Erkek İnfertilitesi Keçiboynuzu özü tavsiyesi🙋🏻‍♀️

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Hunnap canım eczaneden aldık çok işe yaradı
Hadi yaa bizimki de kötü değil 26 milyon ama ben daha kaliteli olmasını istiyorum o yüzden düşünüyorum keçiboynuzu özünü hünnap deniycem kesin nasıl kullandı eşin ne gibi etkisi oldu

Hadi yaa bizimki de kötü değil 26 milyon ama ben daha kaliteli olmasını istiyorum o yüzden düşünüyorum keçiboynuzu özünü hünnap deniycem kesin ☺☺ nasıl kullandı eşin ne gibi etkisi oldu
Tahta kaşık veriyorlar zaten yanında canım sabah akşam tüketebilir eşin. Biz bir müddet sonra aynı kaşıkla (3 kaşık) bir bardak suya karıştırıp içtik daha rahat tüketebildi bu şekilde. Bizde işe yaradı tabi ilaçlar da kullandık İnşAllah sizde de işe yarar

Hadi yaa bizimki de kötü değil 26 milyon ama ben daha kaliteli olmasını istiyorum o yüzden düşünüyorum keçiboynuzu özünü hünnap deniycem kesin ☺☺ nasıl kullandı eşin ne gibi etkisi oldu
Hem hız hem sayı sorunumuz vardı düzeldi çok şükür

İnşallah canım çok teşekkür ederim

Biz 6 ay keçiboynuzu kürü fındık fıstık ceviz nohut ısırgan otu çayı kabak çekirdeği havuç suyu aktardan gisengli bi macun 3.5 milyondan 13.5 milyona yükseldi faydasını gördük
bunları 9 aydır bizde kullanıyoruz bir faydasını görmedik canım maşallah siz görmüşsünüz.

Canım eczanelerde satılanlar şeker katkılı oluyor ben internetten soğuk sıkım saf keçiboynuzu özü aldım katkı maddesi falan da yok çok iyi gunozu keçiboynuzu özü fiyatı da çok iyi

Canım eczanelerde satılanlar şeker katkılı oluyor ben internetten soğuk sıkım saf keçiboynuzu özü aldım katkı maddesi falan da yok çok iyi gunozu keçiboynuzu özü fiyatı da çok iyi
Uf kafam karıştı karar veremiyorum ben de eşiniz mi kullandı nasıl kullandınız ne gibi bir faydasını gördünüz

Uf kafam karıştı karar veremiyorum ben de eşiniz mi kullandı nasıl kullandınız ne gibi bir faydasını gördünüz
Bizde sperm sayısı için kullandık ama eşim bir hafta yedi sadece o böyle şeyleri sevmiyor ama ben bayıla bayıla yedim diğerleri gibi mide de yakma falan yapmıyor soğuk sıkım yani pişirilerek değil sıkılarak özü alınıyor o yüzden şekersiz oluyor şekerli şeyler sağlıklı olmuyor ben ikisini de denemiş biri olarak hunnap yerine bunu öneriyorum

Eşinizin sperm sayısını etkiledi mi peki sonradan test yaptırdınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…