Gebeliğe Hazırlık Keçiboynuzu kürü yardımm

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

papatyalikizz

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2022
186
294
29
Herkese merhaba,
Arkadaşlar bu keçiboynuzunu kaynatıp suyunu eşime içirmek istiyorum ama tadı kötü midesini bulandırıyor acaba içine şeker vs atıp tatlandırsam etkisi azalır mı? Ne yapabilirim içiremiyorum nasıl bir şey önerirsiniz sperm sayımız az hareketlilik çok düşük.

Herkese merhaba,
Arkadaşlar bu keçiboynuzunu kaynatıp suyunu eşime içirmek istiyorum ama tadı kötü midesini bulandırıyor acaba içine şeker vs atıp tatlandırsam etkisi azalır mı? Ne yapabilirim içiremiyorum nasıl bir şey önerirsiniz sperm sayımız az hareketlilik çok düşük.
Tadı kötü evet bende eşime yapıyordum nefesini tutup içti tek yudumda hep. Şeker zararlı diye atmadım ben içine. Belki organik bal,pekmez olabilir

Herkese merhaba,
Benim eşim de bir yudum aldi devamini getirememişdi. Oylece 1 sene durdu buzdolabinda. Sonra ufaladim blendrdan geçirdim portakalin, mandalinanin uzerine serpip verdim, bir de portakal suyuna kariştirip verdim. Oylesi faydali oluyormuş. Keciboynuzu tozu aşiri guzel kokuyor ve tadi da çok guzel. Eşim biraz cins biri) Onu da duzenli yemedi. Hepsini ben yedim

Benim eşim de bir yudum aldi devamini getirememişdi. Oylece 1 sene durdu buzdolabinda. Sonra ufaladim blendrdan geçirdim portakalin, mandalinanin uzerine serpip verdim, bir de portakal suyuna kariştirip verdim. Oylesi faydali oluyormuş. Keciboynuzu tozu aşiri guzel kokuyor ve tadi da çok guzel. Eşim biraz cins biri) Onu da duzenli yemedi. Hepsini ben yedim
Benim ki bir kere sabah zorla içti gerisi yok en iyisi keçiboynuzundan vaz geçmek sanırım 😊😊

Bütün eşlermi aynı benim eşimde keçi boynuzu kürü yaptım içmedi gidip keçi boynuzu özü aldın onuda zar zor veriyorum bahane arıyor keçi boynuzu öznu vermemem için

Onu denemedik hiç bilmiyorum ama ilaç kullanıyorsa kürü doktorunuza danışmadan yapmayın ters etki yapabilir
Yok biz daha önceden vitamin kullanmamıza rağmen değerler düzelmedi o yüzden artık vitamin istemedik doktor keçiboynuzu önerdi ama maalesef onuda içmiyor. Şuan sadece e vitamini ve balık yağı kullandırıyorum

X