Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

tabi bi yandada böle tamtur almak istiyorum ama taşları düşer diye korkuyorum

bence de kork canım :1no2: benim alyansda üç beş taş var altınbaştan aldım daha bir yılda 2 defa taş yaptırdım
ama pırlanta alacaksan o başka çünkü onun kakma tekniği başka oluyormuş fisfisfis

ben daha önce ekledim ama netten bulamamıştım bu da netten resmi :asigim:

taşlardan dolayı bir problem yaşıomusun cnm??bnm almak istediğim modele benziyor ama taşları düşer dedikleri için korkuyorum biraz..

canım biraz geç cevap oldu ama yeni gördüm
az önce de yazmış oldum gerçi.. 1 yıl oldu nişanlanalı 2 defa düştü taşı..
birde nette fiyatını görünce noluyoruz dedim benim aldığım fiyatın iki katı:1shok:

Bunlarda bizim alyanslarımız isimlerimiz yazıyor ama çok net çıkmıyolar resimde maalesef

sagol canim :1hug:
aslinda basta biraz kizmistim kendime ne güzel tasli bisey alsaydik nolurdu diye 3 ay oldu alyansimi takali hic pisman olmadim, dedigin gibi is yaparken sorun olmuyor kir yüzünden, yanina tektasta cok güzel yakisiyor sade oldugundan, cok seviyorum alyansimizi iyiki askimi dinlemisim ve bunu almisiz :asigim:

bu da benim alyansım eşimle beğenip almıştık sizler nasıl buldunuz?

Eklentiler

• $IMGP0718.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 65
babyface26 cnmm bayıldımmm..acaba markası ne bulabilirmiyim bulundugum yerde:)

kızlarr alttaki bulabilirsem alıcam dediğim alyası buldum
katalokta vardı kuyumcunun
ama bunun birebir aynısı değil
ortada boşluk kısmı yok yani benimki taşlı sadece ortasında ufacıcık
onunkide taşsız olucak boyutu biraz daha kalın olucak biraz pahalıya patladı ama değdi ya şuanda yapıyolar c.tes, alcaz kısmetse

24.03.2009 tarihinde nişanlandım :lepi:

Son düzenleme:
a.s. tşklerrrrrrr kıslarrrrrrrr

Son düzenleme:
çok güzel modeller var..bende alyansımı hiç değiştirmedim..onun anısı bambaşka tabiki...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…