Kendi Alyanslarımızın Fotoğraflarını Koyalım

bu Da Benim Alyansım

alyans1ls4.jpg

Bu Yüzüklerin Aynisindan Vardi Bizimde
Maalesaf Ben Taşinirken çaldirdim
Eşimde Düşürmüş Alyansini
Yenisini Alcaz Artik

bizimde.. söz yüzüğümüz vardı çok sewerek almıştık..
sarı altın kalın , taşlıydı..ama artık yok..şimdi hakettiği yerde..bende ip bağlarım parmağıma ne olacakki..:çok üzgünüm: şimdi haketttiği yere ulaşmak üzere yolda..sahibine gidiyor yüzük..

buna benziyordu birazdaha kalını ve sarı altını..
resizeimagenb9.jpg

bizimde.. söz yüzüğümüz vardı çok sewerek almıştık..
sarı altın kalın , taşlıydı..ama artık yok..şimdi hakettiği yerde..bende ip bağlarım parmağıma ne olacakki..:çok üzgünüm: şimdi haketttiği yere ulaşmak üzere yolda..sahibine gidiyor yüzük..

buna benziyordu birazdaha kalını ve sarı altını..
resizeimagenb9.jpg

Nereye gidiyor tatlım :uhm: Gerçekten merak ettim... İhtiyacı olan birine mi gönderiyorsun yerimseniben

tşkler..
hem ne olacakki alışana kadar ben iple idare ediyorum ama çok boş hissediyorum kendimi maneviyatım çöktü..

tşkler..
hem ne olacakki alışana kadar ben iple idare ediyorum ama çok boş hissediyorum kendimi maneviyatım çöktü..

Ya tabii ki kolay mı :sm_confused: yüzük bahane zaten... Olan insanın kendisine oluyor... Böyle bir durum da hayalkırıklığı çok kötü koyar insana... Kendimi senin yerine koyduğum zaman anlayabiliyorum... Allah kimseye kaldıramayacağı acı vermesin.. Çok zor bişey hayalkırıklığı :çok üzgünüm:

ah cnm sende ağlama ne oluryaa senağlama

Ya ben 12 gün sonra evleneceğim bazen bizim bu evlilik stresinden kaynaklı tartışmalarımız çok oluyor... :çok üzgünüm: İnsanın böyle düğün arefesinde her şeyi bitiresi geliyor... Sonra saçmalama ne diye böyle düşünüyorsun diyorum kendi kendime.. Kendimi senin yerine koydum da böyle bir şey olsa nasıl olurdum diye düşündüm.... Biz de 4 yıl emek verdik 3 yılını da uzaktan yürüttük... Kötü bir şey olsa evlat acısı gibi koyar insana senağlama

sorma canım.....hemde nasıl
herseyın hayırlısı
mutluluklar dılıyorum sana
umarım dogru ınsandırrr
sonra senı o sanmıstım demıyesınde a.s.

Benim yok sadece istediğim alyans modelini söyleyebilcem. Klasik sade alyansın üzerine gömük tek bir minik taş istiyorum sadece; istediğimde klasik alyans olarak istediğimde de döndürüp tek minik taşlı alyans olarak kullanabilcem ve değiştirmeyi de hiç istemiceemi düşünüyorum. Beyaz altın olacak kesinlikle ve ölene kadar da aynı alyansı takmak isterim kısmetse :asigim:

Teşekkür ederim canım... a.s. Doğru insan olduğunu biliyorum ama zaman koşul gelecek bize ne getirir yine de belli olmaz... :sm_confused: İnşallah gelecek hepimize güzel yaşanılası günler getirir de mutlu oluruz... :1hug: Dünyaya bir kere geliyoruz o yüzden hepimiz mutlu olmayı sonuna kadar hak ediyoruz... Şeniz

He he Antalya da olursanız davetlisiniz tabii ki neden olmasın... Nikah töreni ve yemek kutlama olacak düğün değil.. antalya turu da yapacaz gezersiniz ne güsel :asigim:

Ama bilerek etmedim ki :çok üzgünüm:

Hem Lara da olmicek ki merkezde Karaalioğlu parkı içinde olcek :dilcikar:

tamam o zaman :)
hem artık anılardan uzaklaşma vakti değil mi .)
üzülmüorm ki benn
ama ip cok sıktı parmaımı.alısamadım bı turlu.

X