Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
:KK19:
Müsait bir zamanda adresimi yazarım nevoşum:KK76:
Yok sen kebaplar kategorisine dayanamazsın biliyorum:KK52:
Listenin başında ki isim belli, Nevoş:KK64:

Yok beklemeyin beni yarışma içinde göremezsiniz:18:Ana başlığa yapar eklerim:KK9:
Ben Antepli değilim arkadaşlar çok güvenmeyin:KK53:

Yok değil ama ben katılırsam tanıtım zor oluyor sonra pişman oluyorum:KK30:
aa oda doğru kendine oy istiyo diyolar sonra dımı :KK19::KK19:
Canım o zaman hediyeyi 2'ye bölmemiz gerekir:KK9: Cookplus ayda 250 hediye çeki veriyorsa:KK9:Ayda 2 kez yaparsak 2'ye bölünür kabul ediyor musun:KK60:

o yüzden mi ayda bir kere oluyor hımm anlaıdm o vakit ::KK12::KK12:

yok kabul etmiyorum :KK9::KK9::KK9:

Kazen'e numarayı bildirebilirsin.
Canım senin pro kartının numarası ile pro oluyorsun:KK34:Aslında kart şifresi gelince pro olursun.:KK9:Ama ödemeyi yaptığını bildirdiğin zaman hemen pro olunuyor:KK31:
Bana pro kart gelmedi,bende zaten yurt disinda isime yaramaz diye düsmedim pesine ve kimsede benden numara istemedi:44:

Çok şükür canım.:KK31:

Ay pardon yanlış anlamışım.:KK1:Güzel bir tarifin var o zaman.:KK23:Anlatsana biraz.:KK9:Ayrıca iki gram göbeğini hiç kıskanmadım.:63:
yok canim,klasik tavuk tarifi iste..öyle iddiali bisey degil..eglencesine katilacaktim:KK19:

aman kiskanma canim,spor yap seninde olur:KK52:
Seni tavuk yemekleri kategorisi için çok hevesli gördüm:KK23:Tavuk yemekleri olunca kaçışın yok:KK4::KK52:
ne bilim icim kipir kipir etti tavik diyince ama kebaplara dönüs olmus..hayirlisi:KK31:

Yok canım beni görünce bile oy mu istiyorsun diyorlar :KK60:Sen eklersen olmaz:KK53:
Ahhh çok gaza gelen biri değilim :KK60:Ama sahiden isterdim:18::18::18:
Halt etmişler:KK19: Editörsün görevini yapıyorsun sonuçta, hem efserde var o dağıtır linkleri:KK28:
Ben yine de gaz vermeye devam edicem:KK36:

Eylül sen beni anladın beni gaza getirmeye çalışanları durdur:KK60:
Evet yarışma kurallarımız gayet iyi değişiklik beklemeyelim:KK9:

Durduramaz kimse beni:KK9::KK9:

Bana pro kart gelmedi,bende zaten yurt disinda isime yaramaz diye düsmedim pesine ve kimsede benden numara istemedi:44:
Öyle mi genelde numara bildiriliyor:44:Sen yurt dışında olduğun için olabilir:26:Hediyenin içinde yokmuydu kart:26:
seni bi tek ben anladım bende yanlış anladım :KK30::KK30::KK60:

evet evet fena değil :KK37::KK9::KK9::KK9:
Öyle mi oldu:KK60:

Oylama çok çekişmeli gidiyor :KK52:
Hoşgeldin hemşom:KK19:Annen nasıl oldu:26:
yok canim,klasik tavuk tarifi iste..öyle iddiali bisey degil..eglencesine katilacaktim:KK19:

aman kiskanma canim,spor yap seninde olur:KK52:

ne bilim icim kipir kipir etti tavik diyince ama kebaplara dönüs olmus..hayirlisi:KK31:

Yok canım biz konuşuyorum ortak ne karar verilirse onu yaparız:KK34:Ama tavuk yemekleri ve kebaplar arasında olur:KK19:

Öyle mi genelde numara bildiriliyor:44:Sen yurt dışında olduğun için olabilir:26:Hediyenin içinde yokmuydu kart:26:

Öyle mi oldu:KK60:

Hoşgeldin hemşom:KK19:Annen nasıl oldu:26:

Yok canım biz konuşuyorum ortak ne karar verilirse onu yaparız:KK34:Ama tavuk yemekleri ve kebaplar arasında olur:KK19:

sanırsam öyle oldu :KK51::KK51::KK51::KK9::KK9:

Halt etmişler:KK19: Editörsün görevini yapıyorsun sonuçta, hem efserde var o dağıtır linkleri:KK28:
Ben yine de gaz vermeye devam edicem:KK36:

Durduramaz kimse beni:KK9::KK9:

:KK59:Öyle tabiki ben tanıtım yapıyorum:KK12:Efser bu ara çok yoğun:18:Bahanem de iyi:KK53:
Yok canım pek niyetim yok yorma kendini sonra sen kendini yarışmada bulursun:KK60:

X