Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kontess masallah kuu. ne güzel dudaklarin varr

aşkito merhaba senin yazılarını okudum fatih dagdelenle ilgili gerksiz yere yazıyorum biliyorum ama o sayfaya uzun zamandı ugramıyosun o yuzden buraya yazmaya karar vedim okursun diye:)) seni ve sevcan71 merak ediyorum ne yapttınız ? vaz gectinizmi? cvb verisen cok sevinirim ... tşk

aşkito merhaba senin yazılarını okudum fatih dagdelenle ilgili gerksiz yere yazıyorum biliyorum ama o sayfaya uzun zamandı ugramıyosun o yuzden buraya yazmaya karar vedim okursun diye:)) seni ve sevcan71 merak ediyorum ne yapttınız ? vaz gectinizmi? cvb verisen cok sevinirim ... tşk

kendisine özel mesaj atarsan daha kolay ulaşırsın canım

my lipsa.s
a]

ben dudaklarım ince ama en çok kahverengi kalem ve gloss la dolgunlaştırıyorum :) tam sonbahar rengi

Kızlar resim kalitesinden ötürü kızmayın bana ama cep telefonu ile çekmek zorunda kaldım,
Neyse resimde az çok renk belli oluyor...Dudaklarımdaki Maybelline wateshine gloss Apricot Freeze... çok hoş bir renk. Tavsiye ederim rujların üstüne sürünce daha da hoş duruyor....

Uploaded with ImageShack.us

Bu arada tek tek isim belirtmek çok uzun sürer ama herkesin dudakları çok güzelmiş....

Donutcum yine süper bi ruj koymuşsun canım bayıldım YSL silky apricot'a!

Kızlar resim kalitesinden ötürü kızmayın bana ama cep telefonu ile çekmek zorunda kaldım,
Neyse resimde az çok renk belli oluyor...Dudaklarımdaki Maybelline wateshine gloss Apricot Freeze... çok hoş bir renk. Tavsiye ederim rujların üstüne sürünce daha da hoş duruyor....

Uploaded with ImageShack.us

canım charlize theron gibiymiş dudakların opuyorumnanaktan
rengide cok sevdım,alacagım bende

Bu arada tek tek isim belirtmek çok uzun sürer ama herkesin dudakları çok güzelmiş....

Donutcum yine süper bi ruj koymuşsun canım bayıldım YSL silky apricot'a!

canım tesekkur ederım :asigim:

anaaa ne guzel herkesin dudaklari masallaa kizlar hihihi :KK70: renkler de dudaklar miiikemmel hihih

canım charlize theron gibiymiş dudakların opuyorumnanaktan
rengide cok sevdım,alacagım bende

canım tesekkur ederım :asigim:

tatlım seninde dudakların maşallahı var :nazar: bu renk süper canım sana da çok yakışacaktır....

inanır mısın bir kaç arkadaşım beni Charlize Theron'a benzetmişti, bana kalsa hiç benzemiyorum ama bak sende dudakların benziyor deyince şaşırdım, :uhm:

güzel bir tesadüf oldu benim için :asigim:

Angelica dudaklarını çok beğendim canım. ayrıca rengide çok bende bir ara wateshine gloss Apricot Freeze rengine bakacağım.Şeftalı tonlarını seviyorum

tatlım seninde dudakların maşallahı var :nazar: bu renk süper canım sana da çok yakışacaktır....

inanır mısın bir kaç arkadaşım beni Charlize Theron'a benzetmişti, bana kalsa hiç benzemiyorum ama bak sende dudakların benziyor deyince şaşırdım, :uhm:

güzel bir tesadüf oldu benim için :asigim:

cok guzel kadındır bence dırek kabul edip tesekkur etseydın canım boshayallersmile

Angelica dudaklarını çok beğendim canım. ayrıca rengide çok bende bir ara wateshine gloss Apricot Freeze rengine bakacağım.Şeftalı tonlarını seviyorum

canım çok teşekkür ederim a.s.
Şeftali tonlarını seviyorsan bu rengi çok seversin tatlım, normalde daha canlı duruyor ama resimde tam anlaşılmıyor, ben maybelline in waterhine serisini seviyorum, fiyatına göre oldukça kaliteli bence...:asigim:

bir de canım rimmel markasının da glossları çok hoş, watsons a gidersen bir ara onlara da bakmanı tavsite ederim....

X