Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

kizlar benim alyansim sizinkiler gibi ta$li ma$li degil
2 senelik oldu kenarlari büküldü artik yaza degistirecegim

delikafaduldenya sewındım walla .1 haftadr falan uyenızım tam 1 hftadr fotograf eklemeye cakısyorum .nese sewndım sonunda olmus

Ben de bu düz alyanslara bayılıyorum,
düz ve çok sade, özel günlerde yanına tek taş rahatlıkla takılıp kullanılabilir.
Hem evde iş yaparken sabun kaçtı içi kirlendi tozlandı derdi olmaz.
:içelim:

bu söz yüzüğüm.alyansıda 2 hafta sonra alıcaz.ozaman koyarım kızlar..

çokk severek aldık ve hala severek takıyoruz :)
tek şikayetim kalınlığındandır :bbo:

beımkide bunun aynısı beyaz yeri sarı sadece
8 aydır parmağımda benımde şikayetım kalın oluşu
ama taşları asla düşmüyo taşlı düşenenler taşları böye batık alsınlar düşme sorunu yaşamazlar

bu da benim alyansım ama hikayesi çok ilginç asıl alyansım bu değildi başka taşlı bi alyansım vardı taşları düşmüştü takalım dediler verdim kuyumcuya sonra günü gelince yüzüğümü almaya gittim ama bulamıdalar hatta buraya mı verdiniz falan diye soruldu bana güvenlik kamerasında görüntüme de bakmışlar hakketen oraya vermişim sonra kuyumcunun sahibi helallik istedi benden benim yüzükten bulamadı kataloktan seçtirdi ama benim aklım fikrim bu alyanstaydı cesaret edip söyledim ben bu alyansı istiyorum diye sağolsun kabul etti ve bu yüzük benim oldu daha önceden görmüştüm ve çok hoşuma gitmişti bu alyans ve ne zaman oradan geçsem hep bakardım bu alyansa Allah nasip etti hem de hiç para bile ödemedim bu arada fotoğraf biraz kötü çıkmış ancak bu kadar oluyo:1closedeyes:

bişeyi çok istiyinceolurmuş ya seninki de öle olmuş :)
alyansınız güzelmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…