Kayserili Hatunlar:))

vallaaa bilmiom diloomm..zaten ailesinin videoyu koydurmak istemelerindeki amaçta buydu..amamaaann ben karışmıom vallaa iiiselerde kendilerine kötüyselerde kendilerine ...

aklı boğazına çalışan kız ben oluom sensim...sen yokken kiraaaazzz diodumdaazemuszemus

dilom hayrola ne sıkıntın var canım işyerinde...

Pek iyi değilim canım ya :umursamaz: ış ile ilgili yine sorunlar malesef :sinifsinif:
Sen nasılsın bağcı.
Şu aklı boğazına calışan kıza kiraz getirdin mi kaydirigubbakcemile3

Hayirdir canim ya yine mi sorun cikardilar oraya gidip iyicene bi pataklamak lazim onlari. :tomato:

Son düzenleme:
vallaaa bilmiom diloomm..zaten ailesinin videoyu koydurmak istemelerindeki amaçta buydu..amamaaann ben karışmıom vallaa iiiselerde kendilerine kötüyselerde kendilerine ...
Boşver sen karışma sonra kötü olur senden bilirler iyi olur kendi çocuklarından bilirler. bu işler öyle oluyo :sinifsinif:
dilom hayrola ne sıkıntın var canım işyerinde...

Amaaann size anlattığğım kadın var ya onun yüzünden taaammm 30 gün 12 saat calışacam :gitme: yani dünyayla bağlantım kopacak.senağlama En yakın arkadaşımın kuzenimin düğünleri var gidemeyecem yani.senağlama

ahh canım benim yaaa...ne çekion canım sen bu kadından yaaa..o keyfine bakıo ceremesini sen çekion

sorma canım.
Ben bir haftalığına gittim benim yerime bile gelmedi :sinifsinif:
Biz onun yerine eşşek gibi çalışıyoruz ama.
Daha anlatırım uzunca size bisürü sey oldu.
Benimle gece vardiyasını değişmek istedi bende çok yoruluyorum diye değişmedim.
Sırf bu yüzden şimdi benimle konuşmuyo ve inadına gitti 6 gün rapor aldı temmuz sonuna kadar da yıllık izin :gitme:

ohh ne güselmiş yaa....deli olurum vall ben...ya dilom bu kadın torpilli falanmı işyerinden...ne iş abi bebesi var die bukadar tölerans gösterilmez heralde.....

Allahim yarabbim ne sinir bir kadinmis be. lmaz:
Neden artik kim belli bi yerden sonra dur demiyor bu kadinin bu halini cekiyorlar ki.
Sende mecbur musun onun mesailerini doldurmaya diger arkadas neden yapmiyor hic uc kisi degil miydiniz, oh hepsi gel babam sana yuklensin. lmaz:

off dilom yaaaa....kuştepeli çingenem benimm lafını verion demi altında kalmıon yanii....

ohh ne güselmiş yaa....deli olurum vall ben...ya dilom bu kadın torpilli falanmı işyerinden...ne iş abi bebesi var die bukadar tölerans gösterilmez heralde.....

Aaaa kızlar lütfen ben bekarmışım çocuğum yokmuş o yüzden rahatmışım.
Sanki bekarız diye dinlenmeye hakkımız yok veya evimiz kapımız yok.:sinifsinif:
Ayy çok bunladım ya.
yıllık iznimi bitirip ramazandan önce işi bırakıyorum.

ayy annemgi 1 aylığına niğdeye teyzemlere kalmya gidiolar..10:30 arabasıyla yolcular...üff içim bi tuhaf oldu beeee

hayret bişi yaa..bekar adam boş adam diilyaa....sende evlilik hazırlıgı yapıosun dilom...noluo sanki madem çoluguna çoucuguna bukadar düşkün çalışmasın anacım yaaa çalışmasınn

Güle güle gitsin anneciğin.
Sağlıkla kavuş Şeniz
Ya ben anlamıyorum o yüzden artık katlanamıyorum.
Çok zor böyle sorumsuz biriyle çalışmak.Çok üzgünüm çoook

ya kızlar yerimi bilmiorum ama benim şimdiden kafama takılıo..bu cumartesi misafirlerim gelcek ve ben nasıl bi menü hazırlıcam bilmiorum..bahsettiğim kişilerde bu eşimin arkadaşı ve onun uyuz nişanlısı..ve bi kaç arkadaş daha gelcek...şimdi biz cumartesi günü bu kızın evine yemege gittik tamammı...ayy hayatımda bukadar rezil bi misafirlik görmedim..hem evine 8 tane adam çağırıo hemde asscık yemek yapıo..yemekte ne tertip var ne düzen..allah yoluna kim ne yerse...onun için öle bi sofra hazırlamak istiorumki ağızları açık kalsınn..ayy nolur bana fikir verinn

Çatlak yaaa kaydirigubbakcemile3 sende az değilsin ha kıza gıcıklığa :)))
yemeklimi geliyolar ki CADIARZU valla sensi iyi bilir o işleri.
Sen ona sor ben anlamam :))

he anamm çnkk ogün onun evinde olan herkes haftasonu bana gelcekler...kıyaslasınlar artık meseleini.....
yaf bakale çarşamba dişimi çektiricem cumartesiye iileşirim dimi...

he anamm çnkk ogün onun evinde olan herkes haftasonu bana gelcekler...kıyaslasınlar artık meseleini.....
yaf bakale çarşamba dişimi çektiricem cumartesiye iileşirim dimi...

valla senin ağrı eşiğine bağlı iyileşir ama mızmızlık yapabilrsin.kaydirigubbakcemile3
yinede fazla soğğuk ve falza sıcak yemesen iyi olur.
Yani dondurma yeme bana yolla :icecream: :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…