Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

Canlar alyans modelerine bakar dururum yıllardır.Biraz şıngırdak bir tip olduğum içinde hep taşlı modelleri beğenirdim.Ta ki alyans almaya gittiğimiz güne değin!Birde baktım ki çok rahatsız ediyorlar parmaklarımı sonuç mu;
İşte bu :)

Alyans alacak arkadaşlarada en önemli tavsiyem kesinlikle bombeli bir model seçmeleridir.Hepinize sevgilerr....

çok güzelmş alyans ...

bombeli ne demek?

ben de değiştiricem alyansımı düğünde çok ince yara yapıyor parmagımı....ona göre alayım

Sevgili aybuer yorumun için tşk.Bombeli konusuna gelince kuyumcuya söylersen örnek gösterecektir cnm.İçeri doğru ve dışarıya doğru bombeli olanlar var.(Benimki içe doğru bombeli)Bunların özelliği parmağın hava alması ve böylece rahatsız etmemesi.Mutluluklar dilerim

arkadaşlar bende tek taşımı değiştirmeyi düşünüyorum çok ince alırken zarif dursun dedik ama daraltıldıktan sonra lehim yeri tutmuyo kalın tek taş kullanan var mı aranızda tarif etmem biraz güç oldu ama umarım anlatabilmişimdir

bizim alyanslarımız çok severek aldığımız,çok qüzel bir model..

alyans3001bs0.jpg

w273.png

yusufatmazb9.jpg

Kızlar bunlar da bizim alyanslarımız. Bayramdan sonra 13
ya da 20 Aralık ta aile arasında kısmetse parmaklarımızda olacak.
Sıkıldım zaten artık kutusunda izlemekten :roflol:

ben de bunu ıstıyorum ınternette buldum resmı ama nerden alabılırım hiç bi fikrim yok
:KK43:

benim ilk alyansımda bulgari idi
ama ben hayatımda böyle rahatsız bir yüzük görmedim
hem kalınlığı ile hemde körüklü olmasından dolayı kullanışsızdı
değiştirip klasik aldım
iki tane alyansım var biri klasik biride bu:asigim:

çok beğendim yuzugunu tamtur mu bu cnm eline cok yakışmış

çok beğendim yuzugunu tamtur mu bu cnm eline cok yakışmış

Evet tamtur oluyor bunlar fiyatlarıda çok uygun geçenlerde kuyumcuda denedim her parmağada yakışmıyor benim parmaklar biraz tombiş:1no2:ama Eyylül arkadaşımıza gerçekten yakışmışkaydirigubbakcemile5 herkesin öyle zarif parmaları yok tabiiii

aşkımla zevklerimizin bire bir aynı olması sayesinde en çok istediğim alyansa sahibim:nazar:..düz bombeli sarı altın..tektaşım da doğum günü hediyemmm:asigim:
img1474ev4.jpg

aşkımla zevklerimizin bire bir aynı olması sayesinde en çok istediğim alyansa sahibim:nazar:..düz bombeli sarı altın..tektaşım da doğum günü hediyemmm:asigim:
img1474ev4.jpg

tektaşlarımız aynı :jeyyar:
bende nişan yüzüğümü değiştircem aynı seninki gibi düşünüyodum
tek taşlada güzel duruyomuş :teytey:

X