Kayserili Hatunlar:))

Alemsin vallaha bacim yaa, dis'ine garanti veremem ama buyuk ihtimalle ertesi gune bile gecer.
Peki o kiz neler yapmisti sen once onu bi soyle bari. kaydirigubbakcemile3

tamam dilom dondurma hakkım senindirr....

valla sensi inanmcan ama sdc sofrada yağlama vardı...

Bi çorba yap mercimek iyidir.
Bi pilav yap pirinç pilavı da iyidir.
Bide tavuk yapabilrsin kızart tavuğu kanat but satılıyo ya onları çıtır çıtır yap cokacimcoook
Bide salata yanına üstünede bi tatlı tamam işte nolcak sanki.
sadece yağlama varsa bunlar onu alt eder :1closedeyes:

pekiii şöle yapsam mercimek diilde şu hazır çorbalar varya şehriyeli tavuk falan...pilavıda garnitürlü yapsam...tavuguda mantarlı tavuklu sote yapsam...tamam salatada yapam..tatlı ne yapcam peki??
aralarada ufak meze tarzı bişiler süper olur ama onlar hangisinden olcek

hazır çorba yapma bacım.Tadı kötü bence :1ninca: hem derler bi çorba bile yapmamış helede rakip azılı biri kaydirigubbakcemile3 onu ezmek için hazır yapma.
Pilav ve tavuk fikri güzel çesitlendirilebilir.
Valla tatlı konusunda ben herseyi seviyorum o yüzden karar veremedim ki :sinifsinif:
Ama garnitür olarak rus salatası yapabilirsin yada kara lahana varya onunla çok güzel bi garnitür yapabilirsin.
Ama salata varken bunlar fazla mı olur ki.CADIARZU

canım şu mor lahana varya sen onu dion galiba..onu nası yapcammkii.......hem salata yapmım sdc ortaya mezelermi hazırlasam çeşit çeşitt ayyy bilmiomki yafff

canım şu mor lahana varya sen onu dion galiba..onu nası yapcammkii.......hem salata yapmım sdc ortaya mezelermi hazırlasam çeşit çeşitt ayyy bilmiomki yafff

Mor lahana evet.
Onu rendeliyorsun yarım çay bardagı su ile haşlıyorsun.
Sonra yoğurt ve mayonez ile karıştırıyorsun üstünüde maydonoz veya nane yaprağıyla süsle mis gibi oluyo valla.
Görüntüsüde çok hoş oluyo cokacimcoook
Ama istersen haslamadanda yapabilirsin.
Tamamen sana kalmış.
Ben haslanmışı daha çok seviyorum.cokacimcoook

Hemde sitenin eşsiz bucaksız bilgileri var yemek tarifleri bölümüne gir bacım orda bisürü tarif var yardım alabilirsin.

dilom peki haşlama diilde robotta çeksek nası oluo..

hayır robotta cekme ozman ne anlamı kalır cıvık bişi olur.
Rendeleyeceksin ki tane tane agzına gelsin.
Ama mayonezi fazla kaçırma ozman mide bulandırır :bbo:
Yoğurtla dengeli olsun biri fazla kaçarsa tadı değişiyo.

suda haşlıcam ozman tamam kaptan anlaşıldı...sonrada mayonez ve yoğurtla karıştırıcam dimi...

suda haşlıcam ozman tamam kaptan anlaşıldı...sonrada mayonez ve yoğurtla karıştırıcam dimi...

Doğrudur merkez.
Hadi ben yemeğe intikal ediyorum.
Rİng halindeyim.
Dönüşte mülaki olalım.:roflol:
Anons dinlemekten bi hal oldu galiba bana :roflol::roflol:

bu kızn sefguluünün mesleği içine işlemiş..yakında bizi tutuklayıp merkeze götüürür anaaammm:roflol:

Canim bence de mercimek corbasi yap herkesin sevdigi bir corbadir.
Dediginiz gibi yanina da pilav ve tavuk, hazirda varsa biraz da sarma koyabilirsin yanina.
Salata meze veyahut komposto.
Yanina da tatli olarak hafif birsey, revani, kazandibi tatlisi, yalanci tavuk gogsu, yogurt tatlisi vs

Meze olarak patlican kozleyebilirsin canim oda guzel olur.

ayy kıslarr saolun valla işin içinden çıkamıom bakalım napacaksam...yaff şu işyerinden izin almakta beni öldürüo vallaaa..bak çarşamba günü dişimi çektiricem ona izin alcam..cumartesi daha erken çıkmam lasım onu dicem..off offff

Kız onlarda versinler sanki orda oturuacağına evde oturursun kaydirigubbakcemile3
Ben iş yerinde oturuyorum ya bazen diyorum ki ne gerekki hergün birinin evine gidip otursak daaha cabuk zaman gecer kaydirigubbakcemile3
İş kazası oluncada geliriz :eek:

X