Kedim koltuğa işiyor

Karadag53

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2017
3
0
24
Dişi kedim kızgınlık zamanında koltuğa yer yaptı işemeye başladı koltuğu neyle silersek silelim kokusu çıkmıyor kızgınlığı bitince kisirlastiricaz. Koltuktaki kokuyu çıkartmak için yardımcı olabilecek var mı

Koltugu yikatmaya verseniz cunku elle silerseniz icine isleyecek gibi geliyir suanlik hali sampuaniyka falan gecici olarak kokuyu kapatabilirsiniz zaten koltuguda eve gelip yikiyorlar

Deterjanlar sadece kokuyu daha da keskinleştirmeye yarıyor. Devamlı aynı noktaya işemeye başlıyor ondan sonra. Sirkeli su ile silerseniz hem kokuyu giderirsiniz hem de oraya bir daha yaklaşmaz

Bak sen şu haylazın ettiğine
oksijenli su, 1 çay kaşığı kabartma tozu ve 1 -2 damla bulaşık deterjanını karıştırıp ufaklığın marifetini yaptığı yere döküp iyice silin geçer. Sonra elektirik süpürgesi ile çekin koku moku kalmaz.

Ne ile silerseniz silin hali yıkama makinesi ile cektirmeden tam anlamıyla bir temizlik saglayamazsiniz çünkü çoktan içine islemistir sıvı deterjanli bir bezle yarı sulu bastırarak silip yine iyice bastırarak makine ile cektirmeniz lazım

elektrikli süpürge için biraz vahim bi durum olmaz mı bu

Allah allah. Dişi kediler de mi baska yere yapiyorlar? Ben bunu sadece erkek kediler yapiyor diye biliyordum.

maalesef kedi çişinden eşim yatagı atmak zorunda kalmıştı...

Deterjanlar sadece kokuyu daha da keskinleştirmeye yarıyor. Devamlı aynı noktaya işemeye başlıyor ondan sonra. Sirkeli su ile silerseniz hem kokuyu giderirsiniz hem de oraya bir daha yaklaşmaz
Onuda denedik fakat bir işe yaramadı kullanmadığımız malzeme kalmadı

Cif'in kirmizi plastik siseli fisfisli bir urunu var. Cif Her yer isimli. Hem leke cikariyor hemde mis gibi kokuyor. Hali koltuk onunla siliyorum. Sildikten sonra kurutun minder kismini strecleyin. Ustunede ayri bir minder koyun. Eger tabi hep ayni koltuga isiyorsa.

Koltuğu yikaticaz ama kisirlastirdiktan sonra yikatiriz diye düşünüyorduk tekrar işemesin diye. Cevapladiginiz için teşekkür ederim önerilerinizi deneyeceğim

Dişi kediler kızgınlıkta böle yapmazlar ki erkek kedilerin huyudur aslında bu benim kedim 2 kere kızgınlık geçirirdi ikisinde de öyle bişey yapmadı şaşırırdım ! Koltuk konusunda ise sirke kullanın silmek için sirke kokusundan nefret ederler bi daha yaklaşmaz

Benimde disi kedim var bu sene yavruydu ama seneye kizginlasacak siz nasil atlattiniz bu arada disi

Benimde disi kedim var bu sene yavruydu ama seneye kizginlasacak siz nasil atlattiniz bu arada disi
İğne yaptırdık veterinerine ben kedimin bir kere doğurmasını istediğim için kısırlaştırmadım ama hamile kalınca kızgınlığı geçsin diye iğne yaptırdım ! Kızgınlığa girince benim kedim çok sakin oluyor aşırı sevgi istiyor normalde aksi olan kedim sevgi pıtırcığı oluyor seviyorum o hallerini

Bende bi atlatsaydim ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…