Kediyi içeri almak istiyorum gelmiyor

Strafor ve su geçirmez koli bandı gerekiyormuş zaten sadece kolay gibi duruyor deneyeceğim . zaten kışın balkonu biz kullanmiyoruz onlar kullansin

Balkona viks sürmekten nerelere

Aa ne kadar güzel . çok sevindim üstelik rakam çok iyi 22 bin kediye ev

Kedi evi dediğiniz şey normal kartondan yapılsa olur mu
Hani ıslanıyor falan yırtılmaz mı?
Bana da bir kedi yapıştı başımın belası
ona yapayım bir tane kolaysa

Ben idareten kızımın bez kolisiyle yaptım basit bir şey ama islanir tabi . en kötü ihtimalle üzerini komple koli bandı ile kaplayin .

Strafordan yapılanların içi sıcak oluyor . Koli ile yapılan da sadece sıcak yerin üstüne oturuyor

Aa ne kadar güzel . çok sevindim üstelik rakam çok iyi 22 bin kediye ev

Evet canım bu üçüncü senesi kampanyanın. Ben kaçırıyordum hep , bu kez bir tane kaptım bitmeden. Annemlerin bahçedeki yavrulara hediye :) Suistimal olmaması için herkesin bir tane alma hakkı var, inşallah suistimal olmadan hepsi minnakları ısıtır.

Strafor ve su geçirmez koli bandı gerekiyormuş zaten sadece kolay gibi duruyor deneyeceğim . zaten kışın balkonu biz kullanmiyoruz onlar kullansin
Yaparsın yaparsın üstüne bi de çöp poşeti geçirirsen su da geçirmez. Sevindim yani kendim yapmışım gibi.

İki leğen alın üst üste koyup birleştirin ve kediye giriş kısmı bırakarak kesin ama o kısımlar keskin olmasın kedicikleri çizer o kısımlara bir çözüm bulmak gerekiyor O leğenlerin içine polar serin hem yağmur da geçirmez. En pratiği bu gibi.

canım öncelikle duyarlılığın için tebrik ederim. evet hava soğuk, çocuk da varmış ama unutma ki o da bir can ve belli ki sana birşeyler anlatmaya çalışıyor. lütfen imkanları zorla ve bir veterinere götür. evde bebek ve ya başka hayvan varsa zaten aşılarını falan yaptırmadan eve almanı uygun bulmuyorum ben şahsen. bir kaç hafta kapalı balkonda ya da evin kullanılmayan bir odasında bekletebilirsin bu süreç bitene kadar. kedinin bence anlattığına göre bir sorunu var ve sizden yardım istiyor, muhtemelen karnı ağrıyor. makarna veya pilav yemeyebilirler. genelde tavuk haşlama, ciğer tarzı şeylere alışkın oluyor sokak kedileri. gerçi bunlar geçici çözümler,

siyah bantlar olur ya koli bandına benzer, o kısımlara o bantlardan yapıştırabilir, ya da karton koyup üzerine muşamba da örtebilir, yağmurdan ıslanmaması için, hem muşamba ucuz da zaten

Keskinligi azaltmak için koli bandı o kısımlara da yapistirabilir . kaplama gibi . Hatta bulasik sungeri kesip yapistirabilir

İzliyorum ama anlamiyorum ki bir şey .
Normal bir durum değilmiş burda bunu anladım sadece .
Götürmek lazım bir veterinere de ne zaman götüreceğim bilmiyorum . .

İnşallah değildir . insan alisiyor ne kadar evde beslemese de . bilince de üzülüyor

Damacana varsa evde , onunla da bir barınak yapabilirsin.
Içinede mider koyarsın . Nette görmüştüm.

keşke yaş mama verme şansınız olsa bakın nasıl giriyor içeri :) içeriye aldıktan sonra kapıyı kapatın biraz miyavlar ama sonra alışır

Keskinligi azaltmak için koli bandı o kısımlara da yapistirabilir . kaplama gibi . Hatta bulasik sungeri kesip yapistirabilir
Çakmakla yakın isterseniz kenar kısımlarını. Ben Su şişelerine mama ve su koyduğumda kenarlarını yakıyorum ama tabi şişe ince olduğundan kolay oluyor. Leğen için uzun süre ısıyı tutmak gerekir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…