Kedim ve Kızım Arasında bir tercih yaptım

Elbette ki sokağa atmayın. sahiplendirseydiniz veya barınaklara biraksaydiniz sık sık ziyaret ederdiniz. Bir kız çocuğunun anneden uzak büyümesi de onu sokağa atmakla eş değer bence
Yaşadığım şehirde kimse hayvan sahiplenmiyor üstelik barınakları hali ortada hergün bir skandala imza atıyorlar.

Siz b
Siz benim annelik duyguma laf edemezsiniz. Ben hergün çocuğumu gidip görüyor ve ilgileniyorum. Yaşadığım yerde hiç kimse hayvan sevmiyor sahiplenmiyor. Kedimi sokağa mı atsaydım

dikkat çekmek amaçlı yazıldığı belli ama yine de yorum yapmak istedim. kızınız sizin elinizden kurtulmuş darısı kedinizin başına

dikkat çekmek amaçlı yazıldığı belli ama yine de yorum yapmak istedim. kızınız sizin elinizden kurtulmuş darısı kedinizin başına
Dikkat çekmek amaçlı değil ben kızıma kötü davranmıyorum sokağa da atmadım babasının yanında sürekli gidip görüyorum ve ilgileniyorum. Yaşadığım yerde hiç kimse hayvan sevmiyor sahiplenmiyor. Kedimi sokağa mı atsaydım bu soğuk kış günlerinde

Sanki tek çözümün sokağa atmak. Sabır sınıyorsun

E ne yapsaydım peki yaşadığım yerde hiç kimse hayvan sevmiyor sahiplenmiyor. Kedimi sokağa mı atsaydım bu soğuk kış günlerinde
Herkese kopyala yapıştır cevap vermenizin sebebi kapasitenizin düşünüp cevap vermeye yetmiyor oluşu mu?
Kediyi eski kocana verseydin
İnternetten kediye bir sahip bulsaydın
Kediyi bırak çocuktan bahset bakayım bahsedebilecek misin
Onu “da” seviyorum diyorsun ya lütfettin be sevmeyeydin kedine ver ona verdiğin sevgiyi de şu soğuuuuuk koş gününde
Tüm kalbimle diliyorum ki o evlada muhtaç olasın ama bir kenara atılasın inşallah evladında annesi yerine köpeğini seçsin
Niye açtın bu konuyu? Amacın ne?

sana sokağa at diyen mi oldu? sahiplendirmek çok mu zor?

Sana mı sorucam anlatırken okuman veya yorum yazman için kafana siah mı dayadık
Dayayamazsın zaten
Konunun amacı ne amacı
Kızımı attım kedimi tuttum, kediyi sokağa mı atsaydım soğuk kış gününde, siz ne anlarsınız hayvan sevgisinden vik vik vik……eeeee?
Bizde diyoruz sen ne anlarsın evlat sevgisinden
Sonuç?
Didişesin geldi hadi bir konu açayım da zırvalayayım mı dedin

Kızımı atsaydım hergün gidip ilgilenmedi. Kızım nasıl can taşıyorsa kedim o kadar can taşıyor

Bi çözüm önerin o zaman
Bir çok kişi çözüm sundu da noldu? Bahanen hazır. Kış günü sokağa mı atıyım? Çocuğunun annesiz uyuduğu her gece, okula giderken annesinin onu hazırlamaması, saçlarını çeşit çeşit tokalarla yapmaması … daha çok sıralarım da boşuna yoruluyorum.Hangi baba bunları anne gibi yapabilir? Sence çocuğuna yaşatamadıklarının hesabını vermeyecek misin? Kedine iyi bakacak birini bulabilirdin isteseydin. Sen tercihini yaptın şimdi çok iyi anne rolüne girme

Kızımı atsaydım hergün gidip ilgilenmedi. Kızım nasıl can taşıyorsa kedim o kadar can taşıyor
Kediyi öldür mü dedik sana
Kızına can veren Rabbim senin vasıtanla verdi bunu anlamak bu kadar mı zor
Kızına dedin mi sen hastasın sebebi de bu kedi, bu yüzden bu evden gideceksin, seni değil kedimi seçiyorum diye? Çocuk da sana peki kedin için evimden kovulmayı kabul ediyorum dedi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…