Kedim ve Kızım Arasında bir tercih yaptım

Ne saçmalıyorsunuz siz ben kedimden kızımdan söz ediyorum siz cinsellik diyorsunuz. Abazalık seziyorum
Tamam ne diyelim yapmışsınız vermissiniz bitmiş bir şey. Ne diyelim. İyi olmuş veya kötü olmus mu? Ben dahil çoğu kişi verdiginiz kararın doğru olduğunu söyledi. Daha ne?

Ben kızınızın yerinde olsam , büyüyünce sizi kedi huzur evine verirdim. Şaka bı yana, kızınız açısından çok kırıcı. O nasıl ister anneyi nasıl yaptınız bunu , kusura bakmayın , kızınıza çok üzüldüm.
Buram buram hayvan düşmanlığı seziyorum

Hanımefendi ya bu süreçte eşiniz yeniden evlenir ve evlendiği kadın da kızınızı istemezse? Yahut sizin o eve gelmenizi istemezse?
Kocasının da eski karısı ile dışarıda buluşmasını hoş görmezse?

Bunun için de muazzam bir planınız var mı?
Kızı barınağa ya da yetiştirme yurduna mı vereceksiniz o zaman?

Evladından mi vazgeçtin gerçekten?
Evladın daha küçük 6 yaşında tamam babasına verdin yabancıya değil ama onun psikolojisini hiç mi düşünmedin.
Kedini tanıdık birisine verseydin keşke.
Kedimi kimseye veremicek kadar çok seviyorum

Hanımefendi ya bu süreçte eşiniz yeniden evlenir ve evlendiği kadın da kızınızı istemezse? Yahut sizin o eve gelmenizi istemezse?

Ne sebepten hoş görmezler

Ne sebepten hoş görmezler. Hem kedimi mi atsaydım. Tam bir hayvan düşmanısınız

Ne sebepten hoş görmezler

Ne sebepten hoş görmezler. Hem kedimi mi atsaydım. Tam bir hayvan düşmanısınız
Kedi için bir şey demedim dikkat ettiyseniz, bir dakikalığına kedinizi düşünmemeyi başarabilirseniz, başka bir şey sorduğumu anlarsınız. Ben diyorum ki; gelecek için planlarınızda aksama olmaması için olası muhtemel tehlikelerin de farkında mısınız?
Yazdıklarımı kediyi düşünmeden tekrar okur musunuz?
Kediyi birkaç saniye için düşünmemek hayvan düşmanlığı değildir.
Şimdi ben de bu bakış açınız ile size "tam bir evlat düşmanısınız" diyebilir miyim?
Aslında diyebilirim ama demeyeceğim.

Ayy rica etsem benim kocayida sizin kocaya verebilirmiyiz. Benimki de kedi yanina gelince hapsirmaya basliyo ama babasi kusura bakma ben bu yastan sonra alamam bunu kullandin bi kere dedi.

Kedi için bir şey demedim dikkat ettiyseniz, bir dakikalığına kedinizi düşünmemeyi başarabilirseniz, başka bir şey sorduğumu anlarsınız. Ben diyorum ki; gelecek için planlarınızda aksama olmaması için olası muhtemel tehlikelerin de farkında mısınız?
Yazdıklarımı kediyi düşünmeden tekrar okur musunuz?
Kediyi birkaç saniye için düşünmemek hayvan düşmanlığı değildir.
Şimdi ben de bu bakış açınız ile size "tam bir evlat düşmanısınız" diyebilir miyim?
Aslında diyebilirim ama demeyeceğim.
Ben evlat düşmanı değilim. Durumun gidişatına bakıcam. Eğer bir terslik çıkarsa o zaman düşünürüm

Ayy rica etsem benim kocayida sizin kocaya verebilirmiyiz. Benimki de kedi yanina gelince hapsirmaya basliyo ama babasi kusura bakma ben bu yastan sonra alamam bunu kullandin bi kere dedi.
Benim böyle bir durumun olsaydı kocayı boşarım boşandım da zaten

Biliyorum ama kızının

Biliyorum ama kızımın böyle bir rahatsızlığının olacağını tahmin etmemiştim. Üstelik sürekli olarak gidip görüyorum
Anladım canım herşeyin hayırlısı

X