Kayserili Hatunlar:))

korkkma hemen cık evden ..rahat bırak .. tatlıcık da mı bulmuştu ööle neydii

ya bak bi şey sordum hıc cevap veren yok aşk olsun kıslar yaaasenağlama

canım keşke benimki öremcek olsaydı hamam böcüü benimkisi....

Ben bundan bile tirstim cok buyuk ve hizliydi hamam bocegi gorsem sanirim aklimi yitiririm. senağlama Cok korkarim ben bocekten mocekten.

Kizlar bugun benim telefonumda 1000 knt bedava diyor saat 23:59'e kadar tum turkcellilerle konusmaya.

ben geldim canlarım opuyorumnanaktan
selam olsun size opuyorumnanaktan

canım senin bahsettiğin yeri hiç görmedim ben :kedi:
ideal düğün salonu var orası nasıl sence düşünürmüsün öyle bi yer
ben bayıldım içerisi beni sıkar havadar bir yer zemuszemus
burası kır düğünü isteyenler için :asigim:

burasıda iç kısmı

Wuaaaaaww burası kayseri mi nere bura düğün için çok güzel olur haa hava atarım endinn halasına kaydirigubbakcemile3
ne farkeder ha düğün ha nişan :nazar:
ama fiyatını bilmiyorum
bence güzel bir yer ama dilom nasıl bir yer düşünüyor bilmiyorum
mirmirmirmir
Canım nişana karar vermedim kına salonda olacak opuyorumnanaktan düğünde sivasta senağlama

Nasil ne fark eder canim ha nisan ha dugun, sabancinin kizi degil ya dilomuz.
Bence hem nisan hem kina hem dugun icin cok fazla masraf yapmak yazik olur,
nisani biraz daha mutevazi yaparsan evine bir ton sey alabilirsin onun yerine.
Ahh ahhh duygularıma tercuman oldun senağlama

sen böyle söyleyince ben mekan nişan için uygun değil diyorsun zannettim o yüzden ne farkeder ki dedim
fiyat konusuna gelince tam bilmiyorum ama arkadaşım elmacıoğlunda yapacaktı ordan vazgeçip burda yaptı fiyatı daha uygun olduğu için
ben diğer salon fiyatlarınıda tam bilmiyorum ikisi açısından burası uygun diye söyledim ama daha uygun yerlerde vardır belki :nazar:

elmacıoğluna göre uygunsa iyidir galiba CADIARZU Kına gecemi burda yapsam ne güzel olur.:asigim:
Hepiniz şimdiden davetlimsiniz.:asigim:

Bacım flamingo mu burası :))
şimdi anladım :))
Benim arkadaşta orda evleniyo temmuzda ona bi sorarım fiyatı_?

tatlicik turkcell aricak kimse yok canim az once bendenizz'i aradim oda musait degilmis telefonu alamadi, az once msj atti sizlere selami var opuyor sizleri.

ya yukarıda resmı olna yeır sordum neresı bura pek gozelmiş bide bizim ordada salondamı yapılıyor nişanlar artık yazıh mılleteın parasına beeeee

Anam sen zatii burdasin ne edim seni. laelaelaelaelae

Sizlerde de mi var yoksa bu sadece bana ozel bir durum mu. zemuszemus

ya yukarıda resmı olna yeır sordum neresı bura pek gozelmiş bide bizim ordada salondamı yapılıyor nişanlar artık yazıh mılleteın parasına beeeee

Cok nadir insan salonda yapiyordur canim cunku dugun ve sonrasi zaten masrafli evdi esyaydi derken baya bi masra oluyor birde salonu boyle bi yerde yapacak olursa ohooo olme essegim olme.

İdeal düğün salonu yazmış ama ben bilmiyorum :sinifsinif: flamingo mu acaba diye düşündüm CADIARZU
Anam sen zatii burdasin ne edim seni. laelaelaelaelae

Sizlerde de mi var yoksa bu sadece bana ozel bir durum mu. zemuszemus

demek öyle ha sensi :gitme:
Annemde de vardı kız ben bitirdim ama :lepi:

benim hattım avea canım ...kntr yüklemedikçe kıyak yapmılerr

Bacım flamingo mu burası :))
şimdi anladım :))
Benim arkadaşta orda evleniyo temmuzda ona bi sorarım fiyatı_?
ideal düğün salonu canım :asigim:

Wuaaaaaww burası kayseri mi nere bura düğün için çok güzel olur haa hava atarım endinn halasına kaydirigubbakcemile3

yoh trabzonda :mymeka::asigim:
Canım nişana karar vermedim kına salonda olacak opuyorumnanaktan düğünde sivasta senağlama

kabul günümdeyim zati bugün herşeyi yanlış anlıyorum
ben nişan yapacaan sandımdı o yüzden resim mesim ekliyom habire
neyse inş yardımcı olur
:çok üzgünüm:

Ahh ahhh duygularıma tercuman oldun senağlama

elmacıoğluna göre uygunsa iyidir galiba CADIARZU Kına gecemi burda yapsam ne güzel olur.:asigim:
Hepiniz şimdiden davetlimsiniz.:asigim:

ay bu şimdi trabzon burması setler metler de ister bizden :nazar:

Cok nadir insan salonda yapiyordur canim cunku dugun ve sonrasi zaten masrafli evdi esyaydi derken baya bi masra oluyor birde salonu boyle bi yerde yapacak olursa ohooo olme essegim olme.

senağlama senağlama senağlama benimde kesin içimde kalacak senağlama

düğünde anlamıosun canımda düğünde sonra canına okuo masraflar..onun için elini fazla geniş tutma derim ben...

benim hattım avea canım ...kntr yüklemedikçe kıyak yapmılerr
Benimde avea hep faturaya kitleniyo :umursamaz: aylık oraya gidiyo bi evlensem bu derttende kurtulacam kaydirigubbakcemile3

ideal düğün salonu canım :asigim:

ay bu şimdi trabzon burması setler metler de ister bizden :nazar:

bi trabzon burmas kadar değerimiz yok demek :dilcikar:
Düüğün paralı canım parayı basan içeri girer :roflol:
Kız sen daha beni tanımıyon tanısan bilirsin ne kadar mütevazi olduğumu :1closedeyes: para da pulda gözüm yok sen çeyize bi el at o yeter.
Sıcak paraya gerek yok yani :kedi:

valla negerek be salona falan anaa zaten yeterınce masraflı dugun nişan hem ne gerek mıllet oynasın dıye salon tutmak vallaben dgun bılem yapmadım nerdeyse bı kına bı nıkah sen sag ben selamet o paralar evlenınce lazım bana haksızmıyım

X