Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Oy ver Kadınlar Kulübü !

Bir oy bir oydur .

Benim oyumla ne değişecek deme (bölümleri karıştırıp harmanlayan aus )

Oy ver hem sen kazan hem desteklediğin yarışmacı kazansın

Ausum koptum yanliz ben bunu okurken...oy kullanan bir yarismaciyada proluk hediye ediliyordu demi ama

Oy ver Kadınlar Kulübü !

Bir oy bir oydur .

Benim oyumla ne değişecek deme (bölümleri karıştırıp harmanlayan aus )

Oy ver hem sen kazan hem desteklediğin yarışmacı kazansın

Şahanesin AUS!
Her anlamda oy verilmesini destekliyorum.
Bir OY bir OYdur!
Herkes oy versin lütfeeeeeeeeeeeeeeeennn!

çok heyecanlı bol tarifli bi yarışma oldu çok zor karar verdim tüm tarifleri okumuştm bugün tekrar göz attım çok kararsız kaldım ama frambuaz ağır bastı
oyum sanadır uğur böcekli şirin pasta
katılan herkesin emeğine ellerine sağlık

Son düzenleme:
herkese iyi akşamlar.... nevoş abla sesimi duyuyosan çok üzgünüm ((( katılamadım yarışmaya çok istiyodum ama bi türlü iyi olamadım o gücü bulamadım kendimde o sebeple çok üzüldüm inşallah bidahakine.... katılan tüm yarışmacıları kutluyorum ayrıca birbirinden güzel lezzetler ortaaya koymuşlar ah yemek de nasip olsaydı mükemmel olurdu :) oyumu kullandım herkes için hayırlısı olsun ... benim gönlüm o şirin uğur böcüğündeydi... eylülcüm kutluyorum eline emeğine sağlık canım.....

bir saattir bakıyorum tüm pastalara hatta eşime bile gösterdim hangisi güzel diye
herkesin ellerine sağlık ama benim oyum leopar desenli pastasıyla adra ya
iyi olan kazansın

Son düzenleme:
bir saattir bakıyorum tüm pastalara hatta eşime bile gösterdim hangisi güzel diye
herkesin ellerine sağlık ama benim oyum leopar desenli pastasıyla adra ya
iyi olan kazansın

Canim çok tesekkur ederim oy için.

Ayrıca;

Caddy,citkirildim,melimdam3535,mrtfth,puffy123 ve rofleli kedi'ye oylari icin çok teşekkürler.

Canım çok iyi yapmışsın daha çok kategori olurOnlardan birine katılırsınCanını sıkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…