Kendi kendime 10 kg verdim

Hayatkader3116

Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2024
125
40
34
Merhaba kızlar daha önce konu açmıştım diyetisyen e gitmiştim ve hiç begenmemistim diyetisyen öncesi zaten diyetteydim ama yanlismi yapıyorum diye gitmiştim velhasıl tekrr gitmedim ve kendimce kalori acigyla 25 nisandan beri 86 küsürden 76 ya düştüm çok şükür
Şuan bı 7-8 kilo daha vermem gerekiyor özellikle göbek kısmından 1.70 boyum göbek için diyetle birlikte bı öneriniz varmıdır teşekkürler şimdiden?

Nasıl verdiniz bu kiloyu 🤔
Bol su içtim salata haftada 2 gün tavuk 1 kez ton balığı tükettim sabahları haşlanmış yumurta akşamlari kabak çok az yağlı fırın yada sote şeklinde bir bardak aç karna 1 y kaşığı elma sirkesi bı bardak suya koyup gün içinde içtim vitaminlerime baktirdim çok eksiklik vardı özellikle d vitamini ve demir eksikliği folik asit bu vitaminlerime devam ediyorum
Ara öğün hep ayran bı bardak içiyorum bukadr

Bol su içtim salata haftada 2 gün tavuk 1 kez ton balığı tükettim sabahları haşlanmış yumurta akşamlari kabak çok az yağlı fırın yada sote şeklinde bir bardak aç karna 1 y kaşığı elma sirkesi bı bardak suya koyup gün içinde içtim vitaminlerime baktirdim çok eksiklik vardı özellikle d vitamini ve demir eksikliği folik asit bu vitaminlerime devam ediyorum
Ara öğün hep ayran bı bardak içiyorum bukadr
Maşallah darısı başımıza inşallah 🤲

Öyle aman aman bı spor yapmadim günlük ev işleri bana göbek için bu diyetle birlikte öneriye ihtiyacım var hani şunu uyguladim sonuç aldım denilebilecek sekilde

X