Kekler - Pastalar Kekler, Cupcakeler ve Pastalar

En başarılı bulduğunuz Kek, Cupcake ve Pasta tarifi ;

• Ankete Katılan
    210
Öyle canım bende ucunda azıcık yedim çoçuk olsak hiç nazlanmadan yerdik :KK9::KK56:
Bu ay diyetisyen yolu görünüyor bana :KK31::KK30:çok kilo aldım:KK30:

evet aynen yaaa :KK9::KK9::KK9::KK9:

bende gidecektim ama diyetisyen yerine önce spora gideyim dedim :KK5: sıkılşsak iyi olacak :nazar::nazar:

evet aynen yaaa :KK9::KK9::KK9::KK9:

bende gidecektim ama diyetisyen yerine önce spora gideyim dedim :KK5: sıkılşsak iyi olacak :nazar::nazar:

Evet canım bende kızım düzelsin başlıyacağım olmaz böyle :KK19:diyet yemekleri topiğme dönüş yaparım :KK16:burdaki tariflerede gözümü kapatır bakarım artık o nasıl olacaksa :KK9:

Evet canım bende kızım düzelsin başlıyacağım olmaz böyle :KK19:diyet yemekleri topiğme dönüş yaparım :KK16:burdaki tariflerede gözümü kapatır bakarım artık o nasıl olacaksa :KK9:

amann diyet yemekleri de yenmiyor yaaa :KK30::KK52::KK52:

sen bakmadan yorum yaz tariflere :KK23::KK9::KK9::KK9: ben daha yapamadım tarifimiii :KK30::KK30:

Benim topikte lezzetli tarifler yaptım gecen sene fena değildi:KK34:
Daha vakkit var canım sitres yapma :KK19:

bakayım topiğine o zaman :KK12::KK12:

haftasonu yapıcaktım olmadı o tarif şimdi de başka tarif bulmalıyım :KK75::KK75::126:

Selam kızlar.:KK3:

Diyete mi başlıyorsunuz?Ben de dün çok yedim bugün sağlıklı beslenmeye çalışacağım.:KK1:Bol bol su artık.Hiç de sevmem.:63:

Benden de selam herkese :KK3:

Bir kaç gelmedim hemen başta vuslatcım olmak üzere harika yeni tarifler gelmiş bile :KK56:

Ne var ne yok bakalım , kara kaplı defterin doldu mu nevreste :KK9:

Benden de selam herkese :KK3:

Bir kaç gelmedim hemen başta vuslatcım olmak üzere harika yeni tarifler gelmiş bile :KK56:

Ne var ne yok bakalım , kara kaplı defterin doldu mu nevreste :KK9:

imzandaki söz çok güzelllll :KK34::KK16::KK16:

X