Kedim cok hareketli ya da yaramaz?

Yavru almam daha mi dogru olur diyorsunuz? Evde tek hayvan olmak istiyormuş.Biraz kiskanç bir mizaci var sanirim.:) Gorseniz cok şeker bir şey.
Görmeden de şeker bulurum. Kedi manyağıyım ben :)) Evet kıskanç oluyorlar. Onu başka bir hayvan almayacak çocuksuz biri alsa daha mutlu olur. Yavru kedi daha kolay alışır hem eve hemde bebeğe. Pek korku duyguları olmuyor onların.

Görmeden de şeker bulurum. Kedi manyağıyım ben :)) Evet kıskanç oluyorlar. Onu başka bir hayvan almayacak çocuksuz biri alsa daha mutlu olur. Yavru kedi daha kolay alışır hem eve hemde bebeğe. Pek korku duyguları olmuyor onların.
Bilgilendirdiginiz icim tesekkur ederim. Cok naziksiniz.

Merhaba. Biz de kedi sahiplenmeyi düşünüyoruz.Ben de kılı kirk yariyorum. Kac gundur sirf bu konu hakkinda arastirma yapiyorum. Universite yillarimda sahipsiz,hasta sokaktaki kedilere sahiplenilene kadar geçici yuva olurdum hep. Bir kere de anneleri ölmüş 5 yavruyu bahcemizde buyutup sahiplendirmistim. Onun disinda deneyimim yok. 2 yillik evli bir ciftiz ve bebek dusunuyoruz ayni zamanda. Birlikte buyusunler istiyoruz. Dogu da ikamet ettigimiz icin evimizde kullanilmayan 3 oda var. Birini kedimize verecegiz. Sadece ona ait olacak. Ama tekirler çok hareketli sanirim..Ben burdaki yorumlari okuyorum..Dayanamadim ,başkasina verdim.Eşyalarimi mahvetti. Evimi mahvetti..Evden kaçti gibi. Ben cok duygusal bir insanim. Peluş oyuncagimi bile tutup başkasina veremem. Cok baglaniyorum her şeye. Bu yuzden tekir dusunmuyorum. Bebegimde olucak. Ona zarar vermeyecek,evime,eşyalarima zarar vermeyecek bir kedi istiyorum.British,scottish ya da iran alicam buyuk.ihtimal..Satin almayi kesinlikle dusunmuyorum.Terk edilen bir suru yavru var malesef.
Ama ömür boyu bakacaksaniz bebekle beraber büyütmeyi düsünüyorsaniz 2 tane iran kedisi sahiplenebilirsiniz benimde iran kedim var oldukca cok sakinler yanina arkadas olunca yalniz hissetmiyorlar ama benimki mecburen hergün 45 dakikaliga disarda yürüyüs yapiyoruz almanyadayim, alacaksaniz iran kedileri al bebekle beraber büyütmek icin ideal ama yok önce cocuk büyüsün 7 yasina gelsin diyosan sokaktaki canlari sahiplenebilirsiniz

X