Kedim Lokumum

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.873
40.715
benim ufaklığın bir kaç resmini çekebildim. kıpır kıpır durmadan hareket ettiğnden ancak bu kadar başarılı oldum. birazdan resimleri koyacağım. bakalım becerebilecek miyim.

resim012ln8.jpg
iran chinchilla 2 buçuk yaşında bir hanımefendi. çok sakin ve sevgi dolu.

resim016vl9.jpg
.

Son düzenleyen: Moderatör:
resim012ln8.jpg
[/IMG] iran chinchilla 2 buçuk yaşında bir hanımefendi. çok sakin ve sevgi dolu.

okypete kedin çok şeker maşallah adı gibi tam bir lokum bizdede aynı cinsin başka rengi var gerçekten çok uslu oluyorlar bu arada seninle bir ortak noktamız daha çıktığına sevindim canımŞeniz

okypete kedin çok şeker maşallah adı gibi tam bir lokum bizdede aynı cinsin başka rengi var gerçekten çok uslu oluyorlar bu arada seninle bir ortak noktamız daha çıktığına sevindim canımŞeniz
teşekkür ederim ... tontoşun ,resmini hatırlıyorum.o da çok tatlıydı.. evet,çok sakin ve uykucu. şu anda yine uyumakla meşgul. resmini zor çektim. gözleri uykudan kapanıyordu..

Son düzenleyen: Moderatör:
çok şeker ya, kendi kedimi çok özlediğim için böyle avunuyorum, çok çok cici..

Canım, görmez miyim, nasıl güzel gözleri var!:nazar: Öpmez miyim ben onu o gözlerdena.s. Tam kucağa alıp sevmelikcoksekeriremsu

Lokumcum çok şekersin minnosum :nazar: Allah seni anneciğinden ayırmasın, benimde çok yakısıklı bir oğluşum ve çok cici bir kızım var sana selam söylüyorlar a.s.

masallah Allah nazardan saklasin. Benimde bir iran kedim var 2 aylik adi sutlac ama nasil yaramaz anlatamam enerji fiskiriyor buyuduklerinde agir ve uykucu olduklarini duymustum umarim oyledir.

öyle öyle, bütün gün uyuyor. küçükken kıpırdaktı benimki de. şu anda da uyuyor.tembel teneke benim lokumum...............

X