Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Sonra kendine oy topluyor dersiniz:KK60:

Sağol canım:KK16:Canım cuma gününden beri boynum tutuldu:KK5:Çok sıkıntılıyım pc başına bile geçemiyorum şimdi biraz oturdum:KK31:

Evet link ekliyorum ama pek ilgilenmiyorlar:44:Hatta oyun bölümünde biraz turladım imzam dikkat çeker diye:KK9:
Sonra bizim haberimiz olmuyor diyenler oluyor veya yine mi link diyenler arada kaldım:KK59:

geçmiş olsun....sıcak tutmaya çalış...

Sonra kendine oy topluyor dersiniz:KK60:

Sağol canım:KK16:Canım cuma gününden beri boynum tutuldu:KK5:Çok sıkıntılıyım pc başına bile geçemiyorum şimdi biraz oturdum:KK31:

Evet link ekliyorum ama pek ilgilenmiyorlar:44:Hatta oyun bölümünde biraz turladım imzam dikkat çeker diye:KK9:
Sonra bizim haberimiz olmuyor diyenler oluyor veya yine mi link diyenler arada kaldım:KK59:
ahaahah öyle sanılabilir evet :KK60:
Daha güzel olsun :KK28:

Yarışma için şeyettiydim :26:

İsteyenin bir yüzü , kek yapmayanın iki demişler :KK9:

timam çok güzel olucak :KK76::KK76::KK76::KK51:

Nevreste geçmiş olsun canım.:KK5:

Senin peşini niye bırakıyoruz.:KK53:Sen de yapıp ekle bence.Link eklersen de ben demem reklamını yapıyor diye.:KK1:

Eylül nasıl bir pasta yapacaksın?:KK23:

Aus sen katılmıyormusun?:KK3:

Senin peşini niye bırakıyoruz.:KK53:Sen de yapıp ekle bence.Link eklersen de ben demem reklamını yapıyor diye.:KK1:

hala karar vermiş değilim , kek falan da olabilir :KK23::KK23::KK23::KK23:

Sağol canım:KK19:
Yok ben böyle iyiyim:KK9::KK9::KK9:Efser'in peşine düşün:KK53:Çok oldu yarışmaya katılmadı:KK52:

size de sorayım :KK14::KK14:

kızlarrrrrrrr :KK3::KK3:

internet hesabından giriş yapıp kredi kartı borcunu başka bir banka kartıyla ödeyebiliyor muyuzzzzzzz :KK28:

çağrı merkezini aradım saçma sapan şeyler söyledi kapattı bilen yok muuu :KK52::KK52::KK28:

hala karar vermiş değilim , kek falan da olabilir :KK23::KK23::KK23::KK23:

Fazla yorum yok diyorsun yani.:KK1:

Sağol canım:KK19:
Yok ben böyle iyiyim:KK9::KK9::KK9:Efser'in peşine düşün:KK53:Çok oldu yarışmaya katılmadı:KK52:

Öyle mi diyorsun?:KK52:

Efserrrrr gel buraya.:KK52:

size de sorayım :KK14::KK14:

kızlarrrrrrrr :KK3::KK3:

internet hesabından giriş yapıp kredi kartı borcunu başka bir banka kartıyla ödeyebiliyor muyuzzzzzzz :KK28:

çağrı merkezini aradım saçma sapan şeyler söyledi kapattı bilen yok muuu :KK52::KK52::KK28:

Benim tahminim olmaz.

Fazla yorum yok diyorsun yani.:KK1:

Öyle mi diyorsun?:KK52:

Efserrrrr gel buraya.:KK52:

Benim tahminim olmaz.

Birileri kullağımımı çınlatmış :KK53:benmi:KK23:aslında yapmak istediğim iki tarifte yapıldı ama kızım iyleşirse güzel bir tarif yakalarsam Neden olmasın :KK52:

X