Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
aşkın gücüne inanırım oyum aşkın gücü pastam a

Canım çok sevindim evine dönmeneBundan sonra dikkat et kendine hasta olma
Öyle yarışmacılarımız çok marifetli o yüzden oy vermek çok zor

ablam benimm etcem etmem mi ne zor günler geçirdim şimdi titizliğim üzerimde oy vermek zor gerçekten hak eden kazansın çok sevdiğim insanlar vardı aralarında oyum eylüle gitti tasarımı çok hoşuma gitti cezbetti beni tıpkı aus ablanın geçen yarışmadaki patates kroketleri gibi... katılan herkesi kutluyorum içten bi şekilde ,herkes emek veriyor.... bende diğer kategorileri ciğerci kedisi gibi bekliyim bari

Dilaracım

Okudum işe başlamazsın , iyisin umarım . Tekrar tekrar geçmiş olsun bitanem . Çok öpüyorum seni ve bomba gibi sahalara dönmeni bekliyorum

Aus ablam canım çok teşekkür ederim bende seni öpüyorum bomba gibi ge3lcem geri inşallah...

İyi olup ise baslamana sevindim canim.Evet herkes harika pastalar ekledi.Ben de seni opuyorum.

seninde ellerine sağlık harikaydın... kutluyorum adra... çok sağol iyi dileklerin için

Oylama ne güzel çok çekişmeli
Kendim yarışıyor gibi heyecanla girip son duruma bakıyorum

Oyum güllü pastaya :)
Hakikaten sanat eseri gibi ya ben hayran kaldım :109:ve çok da canım çekti mmh

pastaların keklerin cupkeklerin hepsi bi şahane..
ama hem göze hitap eden hemde denemeyi istediğim bi pasta olan güllü pastaya veriyorum oyumu gerçekten cok güzel görünüyor

oyum güllere,:13::13: herkesin eline sağlık, herkese başarılar dilerim:13::13:

Oyum güllü pastaya

Çok zor seçim yaptım.
Hepinizin ellerine emeğine sağlık kızlar.
Güllü Pasta

Oyum güllü pastaya hepinizn ellerine sağlık :)

Güllü pasta, gözüme çok hoş göründü, gül de çok severim, o renk soft pembe de. Başarılar

Oyum güllü pastaya :)
Hakikaten sanat eseri gibi ya ben hayran kaldım :109:ve çok da canım çekti mmh

pastaların keklerin cupkeklerin hepsi bi şahane..
ama hem göze hitap eden hemde denemeyi istediğim bi pasta olan güllü pastaya veriyorum oyumu gerçekten cok güzel görünüyor

hepinize tesekkur ediyorum

CanımRabbim tekrar yaşatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…