Kayserili Hatunlar:))

Babası rolünde mi bu ??

Evet evet. delikafadulden

wahlbergBig_280_475266a.jpg

Son düzenleme:
ben geldim canlarım opuyorumnanaktan
selam olsun size opuyorumnanaktan

endi bana bıraktı e nişanıda kız tarafı yapar evde yapacam desemde bişey demez salona da ama bu seyir gecen gitttim çok hoş alt katı.
Onu bi araştıracam.
Sizlerde gelirsiniz :1rolleyes:
Ayy inşallah aksilik olmaz.:nazar:
Seyir içimde kalmaz umarım.:sinifsinif:

bendeniz nerde oda bilir yaa :sinifsinif:

canım senin bahsettiğin yeri hiç görmedim ben :kedi:
ideal düğün salonu var orası nasıl sence düşünürmüsün öyle bi yer
ben bayıldım içerisi beni sıkar havadar bir yer zemuszemus
burası kır düğünü isteyenler için :asigim:

burasıda iç kısmı

Kiz nisandan bahsediyor yav burasi daha da tuzludur nisana gore. :roflol:

ne farkeder ha düğün ha nişan :nazar:
ama fiyatını bilmiyorum
bence güzel bir yer ama dilom nasıl bir yer düşünüyor bilmiyorum
mirmirmirmir

ne farkeder ha düğün ha nişan :nazar:
ama fiyatını bilmiyorum
bence güzel bir yer ama dilom nasıl bir yer düşünüyor bilmiyorum
mirmirmirmir

Nasil ne fark eder canim ha nisan ha dugun, sabancinin kizi degil ya dilomuz.
Bence hem nisan hem kina hem dugun icin cok fazla masraf yapmak yazik olur,
nisani biraz daha mutevazi yaparsan evine bir ton sey alabilirsin onun yerine.

sen böyle söyleyince ben mekan nişan için uygun değil diyorsun zannettim o yüzden ne farkeder ki dedim
fiyat konusuna gelince tam bilmiyorum ama arkadaşım elmacıoğlunda yapacaktı ordan vazgeçip burda yaptı fiyatı daha uygun olduğu için
ben diğer salon fiyatlarınıda tam bilmiyorum ikisi açısından burası uygun diye söyledim ama daha uygun yerlerde vardır belki :nazar:

Evet canim ben fiyat konusundan dolayi demistim, bence nisanda cok fazla masraf yapmaya gerek yok.

ideal garden güzel ama cok şaşaalı. iç mekan zaten bunaltıcı. yüksek tavanlar falan allah herkese cok para versin istedikleri yerde nişan düğün yapsıın ...amiiinn

ideal garden güzel ama cok şaşaalı. iç mekan zaten bunaltıcı. yüksek tavanlar falan allah herkese cok para versin istedikleri yerde nişan düğün yapsıın ...amiiinn

Ne o ayrimcilik sadece bekarlara, nisan dugun icin.
Allahim evlilere de cok para versin de guzel guzel ev alsinlar.... amin kaydirigubbakcemile3

allahım evlenecekklere cok para versin eksiklerini tamamlasınlar evlendikten sonra da cok versin ev alsınlar araba alsınlar cocuklarını ii şartlarda okutsunlar .hani aldıkları vardıya onları yenilesinler araba alsınlar yada alınmışı varsa değişsinler .birikim yapsınlar . huzurlu olsunlar hayırlı cocukları olsun hiç üzmesin onları.tatlıcık ada ev olsun evinin resimlerinide kk ya koysun bizd emaşş. diyelim amiin .

ya kızlar bızım ordada nişan için salon tutuluyor artık anaaa yandık bız desene kızzz kactane kız var bekar bızde daaahaaa yalnız bu ıdeal nerde kıs bayıldım valla bekar abım var onunkını burdamı yapsak ne

allahım evlenecekklere cok para versin eksiklerini tamamlasınlar evlendikten sonra da cok versin ev alsınlar araba alsınlar cocuklarını ii şartlarda okutsunlar .hani aldıkları vardıya onları yenilesinler araba alsınlar yada alınmışı varsa değişsinler .birikim yapsınlar . huzurlu olsunlar hayırlı cocukları olsun hiç üzmesin onları.tatlıcık ada ev olsun evinin resimlerinide kk ya koysun bizd emaşş. diyelim amiin .

ayyyy amin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X