorum

ilk defa bu kadar güzel dudak görüyorum :1shok::nazar:

bi laf ettin topici birbirine kattın krem karamelimkaydirigubbakcemile3
insan bide lattesinin dudişine yorum yapar neyse makkaj topicinde alırım intikamımıaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3
kontesim cidden hafif tonlar inanilmaz yakisiyor sana birde pembeler, yves rocher rujunu ilk bakista cok begenmedim ama baktikca birden gözüme güzel gelmeye basladi belki bu tonlari kendime yakistiramadigim icindir, ya zaten bana ruj pek yakismiyor malesef

islandim birinci ve ikinci resimde rujlar harika cok yakismis

donutum ilk resimdeki tonu hic sevmem kontesimde bu tarz bisi sürmüs begenmedim :) ama 3 numara birde 4 numara harika ya masallah

nur_bozkurt pembe tonu cok güzel yakismis kirmizidan daha fazla ilk resimdeki cok güzelmis

Thetis
opuyorumnanaktan

cafelatte
hangi birine yorum yapayim sasirdim genel anlamda pek güzeel

deren rujun rengi cok yakismis dudak kalemi gibi duruyor, bu tonlari cok begeniyorum

teşekkür ederim Seyhanımopuyorumnanaktan

Merhaba arzu,bloğunu inceliyorum şu an süpersin ya ben giyim konusunda eksiğim bana yardım edermisin stil danışmanlığı mesela:)

anam kontesim bu ne korktum kuzum :) kizma ama hiiiic begenmedim cok cansiz ölü gibim yav alsanaalsanasmile

oysa nekadarda seksi dudaklarin var

zevkler ve renkler tartisilmazmi diyelim anam olumunekankayizsmile

böö!sempatiksalakcinni
youn gös makkajı ile güsel olabilir belkim didim :kedi:
saol kuşummm:eek:

rujun yakışmadığı insan olur mu kız
bi dünya renk war illa ki biri gider sana aklinialirimsmile

rujun yakışmadığı insan olur mu kız
bi dünya renk war illa ki biri gider sana aklinialirimsmile

aman ne bilem yakistiramiyorum tam olarak birde kapaliyim ondan yani :) bazen evde hevesimden sürüyorum ama tam iste bu benim rengim dedigim birsey bulamadim

Son düzenleme:
Bunlarda avon rujlarım pek sürmüyorum bi ara pink popa takmıştım pek kalıcı değillerparlak olmalı güzel
kötü sürdüğüme bakmayın plizzzzzzzzzz :p sürüp çektim şarzım bitiyor diye :p

magrentam çok birbirine yakın tonlar hayret sen öle şeyler yapmazsın binti hatunumkaydirigubbakcemile3
renkler çok güzel pink pop da gercekten çok hoş duruyor başka markanın olsaydı koşa koşa alırdım

magrentam çok birbirine yakın tonlar hayret sen öle şeyler yapmazsın binti hatunumkaydirigubbakcemile3
renkler çok güzel pink pop da gercekten çok hoş duruyor başka markanın olsaydı koşa koşa alırdım

bu rujlar beleşe geldi lakin ben de avon almıyorum canım ama parıltısını seviyorum geçenlerde shiseidodan bir ruj beğendim alayım dedim millet bu pink popa çok benzetmiş o rengi bende vazgeçtim sonra olanı kullanayım dedim pinti bir hatun olarak :)

bu rujlar beleşe geldi lakin ben de avon almıyorum canım ama parıltısını seviyorum geçenlerde shiseidodan bir ruj beğendim alayım dedim millet bu pink popa çok benzetmiş o rengi bende vazgeçtim sonra olanı kullanayım dedim pinti bir hatun olarak :)

ya nası beleşe geliyo sana ya sinir oldum :roflol:

seninkileri gördüğümüz mü var kuzim? valahi bayıldım kızın dudaklara ne kadar karekteristik üst dudak alt dudak öyle be anam.. köşeli dudağı çok seviyom yaaa

bu dudaklarılan fazla göz makyajı yapmana gerenk yok zaten çiçekim az az takıl dudaklara yoğunluk ver sen, tabi gösleri görmedim bilemicem şimdi bak:))) belki gözler ondan da güzelaklinialirimsmile

ama dudakların gerçekten etkileyici renk renk ruj görmek istiim o dudaklarda olmaa mıı?

Cnmcım yerım senı :) Dudakları senın begenmen ekstra mutluluk verdı :) Vaktım oldukca dudaklarımı rujlayım resımlerım:)

kuzen albümde görmemişmiydin:a015: :a015:
derennn:dilcikar: hıhhh:dilcikar: :dilcikar:
kontes gel kızolumunekankayizsmile :dilcikar:

foto cekıp koyayım dedım yanlız benım dudaklarım net cıkmıyor parlıyor ruj
nasıl ayarlıyorsunuz arkadaslar?
arkadaslar ıkısıde aynı ruj bırısı ılk suruldugu hali , diğeri pecete ıle fazlalılıgı alındıgı halı kahvelı makyajlarda kullanıyorum bu tonu

Eklentiler

• $DSCF5001.JPG
    $DSCF5001.JPG
    118,4 KB · Görüntüleme: 84
  • $DSCF3021.jpg
    $DSCF3021.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 69
Son düzenleme:
X