Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Kadir inanır esprisi şahane
Kadir inanmasın bir tek sende inan katılmayacam
Ezip geçmek de ne demek estağfirullah

Biliyorum şahane olduğunu.Ama yerindeydi napim.

Katıl yahu.Senin yemeklerini sunumunu çok beğeniyorum.Hem epey ara verdin.Ama bize epey bir süre söyleme de psikolojik olarak çökmeyelim.

Vuslat niye katılmayacaksın.Bak bana yenilen pehlivan güreşe doymaz misali hep buradayım:)

Vuslat niye katılmayacaksın.Bak bana yenilen pehlivan güreşe doymaz misali hep buradayım:)

Yoruldum adracım 4 kere üst üste katıldım yeter bu kadar
Aslında bu kategoriye de katılmıcaktım da pastaları görünce dayanamadım koştum mutfağa

Yoruldum adracım 4 kere üst üste katıldım yeter bu kadar
Aslında bu kategoriye de katılmıcaktım da pastaları görünce dayanamadım koştum mutfağa

Ben de yoruldum.Bir pastayı üç kere yapmak kolay mı.Ama bu kategori zordu gerçekten.Pasndispanyayı tutturmak ayrı dert,şekli yapmak ayrı dertti.Kolay kategori olursa katılırsın o zaman belki.Yapalım yumurtanın kaç şekilde pişirildiği kategorisi herkes katılsın.

Oyummmmmmmmm sirin pastası icin eylüle gidiyorrrrrrrrrr

Yumurtalı tarifler mi olsun

Oyummmmmmmmm sirin pastası icin eylüle gidiyorrrrrrrrrr
Anooom!
Elmayra Hanımlar da buradaymış.
Annem sen fazla durma burada, hamilesin aşerme falan olmasın.
Kıyamam sana.

Aynen canımAz fotoğraflı kolay tariflerde katılabilirim belki

Anooom!
Elmayra Hanımlar da buradaymış.
Annem sen fazla durma burada, hamilesin aşerme falan olmasın.
Kıyamam sana.

Cikolata depolayıp öyle bakıyorum yoksa her gördüğümden canım istiyor

Bir adet tadelle bir sayfa pasta tarifi

Eylulum yine döktürmüş Seni seçtim pikachu

Yumurtalı tarifler mi olsun

Olabilir.İşin içine yumurta kabukları nasıl şirin hale getirebilir de girerse ortaya şahaser şeyler çıkabilir.Al sana basit ama zorlayan bir kategori.

Kızarım ama!
Bilinçli bir insansın sen Elmik!
Ben mi uyarayım seni?
Yeme o kadar kalorili şeyler ve hazır gıdalar.
Hamilesin.
Fazla gereksiz kilo alma. Gerekli şeyler ye yiyeceksen, bebeğe yarayacak şeyler -ki yiyorsun zaten.

Olabilir.İşin içine yumurta kabukları nasıl şirin hale getirebilir de girerse ortaya şahaser şeyler çıkabilir.Al sana basit ama zorlayan bir kategori.

Aslında çok iyi fikir yumurta ile o kadar ilginç sunumlar varkiEklemek istemiyorum belki kategoriyi yaparız, birinin yapmak istediği sunumu eklemeyeyimBu eklediğin basit bir sunumAma çok şirin

Hayırlı olsun.Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.

Aslında çok iyi fikir yumurta ile o kadar ilginç sunumlar varkiEklemek istemiyorum belki kategoriyi yaparız, birinin yapmak istediği sunumu eklemeyeyimBu eklediğin basit bir sunumAma çok şirin

Evet çok şirinmiş gerçekten.Bende de bir tane var ama eklemeyeyim.Lazım olur belki:)

Afiyet bal şeker olsun

Sağol nevommm
Hayırlı olsunRabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bebeğinizi
Saol vuslatcım Allah razı olsun
2,5 kilo verdim ya sımardım birazcık pİrenses

Canım cok cikolata istiyor ya öyle böyle değil nutella kavanozu versen hüpletip gümletirim
Sanırım ye tatlıyı cıkar atlıyı yapıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…