Kayserili Hatunlar:))

düğünde anlamıosun canımda düğünde sonra canına okuo masraflar..onun için elini fazla geniş tutma derim ben...

İşte siz ne güne duruyosunuz canem.
Siz tecrübelisiniz bu kardeşinize yardım edin :kedi:
Nasıl olur ne yapılır ne edilir anlatırsınız bende ona göre hareket ederim Şeniz

seçkincim haklsın ama bi kızın en büyük hayalidir zaten düğün olması..bence hepsi olmalı ..zaten düğün için bi bütçen olmalı..ama fazla kaçırmıcan tutumlu olcan....yani azönce resimlerdeki gibi bi yer olmıcak ama daha uygun bi yer olcak

Annemde de vardı kız ben bitirdim ama :lepi:

Kiz nasil bitirdin 1 gunde 1000 kontoru. :1shok:

benim hattım avea canım ...kntr yüklemedikçe kıyak yapmılerr

Canim bana da ilk defa kiyak yaptilar hemde kontor yuklemedigim halde. kaydirigubbakcemile3

düğünde anlamıosun canımda düğünde sonra canına okuo masraflar..onun için elini fazla geniş tutma derim ben...

Vallaha bacim yaa simdi anlamiiler ama dugunden sonra ayvayi yedikten sonra ah vah ederler artik. :gitme:

Nasıl olur ne yapılır ne edilir anlatırsınız bende ona göre hareket ederim Şeniz

canım benimm..valla benim nişanım evde olmuştu bitanem..aile arasında..tabi bende isterdim salonda olsun falan gerek yoktu..düğünüme inşallah dedim...ya zaten nişandan sonra kesenin ağzı bi kapanmıoki...

Nisani ve kinayi biraz sade tut ve dugununu istiyorsan satavatli yap bence. kaydirigubbakcemile2

seçkincim haklsın ama bi kızın en büyük hayalidir zaten düğün olması..bence hepsi olmalı ..zaten düğün için bi bütçen olmalı..ama fazla kaçırmıcan tutumlu olcan....yani azönce resimlerdeki gibi bi yer olmıcak ama daha uygun bi yer olcak

ben belki bi fikir olur diye eklemiştim sadece :nazar:

nişan güsel bi tören ama düğün gibi salonda falan olması doğru gibi gelmio bana nedense..düğün gbi bişi oluo o vakitt

:Saruboceq:
valla negerek be salona falan anaa zaten yeterınce masraflı dugun nişan hem ne gerek mıllet oynasın dıye salon tutmak vallaben dgun bılem yapmadım nerdeyse bı kına bı nıkah sen sag ben selamet o paralar evlenınce lazım bana haksızmıyım
Bence bikere evleniyosun bütcene göre ne gerekiyorsa onu yapman gerek.
Sahsen ben herseyim olsun istiyorum nikahtan da gitmem yani dul kadın gibi kafamçokkarıştı ama bütceyide sarsmadan düğün olmalı
kalmaz bebem inşallah herşey gönlünce olur Şeniz
İnşallah canım seninde

Kiz nasil bitirdin 1 gunde 1000 kontoru. :1shok:

:[/FONT]
Ne biri be 15 gündü :eek:lmaz: ayrıca bir günde olsa fark etmez meslek sırrı bir ayda 90 milyon fatura ödemekten iyidir :gitme:

canım benimm..valla benim nişanım evde olmuştu bitanem..aile arasında..tabi bende isterdim salonda olsun falan gerek yoktu..düğünüme inşallah dedim...ya zaten nişandan sonra kesenin ağzı bi kapanmıoki...
Bizim ev ona müsait değil ki kuzum çevremiz çok kalabalık gelen kişiler sığmaz.
Zaten en kötü ihtimal polis lokali olacak.Biz öyle düşünmüştük.
500 tl ödemişti bizim bi arkadaş.
Ama düğün iptal olmuştu :1shok:[/B]

Nisani ve kinayi biraz sade tut ve dugununu istiyorsan satavatli yap bence. kaydirigubbakcemile2
Düğünde ne şatavatı yaaa kötü bi yerde olacak Taşbaşı diye bi salon senağlama bizim oranın tek düğün salonu mafoldumben hiç istemiyorum ama sevgilimi kıramam :gitme: Ailesi orda olduğu için orayı istiyo :sinifsinif:
ben belki bi fikir olur diye eklemiştim sadece :nazar:

Şeniz Gözümüz gönlümüz açıldı eline sağlık :)

Hem polis lokaline hepinizde gelebilrsiniz uzak biyerde değil. opuyorumnanaktan
Gelmeyeni ................... :eek:klava: kötükedihüso :tomato: anladınız siz :jeyyar:cokacimcoook

Hem polis lokaline hepinizde gelebilrsiniz uzak biyerde değil. opuyorumnanaktan
Gelmeyeni ................... :eek:klava: kötükedihüso :tomato: anladınız siz :jeyyar:cokacimcoook

Nerede kiz polis lokali, hem yeter ki sen nisan yap geliriz insAllah. :1hug::asigim:
Ay bu yaz yapsaniz keske canim yaa nasil guzel olur. :teytey:

Düğünde ne şatavatı yaaa kötü bi yerde olacak Taşbaşı diye bi salon senağlama bizim oranın tek düğün salonu mafoldumben hiç istemiyorum ama sevgilimi kıramam :gitme: Ailesi orda olduğu için orayı istiyo :sinifsinif:

Şeniz Gözümüz gönlümüz açıldı eline sağlık :)

Canim benim hayirlisi bakarsin baska yerde olur yine de daha dugune zaman var nasil olsa hem evliligin guzel olsun inan sonuc itibari ile en onemlisi bu.

Nerede kiz polis lokali, hem yeter ki sen nisan yap geliriz insAllah. :1hug::asigim:
Ay bu yaz yapsaniz keske canim yaa nasil guzel olur. :teytey:
Hele en çokta sana yakın sümer köprüsünü biliomusun bizim evin otarafa doğru o köprünün hemen yanında.YOlun üstünde uydurk biyer kaydirigubbakcemile3

Canim benim hayirlisi bakarsin baska yerde olur yine de daha dugune zaman var nasil olsa hem evliligin guzel olsun inan sonuc itibari ile en onemlisi bu.

haklısın canım ağzımızın tadı bozulmasın yeterki :nazar: hemde daha 1 yıl var ama yer konusunda tartışılmazmış.
Ya İstanbul ya memleket.
İstanbula gidip o halasının burnunun dibinde olacağıma köyde yaparım daha iyi mafoldumben

arasıra gelsene sositososito sositososito gözüme görünsenesositosositosositososito ciğerimin sol köşesi yaaaaaarr sositososito sositososito
İçe içe her gece sositosositosositososito kana kana aşk diyesositososito sositososito seviyorum diyorum anlaaaa sositososito

Nisani mi bir sene sonra dusunuyorsunuz, dugunu mu?
Nisan icin bir tarih belirlediniz mi canim.

düğünlerı sevmıyorum ben oyuzden nıkahtan gıttım ama dul kadın falan hoş olmadı neyse siz bılırsınız ama bence nişanı salonda yapınca ınssnlar farklı beklentılere gırer nişanı burda yaptı dugun kımbılır nerde dıye

X