Kayserili Hatunlar:))

canım çilek şeyden bahsedio...istemeye gelceklerya sarmalar börekler kısırlar yapmışda menüsünü sunuo..valla süper olmuş..yakın olsaydı basardık anam evini....kıs canım bi kısır istediki...

canım çilek şeyden bahsedio...istemeye gelceklerya sarmalar börekler kısırlar yapmışda menüsünü sunuo..valla süper olmuş..yakın olsaydı basardık anam evini....kıs canım bi kısır istediki...

Bigünde kısır günü yapalım nan hep dondurma günü yapacak değiliz ya :icecream::roflol:

Evet kizlar birgun benim eve toplanip kisir gunu de yapabiliriz. kaydirigubbakcemile5

Ben menuyu gormemistim hangi sayfada diye o yuzden sordum.

selaaam hanımlarr.. okudum geldimm:) nasılsınız..?öperek baslayım ben sensii diloo tatlıı bendenizz

Sensi kısırı ben yaparım bide sulusunu yapar öğretirim hemde size alkisalkisalkis cokacimcoook acıııkkıııııımmmmm
Melo hoşgeldin ama bendeniz yok :çok üzgünüm:

Kizlar sever misiniz?zemuszemus

grnt020v.jpg

Sensi kısırı ben yaparım bide sulusunu yapar öğretirim hemde size alkisalkisalkis cokacimcoook acıııkkıııııımmmmm
Melo hoşgeldin ama bendeniz yok :çok üzgünüm:

Evetttt olur cidden yapalim bir gun, hem hani resim gosterecektin ya bize. kaydirigubbakcemile2

efet bağa gitmişler sanırım .. hava iç bunaltıyoo naapcaaksak .. ramazan da yaza gelioo

eee yapacak bişey yok kışın tutarken sesimiz çıkmıyo yazın da tutacaz.
Hem bu bizim nefsimiz için daha iyi.:1rolleyes:

Kizlar sever misiniz?zemuszemus

grnt020v.jpg

Siyah olanalrı yerim cokacimcoook bizim fabrikanın bahcesinde de bisürü agac var ama formayla gidemiyoruz bi arkadaşım gitmiş forması mosmor olmuş kaydirigubbakcemile3 boazı yüzünden :))
Evetttt olur cidden yapalim bir gun, hem hani resim gosterecektin ya bize. kaydirigubbakcemile2

Kız yapmadım ki hiç yapınca cekecem aklımda zaten :) yerimseniben

Bende beyazini daha cok severim, siyahlar senin olsun beyazlar benim. a.s

Bizim köye hep beyaz dut var pekmez yaparız onlarla bitane siyah dut ağacı var oda rahmetli dedemin biz gidene kadar köylü çoktan bitirmiş oluyo :sinifsinif:

canlarım ben bi hafta yokum
tatile gidiyorum
hepiniz Allaha emanet olun
özleyin beni anacığım bayyopuyorumnanaktan

GÜnaydın kızlar :teytey:
canlarım ben bi hafta yokum
tatile gidiyorum
hepiniz Allaha emanet olun
özleyin beni anacığım bayyopuyorumnanaktan

:çok üzgünüm: güle güle millet tatile gitsin biz çalışalım.:çok üzgünüm:
İyi eğlenceler canım :lepi:

herkes tatile gidio yaaa......ben bu yaz hiçbiyere gidemicem galibaa...
herkese günaydınlar ....

X